Новости

Різдво на мілину qantas для пасажирів

В 450 з гаком пасажирів на рейс qantas QF1 покинув Сідней 23 грудня і, як очікується, прибуде в Лондон на Різдво.

Замість цього, сильний туман у Дубаї змусили літак, щоб відвернути близько 150 км на південь, до невеликої міжнародного аеропорту Аль, де вони залишилися сидіти в літаку більше 10 годин після першого 14-годинного перельоту Айн.

подробнее )

Сотні потрапив з гастритом в круїз спалаху

Судно, яке є частиною круїзної флоту, пришвартувався сьогодні вранці в Брісбені після відходу перед Різдвом з однойменного порту.

Корабель завершив свою тур-поїздку в Брісбен із зупинкою в Новій Зеландії на Різдво.

Пасажири, які повинні були відправитися на морську принцесу, сьогодні їх від'їзд відкладається до 6 вечора сьогодні... ( подробнее )

У країнах з високим рівнем ризику, які стають туристичних гарячих точках

Але під час глобалізації та масового туризму відкриває світ в шляху, який був ще менше подорожували, інші країни, як і раніше важко похитнути свою репутацію і залучити відвідувачів. Досі.

Як нове покоління юних мандрівників перетинають земну кулю, кожен шукає іншого, більш унікальний досвід, ніж в минулому, країни, які вже давно проводяться... ( подробнее )

Цей політ взяв дерьмово поворот

Рейс 895 взяли в оборот у четвер ввечері, коли чоловік, забруднений екскрементами всередині пару ванні кімнати, зняв сорочку і спробував засунути його в туалет, KTVA в повідомленні.

Агенти ФБР і Аляски Тед Стівенс Міжнародний аеропорт поліцейські зустрілися пасажира, який співпрацював з бортпровідниками після того, як неприємний епізод... ( подробнее )

Секрет рейтингова система пасажирських авіаперевезень показав

Можливо, ви намагаєтеся зробити зміни авіакомпанії внеску. Чому це не працює для вас, але персонал порушував правила Вашого друга в точно такий же сценарій через тиждень?

Або може бути, ви подорожували з ваш партнер і ваш рейс затримали. Вони були зараховані бонусні милі, щоб компенсувати головних болів, що виникли в результаті затримки,... ( подробнее )

Австралієць Нана уникає смертної кари сьогодні в суді

Марія Exposto, від Кабраматта Захід, ми прибули близько 5:30 вечора за східним часом, щоб почути вердикт суду після того, як її зловили з 1,5 кг кристалічного метамфетаміну, також відомий як лід, в міжнародному аеропорту Куала-Лумпурі на 7 грудня 2014 року.

Як повідомляється, Exposto буде негайно депортований.

Обов'язковий вирок-смерть... ( подробнее )

Колумбійські повстанці перекваліфікувалися в готельєрів

Колишні члени повстанського угруповання Революційні збройні сили Колумбії (FARC) планують відкрити готель у селі Ла Гуахіра, провінція Мета. Про це повідомляє BBC News.

Готель повинен буде відтворювати умови життя повстанців. Для туристів побудують пластикові хатини, вкриті пальмовим листям, аналогічні тим, в яких жили члени угруповання,... ( подробнее )

Авіакомпанії, що вам дійсно потрібно, щоб уникнути

Qantas і Virgin Австралії були названі одними з найбезпечніших авіакомпаній в світі до 2018 року, згідно зі списком від Airlineratings.com.

І авіаційної безпеки та оцінкою продукту-сайту також названі у Сінгапурі-Австралії серед 10 найбезпечніших бюджетних авіакомпаній світу.

ЯК ЛІТАТИ БУДУТЬ ЗМІНЮВАТИСЯ В 2018 РОЦІ

ПРАВДА... ( подробнее )

1 $пакетик льодяників допомагає Королеву бити часових поясів

Так що якщо її величність трюк для боротьби зі зміною часових поясів, ми всі повинні звертати увагу.

Згідно незалежною, вона спирається на гомеопатичні ліки і ячмінний цукор — що можна купити в супермаркеті за $1 — отримати її відрегулювати для різних часових поясів.

Ячмінного цукру льодяники-не чарівна панацея, але вони можуть... ( подробнее )

'Жертв' у США аварії поїзда

Потяги під укіс до 8 ранку в понеділок (3 ранку діапазон) приблизно в 64 кілометрах на південь від Сіетла, розливаючи принаймні один вагон на жваву трасу.

Округ Пірс шерифа говорить в Твіттері, що поїзд прямував на південь межа і що там були "травми і втрати", але ніяких цифр були негайно доступні.

Все на південь провулки автомагістралі... ( подробнее )