Красивые места

Джиммі Кіммел на зміну клімату: хтось повинен достукатися до Козирний'

Нічних господарів вівторок обговорили судовий процес підходу колишніх Дональд Трамп менеджер кампанії пола Манафорта і Трампа до зміни клімату. Тревор Ной: 'козиря, отримує відпустку, але не відпочивати від нього Детальніше Джиммі Кіммел

АВС Джиммі Кіммел прицілився в адміністрації за відкат різні екологічні норми.

"Може... ( подробнее )

Ціни на електроенергію: АССС вимагає нових повноважень, щоб виправити 'маніпулювання ринком'

Споживачі могли б заощадити сотні доларів на рік на свої рахунки енергії, якщо правові зміни, зростання конкуренції серед електроенергії, оптової та роздрібної торгівлі, конкуренція сторожовий пес сказав.

У доповіді австралійської конкуренції та захисту споживачів, який вийде в середу, передбачає нові повноваження для австралійського енергетичного... ( подробнее )

Політики ебботт зниження ефективності іноземної допомоги у боротьбі зі зміною клімату

Зниження уваги до питань зміни клімату та скорочення іноземним бюджет допомоги при Уряді Еббота викликали втрата кваліфікації, відсутність нагляду та раннього закриття деяких проектів, за даними внутрішнього звіту уряду.

Дві третини відібраних проектів Департаменту закордонних справ і торгівлі досягла скромного або значний вплив на результати... ( подробнее )

Мішки для сміття з контейнерів takeaway – ідеї, які допоможуть вирішити вашу пластикову загадки

Пластик став екологічною катастрофою. Микропластические забруднення був знайдений у наші водойми, рибні запаси, сіль, водопровідна вода і навіть повітря, яким ми дихаємо. Скорочення обсягів використання пластику відмовившись від цього по можливості ніколи не було більш важливим, тим більше що система рециркуляції Австралія знаходиться в кризі.

Ще... ( подробнее )

Каліфорнія, постраждала від глобального потепління погоди шийного відділу хребта, бореться, щоб зупинити його | Дана Nuccitelli

У 1988 році – тому ж році НАСА Джеймс Хансен попередив Конгрес про загрозу антропогенного глобального потепління води експерт Peter Gleick писав про вологого і сухого крайнощів, що б створити для Каліфорнії:

Каліфорнія отримає найгірший з усіх можливих світів – повеней в зимовий період, менше води в літній час.

Три десятиліття... ( подробнее )

У&e я бачу дитячий жах, як вони задихатися від забрудненого повітря цього літа

Літні ночі повинна бути тиша на влаштування дітей в&е. діти зазвичай здорові в теплу пору року: ризик простудних захворювань і грипу невисока, а їх тіла натхнені сонячного світла і фізичних вправ. Вони можуть страждати дивна подряпина або перелом від гри на вулиці, але нічого, що б посадити їх в лікарню в середині ночі.

Не цього літа.... ( подробнее )

Населення гірських районів Шотландії зайця на 1% від рівня 1950-х років

Гірські зайці на торфовищах у Східній Шотландії впав до менш ніж 1% від рівня, зафіксованого більше 60 років тому, за даними довгострокового дослідження.

У центрі екології і Гідрології та королівського товариства захисту птахів об'єдналася для вивчення графів тварин протягом кількох десятиліть на болота вдалося для зйомки червоних рябчиків... ( подробнее )

Крихітні креветки можуть вплинути на глобальні зміни клімату | Джон Абрахам

Коли ми думаємо про глобальне потепління і зміну клімату, більшість з нас ігнорувати вплив тварин на навколишнє середовище. Клімат впливає на тварин, але навпаки? Тварини можуть впливати на клімат?

Я не знаю, як відповісти остаточно на це питання, але мені пощастило прочитати дуже недавній статті з топ-дослідна група гідродинаміки з Стенфорда.... ( подробнее )

'П'яні' кенгуру можуть страждати траву отруєння, ветеринари кажуть

Ветеринари з Університету Мельбурна розслідує, чи кенгуру, які з'являються, щоб бути "п'яним" і "приголомшливі" в центрі "Вікторія" постраждали неврологічне пошкодження, з-за загального врожаю пасовищ.

Рятувальники дикої природи повідомляють про різке зростання в ряді східних сірих кенгуру, які, здається, Фаларид "хитається", стан часто... ( подробнее )

Третина з зникаючих видів в Австралії не відстежуються

Третина з зникаючих видів в Австралії не підлягає офіційної програми контролю і моніторингу для інших видів багато в чому погано зроблено, огляд знайшов.

Ці висновки були зроблені як повідомляє ABC Федеральний Департамент навколишнього середовища може скоротити до 60 робочих місць в області біорізноманіття та охорони природи, який проводить... ( подробнее )