Новости Мирового Туризма

Дорожні казки: чотири дуже різні бюджетні поїздки

Родина

Речел Холмс, 36, і сім'я провела п'ять місяців в подорож по Південній Америці

Два тижні після того, як мій чоловік, Денні, був зайвим, ми вирішили буквально взяти гроші і тікай – у Південній Америці, регіоні, жоден з нас не було, з двома маленькими дітьми. Це був наш останній шанс, щоб подорожувати, перш ніж Еві, три, пішов... ( подробнее )

20 кращих пабів з номерами у Великобританії

Місиво ІПН: Radnage, Бакінгемшир

В глибині країни сидить гурман бутік-готелю, що дає Мішленівських сусідів балотуватися на свої гроші. Шість затишних комфортабельних номерах сидіти на характерному будівлі 18-го століття з червоної цегли, паб, намагаючись не затьмарити зоряної привабливістю ІПН: його їжа. Свіжі промишляють інгредієнти проїзду... ( подробнее )

Крок вправо вгору: у світі найкрасивіших сходів

Храм печери Бату на околиці Куала-Лумпура в Малайзії, минулого тижня, жвавому новому під'їзді, з 272 до популярного місця пофарбовані в райдужні тони. Навіщо висхідних і низхідних коли-небудь бути м'яким? Мозаїка, музичні або гори, заява сходів всього світу пропонують все більш химерні способи, щоб піти вгору і вниз. Але в той час як віддані і відвідувачі... ( подробнее )

'Відмінне місце, щоб випити: як сэинзбери парковка тунель став головною визначною пам'яткою буде по

Це величне задоволення купол хана Кубла, екструдований року. Це Тріумфальна арка для майбутньої перемоги Корніш в неписаної громадянської війни. Це тунель Плексигласу, що зв'язують буде сэинзбери з сэинзбери афілійованих парковка; це 230 футів (70 м) в довжину, і вона тепер знаменитість. Новини, що цей зовні нічим не примітний тунель, спочатку розроблений,... ( подробнее )

Місцевий гід в Мехіко: 10 порад

Вуличне мистецтво

Після землетрусу у вересні 2017, Аїда Мулату, який заснував молодь Арташонов (юних художників) виховувати мексиканці про своєї самобутньої культури – звернулися до графіті-художників, щоб допомогти відновити її районі Рома. Барвисті фрески святкувати корінних громад і жінок, які страждають від землетрусів. Проект спрямований... ( подробнее )

Роблячи сплеск: Пензанс Ювілейний басейн відкривається

Коли ви думаєте про пам'ятки Корнуолла, в 1930-ті роки стилі кубізму Лідо, ймовірно, не перше, що приходить на розум. Але судячи по натовпу місцевих жителів і заінтригувало дачників, що банк, який з'явився на відкритті ювілейної Пензанс басейн у суботу, він незабаром може бути доданий до списку відомих в країні пам'яток.

Стирчить з гавані... ( подробнее )

Saltdean Лідо відкривається в Брайтон

У 1936 році сер Джосайе Стамп, потім губернатор Банку Англії, виступив з промовою на відкритті Морков відкритими повітряні ванни. "Коли ми приступимо до плавання", - сказав він, "ми перейдемо до демократії". Що почуття власної важливості не був недоречним. Майже 80 років тому, блискучий синій, піч розпечена субота, схожі великого емоцій викликала,... ( подробнее )

Смак "Рів'єра": новий фестиваль їжі в Південній Девон

Це 6 ранку і Бриксхем ринку риба все-клапоть з брілл і окунь, гребінець і Хек, палтус і Омарів. У загальній складності 40 видів, і аукціоніст продавав їх так швидко, як він може говорити. Щоранку, до 50 тонн приземлився в, або набувають у великих Англії рибного порту за значенням. Я бачу лінію ящики з чорнильної краплі: каракатиці, 96% з яких експортується... ( подробнее )

Читачів подорожі фотографія конкурс – вересень: виграй поїздку в Гренландію

Скрізь, де ви подорожуєте, завжди є шанс, щоб захопити зображення, яке визначає поїздку або просто відображає настрій. Введіть ваші кращі постріл в нашому щомісячному конкурсі. Ми будемо вибирати і публікувати кращі і виграшні зображення буде отримувати ?200 ваучерів, які можуть бути використані проти мене-втеча зупинитися в одному з бутік-властивості... ( подробнее )

Багатий урожай: збір врожаю-час гурман перерву в Абруццо

Абруццо-це міцна області на схід від італійської столиці, який протягом століть був відомий як комора Риму. І, як ми прямуємо у вересні, в найближчі кілька тижнів зробити прекрасний час, щоб напасти на нього. Це тільки початок оливок сезон і минулого літа помідори висять важкі на лозах.

На худий, засмаглий схили дивно родюча, і готові з... ( подробнее )