Новости Мирового Туризма

'Дубровник-це просто чарівний, як коли я відвідав у віці 10'

Дубровник є такою ж вічною, як Венеція. Є ті, хто кажуть, що вона стала жертвою свого власного успіху – залита круїзних суден і шанувальників гри престолів. Для мене це не потрапляє в точку: в різний час вона була Римською, візантійський і Венеціанський; він витримував війни і облоги, і стала гламурною і нескорений, як ніколи. Неймовірно красиві,... ( подробнее )

Тут роудшоу купує Єгипет новий музей

Весь світ вже сходить з розуму від Єгипту, оскільки близько 12BC коли Римський претор по імені Гая Цестия волів бути похованим на мармуровій облицювання піраміди недалеко від Римського Ostian ворота.

Більш мільйона чоловік вже бачив Тутанхамона виставка в О2-Центр, популярний успіх, що, хоча він зробив менше уваги, ігор тут перший феєрія... ( подробнее )

Острів ВІС, Хорватія: як я можу чинити опір вашим принади Мамма Міа?

Хорватія може відчути себе актором, який, незважаючи на талант і харизму, не робить його мега-зіркою. Якщо в разі потреби право роль Мамма Mia 2, який повинен вийти на наступному тижні, може просто зробити трюк для ВІС острів, біля його берегів: в минулому році фільм акторський склад і знімальна група переосмислюється як "грецький" курорт Калокаири,... ( подробнее )

Засліплений Донегол: активного відпочинку це великий, жирний і блискучий

Розмова почалася в критому скеледромі – це спроба список світових найсміливіших і найбільш авантюрних напрямів. Нової Зеландії і Британської Колумбії були суперниками, як "Ньюкасл" в п'ятницю ввечері. Тоді Тім, який керує етичний відкритий Gear компанія називається зберуться на вулиці, запропонував Ірландії. Я думав про це. "Ірландія може бути диким,... ( подробнее )

Канталь, Франція, свято керівництво: що подивитися плюс кращі ресторани та готелі

Канталь є сільської глибинки дикої Оверні регіоні Франції, в центрі країни і частині Центрального масиву. Місцеві жителі жартують, що є більше корів, ніж людей тут і там, звичайно, не так багато туристів, незважаючи на цілий ряд пригод, активного відпочинку влітку та взимку. Готелі B&B, у яких не могла б бути більш розумною ціною, і страви регіональної... ( подробнее )

Wingly: 'убер небес' зняти?

У нас були автомобілі і мотоцикли, і зараз економіка обміну-це портал з послугами, які дозволяють громадськості підніміться в небо в доступній формі.

Рейс-сайтах обміну, таких як Wingly претендувати на залучення приватної авіації в маси і дає звичайним людям шанс заскочити до Франції, на обід у приватному літаку, або зганяти на острів Уайт... ( подробнее )

Північно-гастро тур в Уельс: готуємо в Камрі?

Сидячи на сонячному столі в двох кроках від лози, насолоджуючись цитрусовими і ягідними нотками в тонкі білі та рожеві вина, ми могли б бути в Луарі або Венето. Але насправді ми в кількох милях від міста, і на південних схилах цей виноград росте на передгір'ях Сноудон.

Віскі... ( подробнее )

Фестиваль калу, Албанія: час вечірки в тому, що відчуває, як рай

Просто, наскільки серйозно албанського Міністерства туризму приймає Калу фестиваль – перше міжнародний захід такого роду в країні стало ясно в момент, коли ми зійшли з човна в Саранда, щоб знайти поліцейського ескорту супроводжувати наших тренерів на звивистій гірській передачею. Що і приїзд прем'єр-міністра Еді Рама на наступний день, на імпровізованій... ( подробнее )

10 кращих у Великобританії відкритий сімейної культури подорожей: подорожі поради читачів

Виграшний рада: Уэйландская Кузня, Ешбері, Оксфордшир

Стародавній Курган у похмурому гаю, приблизно в 20 хвилинах ходьби від Пагорб білому коні в Уффингтоне. Прогулянка тут займе в пологих сільгоспугідь, з великою кількістю терен, щоб зібрати з добре укомплектованим живоплотів. Поїздка в цей розділ Ріджуей краще закінчив з пікніків і місце... ( подробнее )

10 кращих плавальних свята по всьому світу

Досліджуючи півострові Байя, Мексика

Температура води 27С, а море Кортеса настільки теплим, що, як SwimTrek додає він, "Ви будете відчувати, що ви плаваєте у ванні". Очікувати, щоб відчувати себе комфортно теж з води, витративши на це тиждень спати в глэмпинг-стиль дзвін намети з сонячним підігрівом, душ і насолоджуючись свіжим місцевої... ( подробнее )