Новости Мирового Туризма

Гонконг – путівник по місту ходити: вивчення ковлун район

Гонконг довгий час був робочий район Гонконг. Цей скромний куточок приховує інтригуючий прес-ринків, магазинів, ларьків, закусочних – і, неминуче, дотик хіпстер-відродження.

Ми починаємо блукати, що самий Гонконг їжі: миски локшини. Є дуже мало ресторанів в Гонконзі, які роблять свої власні, і існує ще менше людей, які роблять це по-старому,... ( подробнее )

10 кращих приморських кафе і ресторанів у Великобританії: поради читачів

Виграшний рада: Дельфіни і торт, поряд з Інвернесс

У Rosemarkie пляж-кафе знаходиться у віданні добровольців і розташований на березі моря, дивлячись на затоку Морі-Ферт в напрямку Форт-Джордж, недалеко від міста Інвернесс. Це собака-доброзичливий і подають хороший міцний чай, домашню випічку, а найкраща ковбаса кров'яна ковбаса і бутерброди.... ( подробнее )

Friteries мікро-чіпів: у Брюсселі отримати стильний редизайн як дзеркальні халупи

Жодна поїздка в Брюссель не обходиться без зупинки friterie, прості закусочні, де класична Бельгійська закуска – хрустку картоплю подають з приправами, від всенародної улюблениці, майонез, пряний соус самурай.

Зараз, завдяки конкуренції архітектури міста у співпраці з Національною Федерацією Friteries, місто має отримати 10 нових friteries... ( подробнее )

10 кращих простих сільських збігає з міст Великобританії

Фотографії: Джеймс Адлер/Дика Флора Та Фауна Довіри

Час в дорозі Гілфорд 20 хвилин, Лондон 50 minutesLunch зупинити короля Вільгельма IV, Уест-Хорслі

В Сурреї районі пагорбів Норт-Даунс, просто... ( подробнее )

Керівництво міста Сараєво: 10 найкращих арт-і дизайн-надихнув напрямки

У теплий літній день, я прогулювався по алеї Вілсон, набережна з тінистими липами у центрі Сараєво, спокійна річка Миляцка з одного боку і кафе з їдальнею на відкритому повітрі на інший. Я приєднався до групи людей, дивлячись на лускатий крокодил повзе з зяючої тріщини в асфальті, один з незліченних шматочків 3Д крейдою мистецтва хлюпнув на конкретних... ( подробнее )

Сан-Луїс-Обіспо, штат Каліфорнія: щаслива долина Америки

Кілька років тому мій чоловік і я орендували бунгало в Каліфорнійському містечку мішн Сан-Луїс-Обіспо. Ми жили поруч з пожежним і ковбой вісімдесятирічний імені Уебб. Там були щорічні вечірки, чаювання та вечері, бажаний вирощування томата приз (чемпіон м'яко струмує шовковий плащ, походжав нашому кул-де-саке). У суботню ніч на Захід, один з небагатьох,... ( подробнее )

Міський гід Alt в Глазго

Річард Макмастер, клавішник в Глазго група Золотий Вчитель намагається пояснити, чому місто під землею, як правило, уникають уваги преси. “Сюжети вам розкручених і піти не так, але, оскільки тут немає ЗМІ, як там в Лондоні, все відбувається повільно і органічно. Є спільнота в Глазго речі по правильним причин: тому що вони люблять музику." Він інстинктивно... ( подробнее )

Топ 10 кемпінгів в штаті Колорадо

Мало молу Кемпінг озеро, Сан-Хуан національний ліс

Люди стікаються в маленький молу, нібито через його близькість до озера Ендрюс, висотні тарн забезпечені райдужна та струмкова. Але сама установка – понад 3300 м, в оточенні часто випадає сніг, різець-як вершини Сноудон, Гранд-Терк, інженер і дві сестри – це достатній привід для візиту.... ( подробнее )

Місцевий гід в Брюссель: 10 кращих порад

Парк эгмон

Вир різко пішли в магазин Шанель на бульварі де Ватерлоо, і ви опинитеся в невеликому оазисі серед жвавих торгових вулиць Брюсселя. Сади елегантний Эгмонтский палац (нині Міністерство закордонних справ Бельгії) є громадським парком, одним з найбільш секретних в Брюсселі. Це будинок для чарівної маленької статуя Пітера Пена, подарунок... ( подробнее )

Путівник для відпочинку у Базіліката, Італія: що подивитися плюс кращі ресторани та готелі

Уявіть собі регіон, який має милі білих піщаних пляжів на одному узбережжя, мальовничі скелясті бухти на одного, дві гірських національних парків, і один з найстаріших міст світу. Додати багато теплого сонячного світла, плюс хороша їжа і вино і ви могли б очікувати в області туристичною Меккою, зайнятий готелів та екскурсійних автобусів. Однак, Базіліката,... ( подробнее )