Развлечения

Ви впізнали його?

Райан Рейнольдс відомий для гри Дэдпул. Але в сіквелі популярного фільму про супергероя, зірка також була ще одна роль, яка практично повністю залетів під радар.

Дэдпул 2 бачить повернення улюбленого фан — грубої мутанта Джаггернаут, якого зіграв актор Вінні Джонс в оригінальному фільмі.

Коментар: що Дэдпул 2 краще

На... ( подробнее )

Соло зірка Дональд Гловер довелося йти в самоволку, щоб уникнути витоку спойлерів

"Я перестав спілкуватися з друзями", - сказав він на шостій сторінці у кінотеатрі суспільством показ блокбастера.

"У мене був друг, який одержимий Зоряних воєн і я думаю, що це було, що я прослухав і він вже був, як, 'о, мій Бог, ти Ландо, перш ніж я отримав роль."

подробнее )

Чому сімейний фільм звинувачуються в 'догляд за дітьми для сексуальних знущань'

Живого дії комедії показують собак відбувається з ПГ-рейтингом і акторів, як Уілл Арнетт, Наташа Ліонне і Стенлі Туччі. Але один тривожний сюжет у фільмі вже викликає серйозні побоювання для організацій, включаючи Національний центр з питань сексуальної експлуатації (англ.).

Сцени включають головний герой фільму собака, Макс поліції ротвейлер,... ( подробнее )

Обама дивно нову професію

У Твіттері, Netflix заявили, що Обама буде виробляти фільми і серіали "потенційно включаючи скриптові серії, імпровізоване шоу, документальні серіали, документальні фільми та особливості.

Екс-президент виступив із заявою, що "ми сподіваємося розвивати і курирувати талановитих, надихаючих, творчих голоси, які здатні сприяти підвищенню емпатії... ( подробнее )

Великий Льюїс забиває роль в кіно

Льюїс буде грати солдата, який бився в битві при Лонг Тан, у фільмі, виробництво якого почалося близько Кингарой минулого тижня.

Австралійського актора Лінкольн Льюїс буде грати солдата в новий Австралійський... ( подробнее )

Соло: Зоряні війни Історія шокуюче захват

Але Соло: Зоряні Війни Історія? У чому був сенс цього?

Це не жахливо, але це, звичайно, потрапляє у бери це або залишити-це розділ з його посереднім креслення, суперечливі характеристики і сумно писати. Він був явно не в захваті, і напевно занадто довго.

Якщо Ви зайшли в Соло без будь-якого контексту навколо "Зоряних Воєн" франшизи,... ( подробнее )

Кеті Перрі на сцені подарунок для любителів весело відстрілюватися

У підліткові мрії співак виконував свідок: йду додому благодійному концерті в рідному місті Санта-Барбара, з доходами, що збираються приносити користь області після руйнівного недавніх стихійних лих.

Мабуть за натхненням, Перрі вирішив продовжити благодійного характеру заходу ще далі, кричачи всім присутнім випити.

подробнее )

Темний лицар: крижаний нова теорія Джокер

Крістофер Нолан взяти на знакових супергероя Бетмена аплодували в свій час для вирішення його питання з усім реалізмом. Якщо Бетмен буде існувати в реальному світі, напевно, як він буде виглядати. Те ж саме можна сказати для інтерпретації хіта Леджера Джокера, який був дуже нервує і непізнаваного. А що дає нам походження, історію 1989 року Бетмен... ( подробнее )

'Камера любить її: Париж Джексон робить дебют в кіно

Єдина дочка Майкла Джексона ще мить і ви пропустите його ролі в майбутній злочин фільм грінго, який також зірки Джоел Едгертон і Шарліз Терон.

В 20-річний грає Неллі, кокетливий wildchild, хто намагається переконати миль (грає Гаррі Treadaway) для контрабанди наркотиків з Мексики в США.

подробнее )

Тейлор Свіфт зачинила за "нудний" кришка

Аллі Вілліс, який був одним з авторів пісень за 1979 натисніть, критиці Свіфт за її виконанням, повідомляє журнал Spin .

“Я не думаю, що вона зробила жахливу роботу. Так, я відчував це, як летаргічний, як п'яна черепаха дрімала під соняшник після того, як випив пляшечку Валіума", - сказав Вілліс в Детройті. “ ... І я думав, що це було все... ( подробнее )