Развлечения

Чому цей Гаррі Поттер зірка 'розчарування в кіно

Британська зірка, яка померла в 2016 році, у віці 69, турбує майстер "оповідання" і робив нотатки під заголовком "всередині Снейпа голова", по сонцю .

Незважаючи на його недоліки, премію BAFTA-переможець тримався за всі вісім сценаріїв із серії хіт, які будуть виставлені на аукціон разом з літерами.

Одна листівка, продюсер Девід... ( подробнее )

Сольний спін-офф "Зоряних Воєн" голодранці?

Дісней оцінками, в неділю, що Соло буде брутто $US101 млн ($133 млн) за чотири дні вихідні дні пам'яті, і ця цифра навіть нижче відкриття вихідних багато-высмеивалось Зоряні війни - приквели.

Минулого тижня, прогнози були в розмірі $US150 млн ($200 млн) за чотири дні тягнути в Соло.

подробнее )

Прісцилла затягнеться Брисбан

Але зараз, у 25 років він грає молодого Бернадетт в шоу про трупу трансвеститів по дорозі в Аліс-Спрінгс.

Шоу виходить на ліричний театр хостел пропонує ідеальне поєднання комфорту на 26 вересня, а квитки надійдуть у продаж у середу.

Фільм, який став хітом на сцені приблизно в трупу трансвеститів надсилається для виконання в Аліс-Спрінгс,... ( подробнее )

Всередині Кайлі 50-й день народження

Її Зоряний баш пройшов у Чилтерн пожежної частини в Лондоні.

Міноуг є частим гостем на майданчику — у неї 46-й день народження в готелі, який був запущений Андре Балаш, якому також належить Шато Мармон в Голлівуді, як і Мерсер в Нью-Йорку.

У готелі також Принц Гаррі і Меган Маркл провів їх після весілля минулого тижня.

Картина... ( подробнее )

- Я краще переріжу собі вени': Крейг масивна Облігацій сальто

Чоловік, який стверджував, що він волів би "перерізав собі вени", ніж зіграє роль Джеймса Бонда передумав і буде робити тільки те, Деніел Крейг знову зіграє агента МІ-6 в наступному фільмі 007.

Бонд Продюсери Майкл р. Вілсон і Барбара брокколі підтвердили Крейга повернення, а також оголосивши про те, що Денні Бойл ("Мільйонер з трущоб")... ( подробнее )

Так ось як вони це зробили! Людина розкриває секрети з культових фільмів

Девід Амадор, відео ігри Розробник з Португалії, було оголюючи камені в магії кіно, з кінофільмів, у тому числі Матриця, Парк Юрського періоду, Володар кілець і Зоряні війни.

Ось колекція найцікавіших одкровень містера Амадора:

Для знаменитих "Зоряних Воєн" (IV і V-VI) для відкриття повзати вони використовували камеру рухаються... ( подробнее )

Філ Еммануель померла після раптового нападу астми

Філ, 65,, як повідомляється, залишаючись з братом Дарсі в той момент було кілька виставок, в тому числі виступ у готелі Кутамандра, побував у ці вихідні.

"Від імені родини, він з великою печаллю я повідомляю про смерть нашого любив брата, Філіп Еммануїл Ернест," Дарсі сказав Ферфакс.

"Ми всі спустошені".

Філ також був... ( подробнее )

Королева розливів шанувальниці її рок-зіркою секрети

Ця честь йде з Zeppelin гітарист Джиммі Пейдж.

"Він був настільки романтичний," 69-річний нещодавно сказав сонце. “Він зробив ви відчуваєте, як ви були єдиною жінкою в живих. І він взяв мене скрізь. Я ніколи не забуду той вечір на концерті Елвіса — або годинник, проведені згодом з Джиммі на величезному ліжку на п'єдестал."

Дес... ( подробнее )

Джеймс Кемерон каже одна сцена в цьому фільмі перетнув лінію

Воно приходить після того, як режисер назвав торішній критиками фільм, диво-жінка, "кроком назад" для жінок.

У Сіднеї в складі яскравих ідей і запустити його основних нова виставка в Австралійський Національний морський музей, Джеймс Кемерон — виклик глибокої, він розповів новини.ком.ау це була сцена у фільмі Рідлі Скотта чужий, перший... ( подробнее )

Він просто є темна сторона і він безрозсудна'

У листопаді Кримінальне чтиво Зоряні, 64, звинуватили шарящі масажиста-чоловіка, потім у віці 21, на його "голими сідницями, висовуючись і роблячи непристойні пропозиції" за даними поліцейського звіту, отримані пише radaronline. Справа була в кінці кінців "закриті необґрунтованими".

Але тепер, його колишні товариші Саєнтології говорив денний... ( подробнее )