Новости

Смертельний терористичний змова мимоволі зірвали

Тарік Хаят нібито гігант думки сюжету дивом вдалося запобігти в останню хвилину, щоб підірвати бомбу на борту виділяється всередині ляльки Барбі м'ясорубку, захованих в ручній поклажі.

Це був єдиний шанс зважування важку сумку з бомбою перед посадкою на рейс Этихад в минулому липні, що одна з найбільш серйозних вибухів у світі літак був... ( подробнее )

Мій $223,000 за кордоном законопроект

Замість цього, він виявився мучачи найбільша претензія в страхову компанію бачили в 2017, на око поливу загальну суму 223,255. Так що ж пішло не так?

На 71-річна дівчина із Західної Австралії довгоочікуваний пари поїздка почалася добре.

“Поїздка була особлива один так як це була наша 50-а річниця весілля, так що це було

те,... ( подробнее )

'Після того, як злодії втекли Кейті залишилася вражена і травмована'

Вони їхали зі знімальною групою, коли троє відморозків увірвалися в їх 4х4.

Охоронець був кулаком в обличчя і прикраси, гроші, ноутбуки і знімальне обладнання вартістю в десятки тисяч у загальній складності було викрадено.

Модель і бізнесвумен сказав другові: "нам пощастило, що живий залишився, могло бути набагато гірше".

•... ( подробнее )

Розкрито смертельна небезпека басейнів в готелях

Центр з контролю і профілактики захворювань США попередив туристів про небезпеку, яка приховується у готельних басейнах. Про це повідомляє Fox News.

Згідно щотижневому звіту, близько третини захворювань, які були зареєстровані в період з 2000 по 2014 рік, були отримані мандрівниками в басейнах або гідромасажних ваннах. За цей час у воді... ( подробнее )

Перераховані головні причини загибелі у відпустках

Складено рейтинг найбільш поширених причин загибелі туристів під час відпустки. Про це повідомляє South China Morning Post.

Перше місце очолили дорожні інциденти, в яких мандрівники найчастіше гинуть через пристебнутого ременя безпеки. Також, повідомляє видання, найбільш смертоносною країною для мотоциклістів виявився Таїланд, однак це... ( подробнее )

Вирішена проблема тісноти у літаку

Британське дизайнерське агентство PearsonLloyd придумало, як організувати простір в літаку таким чином, щоб пасажирам не було тісно і політ пройшов для них комфортно. Про це повідомляє The Sun.

Для цього дизайнери розробили нові сидіння, які мають спеціальний вузький хребтовий каркас, який з'єднує частини крісла ззаду посередині. Це дозволить... ( подробнее )

Повним людям виділять безкоштовне сидіння в літаку

Американська авіакомпанія Southwest Airlines запропонувала повним людям безкоштовно скористатися другим кріслом в літаку. Про це повідомляє The Sun.

Нові правила дозволять пасажирам із зайвою вагою зарезервувати додаткове місце під час купівлі квитка. Для цього мандрівникові потрібно буде вказати XS між його ім'ям і прізвищем (John XS Smith)... ( подробнее )

Аеропорт хаос, як мавпа робить перерву на свободу

Макака Резус по імені Докінз повинен бути взятий з Бостонського аеропорту Логан з США приматів святилище, близько години-півтори на південь від Сан-Антоніо, коли він біг у аеропорт багаж-транспортна обробка зони після торкання вниз в Техасі, Нью-Йорк пост повідомили.

#Злом: Бабуїн з криївки, на свободі в аеропорту Сан-Антоніо. @CBS8 pic.twitter.com/FPuY0qXbGB—... ( подробнее )

Зробити більшість з цієї невитраченої іноземній валюті

Ми завжди думаємо, що ми пустимо їх на "наступна поїздка" — але ми знаємо в глибині душі, що грошові кошти, ймовірно, ніколи не побачити знову денне світло.

Важко уникнути повертався додому з відпустки за кордоном без додаткової іноземної валюти у вигляді банкнот та монет або зберігаються на подорожі гроші картки, що багато хто з нас не... ( подробнее )

Мільйонер-мандрівник Тімоті Сайкс поділяє його хитрощі, щоб отримати багаті швидко

Фондовий трейдер і викладач, який базується в Майамі-Біч, але називає себе "бездомним", побудував імперію з декількох тисяч доларів і в даний час, присвячений показувати іншим, як жити подібний спосіб життя.

"Я не народився з грошима, я почала з декількох тисяч доларів ... я кинув виклик собі, щоб заробити мільйон доларів і я зробив це",... ( подробнее )