Новости

Тіло морського чудовиська знайшли на американському узбережжі

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] }; window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 962260, width: 600, height: 338, template: 9113, autoplay:... ( подробнее )

У Японії виявили «суперженский» туалет

На станції метро «Шинагава» в Токіо (Японія) користувачі соціальних мереж виявили туалет, вхід в який обклеєний великими червоно-білими плакатами з піктограмами, що зображують жінок. Про це повідомляє Metro.

Користувачі Twitter здивувалися, навіщо додатково демонструвати такий самоочевидний факт, як призначення вбиральні. Так, юзер Чинда... ( подробнее )

Китайську авіакомпанію скомпрометували з допомогою порно

У китайській соціальній мережі Weibo з'явилася серія непристойних відеороликів, на яких двоє чоловіків і чотири жінки займаються груповим сексом, повідомляє ресурс Medium.

Ролик супроводжувався поясненням, що на відео відображені пілоти і стюардеси авіакомпанії China Eastern Airlines або її підрозділу Shanghai Airlines. Стверджувалося,... ( подробнее )

Qantas для пасажирів побоюється за життя

Політ Боїнг 717 QF1799 вилетів з Аліс-Спрінгс в 2.30 за місцевим часом в суботу, годину і 20 хвилин після того, як було заплановано.

Свідків на борту, повідомили, що чули гучний хлопок перед тим, як літак почало трясти, незадовго до посадки.

Один пасажир стверджували, що вони сказали зібратися, і слали повідомлення на прощання... ( подробнее )

Шокуючий момент лижники виявляються викинутими з несправного підйомника

Влада заявили, що щонайменше 10 осіб були поранені, коли на лижах ліфт провалився в Гудаурі курорт за кордоном у великого Кавказького хребта, повідомляє CNN.

У страшні кадри, від гірськолижного підйомника розглядається швидко несли вершників у зворотному напрямку вниз по схилу, кидаючи їх у повітря.

подробнее )

Дивитися розкішний круїзний корабель вам скоротити в два

Бутік круїзна компанія silversea, який працює в Австралії протягом літа, почали роботу, щоб розтягнути Срібний дух від 195.8 м до 210,7 м у минулі вихідні, додавши новий шматок животик, в Новій Зеландії повідомлення.

Складні процедури на верфі fincantieri буде збільшити загальну пропускну спроможність 36 000-тонного судна на 12 відсотків... ( подробнее )

Новий спосіб перемичка черзі був змушений вибачитися

Цей роздратований мандрівник побачив, що чоловік рушив вперед, щоб обігнати його в паспорт без черги в понеділок і, не втрачаючи часу, зганяючи своє розчарування, сонце повідомило.

Але замість того, щоб говорити кривдникові безпосередньо, він помітив на інший тієї ж соціальної мережі у imgur — і виклав фото черевик людини з викликом для... ( подробнее )

Австралійці знайти старе повідомлення у пляшці

Попередній світовий рекорд на найстаріші повідомлення у пляшці 108 років, чотири місяці і 18 днів між скинути і відкриттів.

Пляшка була знайдена біля Клина острові, в 180 км на північ від Перта, і була вышвырнута з німецького парусного барка "Паула" в 1886 році в рамках 69-річний чиновник експеримент, щоб краще зрозуміти глобальні океанські... ( подробнее )

Цей паспорт тепер більш потужні, ніж у Німеччині

Недавні дипломатичні рішення по всьому світу спонукали перестановки з найвпливовіших у світі паспортів на паспорти Індекс, який визначається за свободу переміщення громадян.

Німеччина вже давно домінують у світовому рейтингу, з німецьким паспортом-тримачі раніше насолоджуючись довгий список країн, які вони хотіли відвідати без візи.

Але... ( подробнее )

Авіакомпанії мама плескає після того, як син ледь не гине на літак

Жінки 10-річний син Лука з'їла кешью — і майже смертельної алергічної реакції.

Тепер мама сподівається підняти обізнаність та отримайте авіакомпаній змінити свою політику щодо запобігання подібних надзвичайних ситуацій в майбутньому, повідомляє "Фокс Ньюс".

28 лютого, мати з Нью-Йорка взяв до Facebook, щоб деталь інцидент на рейс... ( подробнее )