Дуа липа "пишатися" шанувальників після концерту видалення


Опубликованно 13.09.2018 22:21

Дуа липа

Англійська-албанська поп-співак узяв до Instagram в знак солідарності з концертів, сказавши, що вона "в жаху від того, що було" під час її шоу в ніч на середу в місті Цинпу.

Фанати висловили обурення в соціальних мережах, як вони ділилися відео безпеки працівників насильно викидати людей з концерту під час першого туру Дуа липа з Китаю.

Деякі говорили, що люди потягнулися зі своїх місць щодо безпеки для встати і танцювати під час виступу в той час як інші говорили, що це тому, що вони майоріли про права геїв прапори.

Одна жінка сказала, що вона бачила інцидент між декілька співробітників служби безпеки, поліції і китайська пара. Чоловік пройшов у headlock, перш ніж він був видалений, - сказала вона.

Вона описала поліції як "важкою рукою" і "агресивний".

Гомосексуалізм не є протизаконним в Китаї, хоча анти-ЛГБТ настрої дійсно існують, а деякі сказали, що є тенденція до бічної лінії ЛГБТ-спільноти, передає BBC.

#DuaLipa #DuaLipaMNL #DuaLipaMNL2018 #Шанхай і це неймовірно!!! Глядачі, які були витягнені з концерту охоронці, а також побив за охоронцями!!!!!!! Ці охоронці абсолютно хуліганів!!!!!!!! pic.twitter.com/kON19ak6xH— Віра дика (@Belief_wild) 12 вересня 2018

Я просто не можу в це повірити. Це шоу Дуа липа в Шанхаї. Всі шанувальники заборонено стояти, і міг тільки сидіти на шоу?!? Якщо ні, то охоронець буде використовувати насильство, щоб штовхнути Uвих. Це неймовірно... #dualipa pic.twitter.com/quITZNLVxU— ??? (@imneo_) 12 вересня 2018 року,

Помітивши переполох, а на сцені один поцілунок співачка з'явилася помітно засмучений. Вона сказала натовпі: “я хочу танцювати, я хочу співати, я хочу просто добре провести час.

“Я б із задоволенням в ці останні кілька пісень для нас, дійсно, дійсно, дійсно насолоджувалися нами. Як щодо цього?"

Дуа липа плакала в Шанхаї Китай сьогодні pic.twitter.com/Tz17SRGpiH— Відповідальність (@958353005) 12 Вересня 2018

Пізніше вона розмістила повідомлення для шанувальників на Instagram, прославляючи глядачів своєю хоробрістю.

"Я гордий і вдячний, що ви відчували себе досить комфортно, щоб показати свою гордість в моєму шоу," Дуа липа писав.

“Те, що Ви не потрібно володіти великою мужністю. Я завжди хочу, щоб моя музика, щоб принести сила, надія і єдність. Я був в жаху від того, що сталося, і я посилаю любов усім моїм вірним шанувальникам.

"Я хотів би повернутися для моїх шанувальників, коли прийде час, і ми сподіваємося побачити кімнату, повну веселку."

Подивитися цей пост на Instagram

Минулої ночі я зробив це для моїх шанувальників. Обіцяного шоу. Я стояв поруч з ними, співала з ними і танцювала з ними. Я буду стояти на вас всіх за вашу любов і переконання і я гордий і вдячний, що ви відчували себе досить комфортно, щоб показати свою гордість в моєму шоу. Що Ви не потрібно володіти великою мужністю. Я завжди хочу, щоб моя музика, щоб принести сила, надія і єдність. Я був в жаху від того, що сталося, і я посилаю любов усім моїм вірним шанувальникам. Я хотів би повернутися для моїх шанувальників, коли прийде час, і ми сподіваємося побачити кімнату, повну веселку. Я люблю тебе Шанхай ХХ

Публікацію Дуа липа (@dualipa) на 13 вересня 2018 на 5:26до ФДТКатегория: Развлечения