Новости

Названий самий безпечний місто в світі

Сервіс Numbeo, який порівнює статистику злочинів у світі, опублікував рейтинг найбільш безпечних міст 2018 року. Повний список розміщений на офіційному сайті Numbeo.

Фахівці сервісу проаналізували рівень злочинності в 327 містах і назвали самим безпечним столиці ОАЕ Абу-Дабі. Індекс злочинності тут склав 13,63 відсотка, а індекс безпеки... ( подробнее )

Авіакомпанія знайде спосіб приспати пасажирів у польоті

Японська авіакомпанія All Nippon Airways зайнялася створенням програми, яка допоможе пасажирам легко заснути в польоті. Про це повідомляє The Sun.

Новий додаток буде функціонувати за допомогою штучного інтелекту, а його розробкою займеться організація NeuroSpace. Згідно концепції, певні послідовності звуків і зображень («епізоди», як їх... ( подробнее )

Дивовижне відкриття жінки на посадковому талоні

Пасажир, який називається Satwika Іка в соціальних мережах, заявив, що плутанина сталася за низькою вартістю Індонезія авіакомпанії Лев повітря.

Вона повинна була летіти від Палембанг, індонезійська місто, столиця-Джакарта.

Але сонце повідомили, коли Satwika сіли в літак вона насилу знаходячи місце кол-35Ф — і виявили, що місць... ( подробнее )

Авіакомпанії можуть, нарешті, перестати стискати наших місць і ніг

Як авіакомпанії впихнути все більше і більше місць на літаки переходити все більше і більше людей за один раз, розмір сидіння мають відповідно стало менше і місця для ніг зникло на очах.

Авіакомпанії ведуть, як це безкарно. На щастя, справедливість може бути на шляху.

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA), який регулює... ( подробнее )

Турист вирішив справити нужду в гейзер і поплатився

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight... ( подробнее )

Росія виявилася популярнішою закордону

Фахівці компанії Ostrovok.ru провели дослідження за підсумками літнього сезону 2018 року і з'ясували, що більшість росіян віддали перевагу поїздки по Росії подорожей за кордон. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов у редакцію «».

Згідно з отриманими даними, більше половини бронювань житла (55 відсотків) з 1 червня по 31 серпня... ( подробнее )

Томський провідник пустив безбілетників в поїзд і пошкодував

Провідник поїзда в Томську понесе покарання за те, що дозволив проїхати без квитка двом пасажирам. Про це повідомляє прес-служба Управління на транспорті МВС Росії по СФО.

За словами провідника, зайшли у вагон пасажири не змогли розплатитися за проїзд, так як у них не вистачило грошей. 24-річний малодосвідчений провідник пошкодував молодих... ( подробнее )

Неймовірний момент турист стрибає на масивних крокодила

Нільс Йенсен, який стверджує, що його охрестили "датським Крокодил Данді" на своїх товаришів, знімали смертельні трюки під час подорожі через заповідник на схід від Дарвіна.

У відео, викладеному в Instagram, Містер Дженсен, 22, годує 4,7 м гребенястий крокодил тушки кенгуру і як тварина їсть, він піднімається на спині.

подробнее )

Балі, враховуючи гоніння на наступ туристів поведінка

Хворі західних туристів сходження на святі місця або нешанобливо позувати для фото у відвертих купальники, влади на Балі, відомий як "острів 1000 храмів", розглядають нові жорсткі обмеження на доступ туристів у цих священних місцях.

І це може означати, туристам буде заборонено відвідування храмів індуїстів без супроводу, Балі заступник... ( подробнее )

10 $валізу трюк часто літаючих пасажирів присягаюся

На щастя, є способи, щоб зробити авіаперельоти відчувати себе, як почати свою відпустку, а не травми, який треба пережити — як прості інвестиції від $10 ваги для багажу.

Після розмови з експертами і, згадавши уроки, які ми вивчили на цьому шляху, ось кілька порад для вашого наступного польоту.

УГОДА ПОЛЮВАННЯ

Кожен долар,... ( подробнее )