Новости Мирового Туризма

Бур'ян і винні тури в Каліфорнія

Вино було блідо-гранат, з нотами диму і ожини поступаються місце затяжним, злегка терпкий, післясмак. Одним ковтком відправив мене паморочиться голова.

Але тоді цей конкретний урожай був більш потужним, ніж ваш звичайний Каліфорнійського червоного. Гренаш, з етикеткою вин у місті Арройо-Гранде на центральному узбережжі, в поєднанні з квітками... ( подробнее )

Проходячи панорама: слава Нової Зеландії з вікна поїзда

Це 8.15 ранку на точку і з одним м'яким гудок пасажирського поїзда виділяють вимкнений на своєму шляху від Christchuch в Греймуте. Як ми з гуркотом мчать по рівній і родючої рівнини Кентербері ми скоро подолання стрімких ущелин у південних передгір'ях Альп, хребет Південного острова. Нижче, я бачу дивовижні блакитні води долини річки Уаимакарири.... ( подробнее )

Найкраще з обох: пінгвіни, відпочинок і спокій на французькому і Філліп острови

Мельбурн може здатися довгий шлях, від роду не поспішаючи на острови ви б пов'язати з грецьких островах або Уитсандейс. Але ось я запізнююся на сонячному після полудня п'ятниці, всього в 60 км на південний схід від міста, зловити крихітні пасажирського порома на острів настільки віддалених, так-решітки, так і маловідомих, навіть у світі великий поп-зіркою... ( подробнее )

Повільно наближається поїзд: SBS в ефір 17-годинної поїздки Ган в неділю

Після успіху/спори провітрювання тригодинна витримка поїзд подорож по австралійській глибинці, ДПС вирішили в 17-годинні поїздки в неділю.

Позиціонується як перший набіг в Австралії в норвезькому жанрі "повільне ТВ", програма показала – без рекламних пауз – вид водія сидіння знаменитого пасажирського поїзда на 3000 км поїздки від Аделаїди... ( подробнее )

Чистий номер, без Жуков хотів: як молодий Кафка сподівався написати бюджетних путівників

Років до пенинга Метаморфози, на думку деяких, щоб бути найбільший розповідь з коли-небудь написаних, Франц Кафка сподівався зробити свій стан писати серію бюджетних європейських путівників.

Кафка задуманий бізнес-план для книги, що отримала назву "задешево", під час подорожі по континенту з його друг Макс Брод влітку 1911 року. Цей деталь... ( подробнее )

Швейцарський хостел включає п'ять-курортне лікування для мандрівників з обмеженим бюджетом

Молодіжний хостел оснащений джакузі, парові лазні та Гідромасажна ванна відкрив у швейцарській альпійської села, оголосивши себе першим "оздоровчий хостел" у світі.

WellnessHostel 4000, в селі льодовик Саас-Фе в кантоні Вале, пропонує традиційний хостел гуртожитків, двоярусні ліжка і загальні ванні кімнати з душем. Але традиційні форми... ( подробнее )

Пам'ятки в Кейптауні, Південна Африка: поради читачів

З іншого боку Хаут Бей

Всі йдуть в Кліфтон і Кемпс – Бей і районі дуже багато людей. Замість цього, перейти на іншу сторону табору затоки. Навряд чи хтось є! Ви можете зробити вражаючий диск на пік красивий Чепмена. Або сісти на поїзд у місто Саймона, химерний старовинний морський містечко з красивою гаванню і антикварні магазини. Це близько... ( подробнее )

10 кращих альтернативних екскурсії по Європі

PolaWalks, Варшава

Instagram підхльостує наші бажання для миттєвої фотографії, але цей тур спирається на фактичні камер, озброєння ходунки з вінтажний фотоапарат Polaroid і зграя фільм, як ви клацаєте затвором у польській столиці. Трьох-годинна екскурсія починається із зустрічі на староместской площі і робить її шлях через деякі з основних... ( подробнее )

Моя хрень відпустки у Кромере

Ми припускали, що зміна. Після численних поїздок на узбережжі Йоркшира (ми живемо в Шеффілді), ми вирішили відвідати Норфолк. Оскільки ворона летить, це не так далеко. Ми налетіли на Кромер - керівництва реклама нам сказали, що це чудове старомодний Вікторіанський морський курорт славиться своїми крабами. Це звучало чудово. 'Це сміття в Кромере,... ( подробнее )

Прогулянка в Північному Кенті болота – в той час як самотність триває

Надії і втрати почали кровоточити один одного, для мене, тут, на півночі Кента болота. Я витратив ще рік на ходіння цей пейзаж для моєї книги, на болотах, заново відкриваючи свою красу і дізнатися про його крихкості. Так що тепер я беру людей на прогулянці, і просто сподіваюся, що вони отримують його.

Болота не очевидна краса: це чорнової... ( подробнее )