Красивые места

Прюітт обіцяв забруднювачі ЕПК буде цінувати свій прибуток за американською життя | Дана Nuccitelli

Журнал Time оголосив минулого тижня, що адміністратор Трамп ЕПК Скотт Прюітт серед своїх 100 найвпливовіших людей світу 2018 року. Колишній адміністратор Джорджа Буша і EPA Крістін Тодд Вітман поставлено хльосткі пояснення:

Якщо його дії будуть продовжувати в тому ж напрямку, протягом строку Прюітт з охорони навколишнього середовища навколишнього... ( подробнее )

Молочними продуктами тваринного-вільне переміщення на крок ближче до ринку

Після того, як вирощені в лабораторії м'ясо, будьте готові для тварин-безкоштовні коров'ячого молока. У Сан-Франциско стартап, вважає, що знайшла рішення для докорів совісті споживачів, які люблю їсти молочне морозиво, сир і йогурт, але протиставити фабричним сільське господарство та його вплив на навколишнє середовище.

Завдяки поєднанню... ( подробнее )

Девід Кемерон плачеться 'повільно' ректифікаційної прогрес у Великобританії

Девід Кемерон розповів нафтовики його невдоволення тим, що Великобританія не погодилася з ректифікаційної незважаючи на всі його зусилля, і натисніть на зелений групи за те, що "абсолютно одержимий" з блокуванням нової видобутку викопного палива.

Його бичачих про-ректифікаційної коментарі в нас подія нафтової галузі на цьому тижні прийшли... ( подробнее )

'Мій партнер переконував мене факти: читачі на зміну їх думки про зміну клімату

'Мій партнер і я переконався, що факти зміни клімату': Джошуа, 28, Флорида, США

Я спочатку подумав, що це фейк, як я звик дивитися Фокс Ньюс зі своєю сім'єю. У 2015 році я зустрів мого партнера Стівен, який знав, що факти зміни клімату не можуть бути проігноровані. Він взяв на себе, щоб спробувати переконати мене. Ми почали дивитися документальні... ( подробнее )

Квінсленд приймає суд блок на Новий Акленд розширення шахтного

Вугілля Квінсленд приймає суд блок на Новий Акленд розширення шахтного

Уряд штату відмовляється надавати екологічну ліцензію, щоб дозволити нову надію на розширення видобутку в Дарлінг-Даунс Майкл Слезак @MikeySlezak Електронної пошти Срд 14 лютого 2018 03.40 МСК Останнє редагування Ср 14 2018 03.48... ( подробнее )

Австралія 1,800 перебувають під загрозою зникнення, видів, але не перерахованих критичних місцезростань в 10 років

Австралія не міститься будь-яких критичних місць проживання для охорони рідкісних і зникаючих тварин на федеральному критичного регістра середовищем існування для більше ніж десяти років.

І тільки п'ять місць були зареєстровані в базі даних, оскільки національні закони з охорони навколишнього середовища Австралії – про охорону навколишнього... ( подробнее )

Попередження Кейп-Йорк розчищення землі твердження ставить великий Бар'єрний Риф в небезпеці

Уряд Тернбулл варто перевірити свого бюджету 500 мільйонів доларів зобов'язань щодо захисту великого бар'єрного рифу, після того, як федеральні чиновники середу ухвалив, що фермер може очистити майже 2000 га лісу Квінсленда.

Проект доповіді від Департаменту з навколишнього середовища рекомендує очистки на станції Kingvale на Кейп-Йорк,... ( подробнее )

Найбільшу пивоварну компанію у світі розвивається зеленішою спосіб покласти бульбашки в пиві

Найбільша в світі Пивоварна компанія викочує те, що він стверджує це зеленішою спосіб покласти бульбашки в пиві і знизити викиди СО2 на 5%.

Бельгійська компанія AB Inbev каже, що вона розробила метод створення бульбашок газу без необхідності кип'ятити воду і хміль.

Компанія провела чотири роки випробувань на експериментальному... ( подробнее )

Великобританія кидає виклик ЄС за індонезійського пальмової олії торгівля, просочилися документи показують,

Великобританія ігнорує інститути ЄС, щоб підштовхнути до походу в номінально "стійкого" Індонезійське пальмова олія, імпорт якого, тим не менш, були пов'язані з вирубкою лісів, просочилися документи показують.

Європейський парламент сьогодні вирішує чинності заборона на біопаливо в ЄС, використовуючи пальмове масло, яке проїхало збезлісення... ( подробнее )

Кращі рок голови альпіністів у Вашингтон, щоб домагатися захисту громадських земель

Алексом Хоннольдом застрягла в пробці.

Найвідоміших у світі скелелаз повинен був приїхати на Капітолійський Пагорб для нас прийом в Сенаті з іншими топ-альпіністи з усієї країни, які відбулися масово на Вашингтон, щоб лобіювати велику захист для державних землях. Трамп слеші Розмір ведмедиків вуха і парадні сходи національних пам'яток... ( подробнее )