Красивые места

Чому кліматологи виділяють 30 000 тонн С02 в ці вихідні? | Петро Калмусом

У ці вихідні, 25,000 Землі, Сонця і планетологи з США і за кордоном, прилетів в Новий Орлеан для осені щорічному засіданні американського геофізичного Союзу. Ці вчені вивчають вплив глобального потепління на Землі. На жаль, їх авіаперевезень на нараді будуть сприяти потеплінню, випускаючи близько 30 000 тонн СО2.

Як сама Земля науковець... ( подробнее )

Фриденберга каже, що уряд буде сприяти подальшому зниженню викидів до Парижа цільової

Міністр енергетики, Джош Фриденберга, він говорить, що очікує, що держави світу приєднатися до національної енергетичної гарантія, незважаючи на нинішню затримку, і що уряд буде проводити подальші скорочення викидів у інших секторах економіки в рамках засідання Паризького мети.

В інтерв'ю Австралійському політику-Хранитель в Австралії живуть... ( подробнее )

Сільське господарство тварина душить землю і робить нас хворими. Ми повинні діяти зараз | Джеймс Кемерон і Сьюзі Еміс Кемерон

Наш колективний розум застряг на цій ідеї, що говорити про ризики впливу на навколишнє середовище харчовими продуктами бере щось дуже інтимне подалі від нас. Насправді це як раз навпаки. Переосмислення, як ми їмо, дає нам надію і дає нам вибір того, що наше майбутнє планета буде виглядати. І ми можемо запитати наших місцевих керівників – від мерів... ( подробнее )

Китай на шляху до лідерства в поновлювані джерела енергії в США відступає, - йдеться в повідомленні

Китай рухається до того, щоб стати світовим лідером в технології поновлюваних джерел енергії як нас тягне геть, новий доповідь говорить.

Китай є найбільшим у світі джерелом викидів парникових газів і досі інвестує у вугілля, але в останні роки вона стала найбільшим інвестором у вітчизняну відновлювану енергетику. Зараз країна знаходиться... ( подробнее )

Різке похолодання в Північній Атлантиці за найгірші страхи, попереджають вчені

Протягом тисяч років, частини Північно-Західної Європи користуються клімату близько 5С тепліше, ніж багато інші регіони на тій же географічній широті. Але новий науковий аналіз показує, що це може значно раніше, і набагато швидше, ніж вважалося можливим змінити.

Кліматологи, які знову подивилася на можливість серйозних кліматичних змін... ( подробнее )

'Страшний' кричить, як батько дочка рятує від 4,5 м біла

Південно-Австралійський людина говорить, що він ніколи не забути крики своєї дочки-підлітка, як вона була кинута в повітря 4,5 м, велика біла акула при нападі родина каже, що могли б бути прямо з фільму щелепи.

Сара Вільямс, 15, був каякінг зі своєю родиною на південному узбережжі Австралії недалеко від Норманвилле, на південь від Аделаїди,... ( подробнее )

Девід Аттенборо повинен був сказати в кінці Блакитна Планета | Патрік Бархэм

Ми знайдемо море великий джерело втіхи і світу. Автор Рональд Блайт написав на морі "самий чудовий одноманітності", що "наркотики-спостерігача в забуваючи минуле, сьогодення і майбутнє".

Спостерігаючи за блакитною планетою II була майже як снодійне, з її піднесеною надання наші бірюзові океани, Водний світ майже без людей.

Цей... ( подробнее )

Квіти використовують оптичний трюк блакитний німб, щоб привабити бджіл, кажуть вчені

Квіти може здатися одним з простих радощів життя, але виявляється, там може бути для них більше, ніж здається на перший погляд.

Дослідники виявили, що деякі види квіткових рослин похвалитися крихітними виступами на їх пелюстки, що, завдяки коливання їх висоти або відстані, розсіюють світло відкидав голубуватий відтінок за цвіте.

Поки... ( подробнее )

Доказ того, що сталого виробництва м'яса і молочних продуктів може працювати листа

Я тільки що повернувся в будинок з доїнням корів, коли я читаю дискусії (букв, 7 жовтня) на останній внесок Джорджа Monbiot до дискусії про майбутнє нашої системи виробництва продовольства. Поки Джордж фундаменталіст, я повинен зізнатися, я згоден з багатьом з того, що він говорить! Проблема в тому, що в якості екстремістських фундаменталістських,... ( подробнее )

Будівельний бум в тропіках Китаю, Пекін 'смогу біженців тікають токсичний повітря

Це було 3 січня минулого року, через кілька днів після Пекіна останньої великої вночі, що Цзи Фен почали втілювати в дію свій план втечі один з найбільш забруднених у світі міст.

Після більш ніж двох десятиліть як житель забрудненої столиці Китаю, він сів у літак Цзинхун, блакитному-катався річки місто в провінції Юньнань, недалеко від... ( подробнее )