"Обмежений прогрес у переговорах про зміну клімату в Бангкоку


Опубликованно 23.09.2018 19:32

Міжнародній конференції в Бангкоку, що метою завершення плідної підготовки, щоб допомогти бути досягнута домовленість у грудні рекомендації з реалізації угоди на 2015 рік зміни клімату в Парижі.

Шестиденному зустрічі, яка завершилася в неділю, планується активізувати прогрес у боях проти зростання глобальних викидів вуглецю шляхом прийняття завершеного тексту, який може бути представлений на конференції COP24 в Катовіце, Польща, три місяці.

Основна мета 2015 Паризьку угоду, до якої 190 країн підписатися, щоб обмежити глобальне підвищення температури до 2100 року до менш ніж 2 ° C і як можна ближче до 1.5 С, який є життєво важливим для виживання острівним державам загрожує підвищення рівня моря. Але відсутність керівних принципів для задоволення цієї мети призвело до побоювань, що недостатньо вживаються заходи.

Є значні розбіжності за справедливою фінансування для реалізації правил країнами, що розвиваються, і технічні подробиці їх звітності про виконану роботу.

Патрісія Еспіноса, виконавчий секретар Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, заявив у неділю на завершальному брифінгу для зустрічі в Бангкоку, що був досягнутий прогрес у більшості питань, але нічого не було завершено.

У нараді взяли участь представники більшості країн-учасниць Паризького угоди, а також США, яка оголосила, що вона виходить з договору.

Екологічний активіст надів маску із зображенням президента США Дональд Трамп взяв участь у демонстрації перед будівлею Організації Об'єднаних Націй в Бангкоку. Фото: Лілліан Suwanrumpha/АФП/Getty Зображення

Сказав Еспіноса був "обмежений прогрес" з питання відрахування з розвинених країн в країни, що розвиваються, додавши, що вона "сподівається", що в майбутньому спілкування буде продуктивним з-за важливості цього питання.

"З ключових питань перспективного кліматичного фінансування і ступінь гнучкості країнам слід надати інформацію та вимоги до звітності за національними зобов'язаннями за Паризькою угодою, договірні сторони, зокрема в Бангкоку," йдеться в заяві Олден Мейер, директор по стратегії і політики Союзу стурбованих учених, що базується в США, група активістів.

"Це тепер до головування Польщі та посадових осіб, які ведуть переговори, щоб знайти способи, щоб подолати глибокі розбіжності з цих питань і укласти угоду в Катовіце на надійну пакет правила виконання Паризького угоди", - сказав він.

Асад полетів до Москви Сінгх, керівник кліматичної політики для організації ActionAid International, вважає, що найважливішою складовою Паризького угоди-це для багатих країн надати фінансову допомогу країнам, що розвиваються, як вони борються стихійні лиха призвели до зміни клімату.

Але він сказав, що багаті і розвинені країни "на чолі з США і в тому числі такі країни, як Австралія, Японія і навіть Європейський Союз" відмовився наочно показують, скільки грошей вони збираються надати і як це буде враховуватися".

Інформаційно-пропагандистської діяльності для країн на зустрічі в Китаї, сказав Мейєр, але і за підтримки інших людей, у тому числі в Індії, Ірані, Саудівській Аравії та Малайзії.

Активісти були критичні лобіювання у Вашингтоні на зустрічі, тим більше, що президент Дональд Трамп оголосив про намір США вийти з Паризького пакту, який був значною мірою спровокований свого попередника, Барак Обама.

"США оголосила про свій вихід з Паризького договору, але досі веде переговори, як ніби це партія, ослаблення міжнародного співробітництва, не сприяє фінансуванню і передачі технологій країнам, що розвиваються," Мина Раман, юрисконсульт мережі третього світу, сказав в заяві по електронній пошті.

Зміна клімату-це поляризаційні питання в Сполучених Штатах та деяких державах і місцевих громад оголосили про політику підтримки Паризького угоди.

Тисячі губернаторів, мерів, керівників компаній та лідерів громадянського суспільства зберуться на цьому тижні в Сан-Франциско на Глобальному саміті щодо запобігання зміни клімату.Категория: Красивые места