Ведення журналів 'знищення' Свіфт папуга середовище існування як держава затримує дію


Опубликованно 22.09.2018 09:04

Ведення журналів 'знищення' Свіфт папуга середовище існування як держава затримує дію

Середовище проживання для знаходяться під загрозою зникнення Свіфт папуга буде "свідомо знищена", увійшовши з-за невдач уряду, щоб управляти виживанню виду, за даними дослідження.

Метью Уебб і Деян Стоянович, дві премії Еврика фіналістів з Австралійського національного університету складно дослідницька група птахів, сказати, уряду зайшли в безвихідь з планами управління, яка буде захищати відомий годівлі та гніздування в Тасманії.

Дослідники проаналізували лісозаготівлі у південних лісах Тасманії протягом 20-річного курсу попереднього регіонального лісового угоди. Хто більш розумний, крихітний планер або птах фантазії вченого? | Перша собака на Місяць Детальніше

Вони виявили, що третина евкаліптовим лісом в цій області були записані в період з 1997 по 2016 рік і чверть старовікових дерев, які забезпечують середовище для гніздування Свіфт папуги були очищені.

"Абсолютно очевидно, що найважливіші місця гніздування реєструється і поточних режимів рубок не є стійкими", - пише Працю.

"За цей період втрата місць проживання була суттєвою в масштабах ареалу, але в південних лісах були найбільш сильно порушені."

Регіональна угода по лісах Тасманії був пролонгований в минулому році, щоб продовжити своє життя до листопада 2037.

Згідно із законами Австралії, навколишнього середовища, регіонального лісового угод мають пріоритет над законом Про захист навколишнього середовища і збереження біорізноманіття.

Однак Уебб і папери Стоянович звинувачує уряд Тасманії в нездатності завершити плани управління, які будуть захищати Свіфт папуга середовище проживання.

Один, керівництво з планування проживання, що забезпечить достатньо місця гніздування був доступний, був у вигляді проекту протягом десяти років.

"В результаті ми втрачаємо найважливіші місця гніздування". Сказав Уебб. "Це хороші спроби регулювання, які пішли в нікуди."

Втрата середовища існування, хижацтво, цукрові поссуми і вогонь є основними загрозами для швидкого папуга, збереження статус якої зріс з уразливих до критичної, оскільки закон набрав чинності.

Папуга є одним з 20 видів, на федеральний уряд за 20 птахів по Стратегії-2020, яка покликана поліпшити траєкторію деяких з найбільш небезпечних австралійських птахів.

Сказав Стоянович Свіфт папуга був серед кращих вивчав Австралії, що перебувають під загрозою зникнення, видів та місць його проживання було добре відомо, але ці знання не були підкріплені відповідною природоохоронної політиків. Іноземні пожертвування підтримати зникаючі відповідь австралійського папугу Детальніше

“Цей документ має справу з тим, як нам вдалося недоїдків того, що залишилось після ранньої втрати середовища існування. Ми розбили, що залишилося, і перевертав їх, щоб зафіксувати її ще протягом двох десятиліть".

Зберігач запросив коментар від міністра навколишнього середовища Тасманії, Еліс Арчер.

Національний Сенат запит був запущений в вимирань фауни в Австралії, в тому числі невиконання заходів Управління з захисту зникаючих видів і критично важливих місць проживання.Категория: Красивые места