Красивые места

'Міхур вуглецю може спровокувати глобальний фінансова криза, дослідження попереджає

Падіння цін на поновлювані джерела енергії і стрімко нарощує інвестиції в низкоуглеродные технології можуть залишити викопне паливо з трильйони в знецінених активів і спровокувати світову фінансову кризу, нове дослідження показало.

Різке падіння попиту на викопні види палива до 2035 року, скоріше всього, згідно з дослідженням, враховуючи... ( подробнее )

Пшениця в тепло: 'божевільні ідеї", які могли б вирішувати проблеми продовольчої безпеки

У Північній селі Сенегалу Ndiayene Pendao, недалеко від кордону з Мавританією, Фатуму Свиноматки з бур'янами. Її команда жінок-фермерів обережно серед високих, дозрівання рослин, як вони готуються до збору врожаю перших в історії країни урожай твердих сортів пшениці.

Вони вирощують цибулю і помідори, на один гектар землі (2.47 акра), сіяти... ( подробнее )

Робочих нам митпэкинг обличчям нової небезпеки: загроза депортації льодом

Митпэкинг ніколи не був самим безпечним, і самим приємним, роботу. Тепер, під керуванням Трампа, працівники стикаються з іншою загрозою – загрозою депортації.

"Ми працювали на заводі і агенти з'явилися з автоматами і почали приймати всіх за межами," 20-річний "Карлос", сказав підприємства на свіжий слід м'ясокомбінаті в місті Салем, штат... ( подробнее )

Країна щоденник: Кабанов rotovating лісовий

Ви не можете пропустити ознаки кабана в лісі Діна – на узбіччях дороги, здається, були з ентузіазмом, але дилетантськи rotovated. Коли ми відвідали в січні сотні квадратних метрів навколо парковки було працював, і це не займе багато шляхом fieldcraft, щоб визначити винних. Невеликий ехолот (сімейні групи) мама і троє молодих, були всього в декількох... ( подробнее )

Англія може отримати більше національних парків після ООПТ коментар

Нова хвиля національні парки можуть бути створені після того, як міністр навколишнього середовища, Майкл Гоув оголосив про плани перегляду охоронюваних територій.

Огляду, у якому також розглянемо області видатної природної краси (AONBs), буде дивитися на те, як вони можуть підтримати запаси, підвищити відвідування і підтримувати людей,... ( подробнее )

Ми не можемо продовжувати вирубку дерев, не шкодячи собі Емма Мітчелл

У 2001 році налічувалося 1,3 млрд дерев в Англії. Це 25 за кожну людину в країні, найбільше число з часів Першої світової війни. В одній статті передбачив, що в 2020 році буде більше дерев, ніж в Англії в 1086 році, коли 15% території країни був замаскований в лісі. Одна з причин цього життєрадісного світогляду була відповідь країни великого шторму... ( подробнее )

Найбільший британський метелик підвищення рівня моря загрожує

Найбільший британський метелик, Махаон, можуть зникнути протягом чотирьох десятиліть із-за зростання рівня моря, новий благодійний фонд попередив.

Нові внутрішнього проживання повинен бути створений для Махаон-через підвищення рівня моря, за прогнозами, у свою чергу, багато чого зі свого нинішнього будинку, норфолкских озер, солончаків... ( подробнее )

Тоні Ебботт каже учасник був введений в оману консультантів в Парижі угоду по клімату

Тоні Ебботт заявив, що він був введений в оману чиновників, перш ніж він підписав Австралії до Паризького міжнародної угоди по клімату в 2015 році під час чергової вилазки урядом консерваторів проти національної енергетичної гарантії.

Противники енергетичної політики уряду використовувати можливість регулярного Коаліційної партії номер,... ( подробнее )

Поспостерігати за птахами: вівчарик, рання ознака весни, 20 днів в кінці цього року

Багато птахів названі на честь звуку, який вони роблять, але небагато співають своє ім'я так наполегливо, як вівчарик-ковалик. Починаючи з середини березня, я чую їх до нижньої частини мого саду, і, іноді, мигцем побачити крихітні, оливкового кольору птахів, що пурхають серед листя, насосні хвостом вгору і вниз, як вона співає. Країна щоденник:... ( подробнее )

Поспостерігати за птахами: Садова славка втрачають скраб хабітат

Деякі птахи дуже добре названий: такі як зозуля, пищуха і співочий Дрізд. Інші, в тому числі морського зуйка, гірська плиска та Садова Славка, майже навмисно вводить в оману.

Садова славки, на відміну від свого брата Чорноголовці, рідко зустрічається в садах. Вони воліють густі кущі, перехідна середовище проживання, яка стає все важче і... ( подробнее )