Пошук-це реальне досягнення з першого директора


Опубликованно 15.09.2018 15:21

Пошук-це реальне досягнення з першого директора

Пошук повністю розігрується на екранах — ні, не кіно екрані, хитрожопая — ми говоримо про iPhone екрани, екрани для ноутбуків, iPad екрани, через камеру, у вікні чату текстові потоки, YouTube відео, поштові скриньки, відеоспостереження, прихована камера кадри, FaceTime і багато іншого.

Схоже, що сучасна сім'я епізод, який явно був 22 хвилини оголошення для Apple, але це набагато, набагато краще.

Так чи інакше, це звучить як трюк, що б старіти, швидко, але це не так.

Вперше режисер Aneesh Chaganty приймає наша сучасна одержимість живучи і спілкуючись через наші пристрої, в поєднанні зі зростанням онлайн-стеження і створений переконливий і вражаючий трилер.

Це допомагає, коли у вас є зачіпка, як Джон Чо, який після 20 років в індустрії нарешті завоював такій ролі він заслуговує — так, ми дійсно переживаємо #starringjohncho вік.

Хитрість, що дивно не старіє (Себастьян Барон/Соні Пікчерз через ап)

Девід Кім (cho) є батьком дочки-підлітка Марго (Мішель Ла). Він думає, що він має хороші стосунки з його дитиною, але вони вже віддалився після смерті дружиною Давида і матір'ю Марго.

Вони передають один одному на кухні вранці, але спілкуються в основному через тексти, букви і дражнячи еліпси прокрутки по екрану для нас, щоб побачити, створюючи підглядання близькість між глядачем і персонажами.

Одного разу, Марго говорить Девіду, вона збирається вивчити група після школи. Він йде спати і пропускає два дзвінка від неї.

На наступний день, Давид називає викладач фортепіано Марго, дивлячись на неї. Виявилося, що вона скасувала заняття на півроку раніше, але все-таки взяв $100 щотижня гроші на навчання.

Тепер казиться, Девід переглядає її онлайн акаунти в соціальних мережах, закликаючи всіх своїх друзів, відчайдушно шукаючи підказки як, туди, де його дочка може бути. Ось коли він розуміє, що у неї було багато секретів, і він дійсно не знав її взагалі.

Допомагаючи йому по справі-детектив Вік розмарину (Дебра Мессінг), у якої є син такого ж віку Марго.

Пошук-це реальне досягнення з першого директора.

Пошук вміло заманює тебе у цьому світі з моменту відкриття послідовності, свого роду цифровий монтаж сімейного життя розказана через старий комп'ютер, профілі, повідомлення та фото галереї — ніби як, що відмінно "дорога Софі" в Gmail оголошення, що, безумовно, змусить вас плакати.

Граючи все, що Девід робить — як правило, в спліт-скрін з його обличчя, що надходять через веб-камеру поряд з відкритим соціальних медіа для Windows — пошук дійсно знаходиться в межах історії, щоб сформувати реальну зв'язок зі своїм персонажем шляху.

Незважаючи на його, здавалось би двомірний платформер, Чо і треба встигнути продати їх хімія на екрані, особливо коли вони рідко в одному кадрі. Насправді, виконавці не мають фізичної партнерки більшу частину часу.

Чо, зокрема, є яскравим і переконливим, як тато вирішив знайти свою дитину, уміло передаючи всі ці емоції, коли є додатковий бар'єр між ним і аудиторією. Між цим і невеликому, тихому Коламбус в минулому році, він дійсно зміцнив свої таланти в якості ведучого людини.

Пошук постукав у наш сучасний технологічний примусів, щоб виявити що-то про те, як ми взаємодіємо один з одним — ми більше пов'язані, ніж коли-небудь, але більш віддаленою, ніж коли-небудь.

Chaganty вже зняв щось велике з пошуку, створюючи захоплюючі, кінетична трилер, який не потребує автомобілі або піша погоня, замість того, щоб, спираючись на старомодний розповідь. Це реальне досягнення для новачка.

Рейтинг: ????

Пошук іде в кінотеатрах зараз.

Поділіться своїми фільмами і ТБ нав'язливості з @wenleima в Twitter.Категория: Развлечения