Наука Великобританії та інновацій для клімату?


Опубликованно 24.09.2018 00:32

Наука Великобританії та інновацій для клімату?

У новій доповіді Річарда Джонса і Джеймса Wilsdon запрошує нас до питання про медико-біологічних міхура - повільне, але неухильне збагачення наукові дослідження і розробки (НДДКР) ресурси в руках біомедичної науки.

Провокаційний разі, це вже викликало деякі дискусії. Ось, я хочу підібрати пункт, який може бути легко пропустити серед боїв за роль біомедицини: занадто мала кількість ресурсів для декарбонізації енергетики.

Як наголошується в доповіді Неста, ми бачили зміна пріоритетів в області досліджень Великобританії за останні 25 років. Оборонних НДДКР скоротилися більш ніж удвічі в період між 1995 і 2015 роках-до 16%. Медичних досліджень є ключовим бенефіціаром цієї "дивідендом світу", в даний час складає трохи менше чверті від загального обсягу витрат. На відміну від цього, дослідження в області енергетики, отриманих в 2015 році тільки 2,5% від банку.

Як Джонс і Wilsdon, я не хочу сперечатися проти здоров'я НДДКР. очевидно, що одним з головних пріоритетів. Але декарбонізації наша енергетична система повинна бути інша, особливо у швидко-закриваючи вікно можливостей, ми повинні уникнути катастрофічного глобального потепління. Вирішення проблеми зміни клімату, на повному серйозі, боротьбі нашого життя (слово "авантюра" не покриває і половини).

Звичайно, у зв'язку зі зміною клімату-це не тільки НДДКР. дійсно, він може відчувати себе нерозумно, можна говорити про те, як Великобританія повинна більше інвестувати в низьковуглецевої інновації, коли є заборона на що-то як Береговий вітер (британський інноваційної 1880-х років). Там були, наприклад, якийсь дивовижно теплі слова від міністра енергетики Клер Перрі про м-бот ізоляції робота на Парламентській конференції зі сталої енергетики група минулого тижня. Але вона також відчути себе відволіктися від минулого місяця комітет по доповіді про зміну клімату, в якому піддав критиці "шокуючий уряду" відсутність дій, коли справа доходить до прості і бюджетні варіанти, як Береговий вітер, теплоізоляції будинку і посадки дерев.

Ми також повинні інвестувати в інфраструктуру і взаємодії громадськості з низьким вмістом вуглецю технології, якщо ми хочемо зробити перехід до цих технологій трапиться, і станеться досить. Ми повинні бути обережні з вступом у приватному секторі буде досить тут, так само, як ми повинні бути обережні, припускаючи, що він може забрати рахунок за інновації, або регулювати себе (або що краудфандінг або спільнота енергії - хоч і потужні важелі для зміни - достатньо).

Зростання електричних машин є гарним прикладом. Як і багато низьковуглецевих технологій, це цілком може виявитися не зупинити - використовувати термін виступає євангелістів дій на захист клімату - але це важко, щоб побачити, як поодинці ринок буде наближатися досить швидко або рівномірно. Шанувальникам Елона Маска може бути одна частина головоломки, але блискучі інновації фея - потужний, як вона - не повинні відволікати нас від інших життєво необхідних робіт.

Це хороший час, щоб почати про UK НДДКР, хоча і тривожним. Як Джонс і своєчасний доповідь Wilsdon підкреслює, як ми фонду НДДКР повинні змінитися, і з цим приходить можливість. На початку цього року, прем'єр-міністр оголосив уряд планує інвестувати 2,4% ВВП у НДДКР до 2027 року, що вище поточного рівня на 1,7%. Ми також бачили в нашій когорті наукових рад - в даний час розділений слабо дисципліни в області медицини, фізики і наук про землю і т. д. - приніс разом з Innovate Великобританія в нове велике тіло, Великобританія досліджень та інновацій із загальним бюджетом понад 6,5 млрд фунтів. Це зрушення, що багато людей, які працюють в університетах, здається, одержимі - в комплекті з власним пародійний Твіттер - але мало хто за межами дослідження міхура точно підмітили.

Якщо ви зацікавлені в політиці Великобританії, ви повинні бути зацікавлені в тому, що ми витрачаємо на НДДКР 2.4% нашої економіки це не дрібниця. Є старі заїжджені снігової лінії СР про вчених, мають майбутнє в їхніх кістках, але майбутнє дуже важливо, щоб залишати його в такому маленькому (і, давайте зізнаємося, досить закриті) спільноти.

Тому мене дивує, що немає більше скарг від кліматичного руху, коли справа доходить до таких питань, як склад ради УКРИ. Вона не тільки домінує біомедицині, але два з 16 членів - Еліс Гаст і Джон Браун - мають безпосередній зв'язок з паливною промисловістю. Є декілька вражаючих імен на цій дошці, але якщо ми говоримо про людей з "Майбутнє в їхніх кістках", я не впевнений, що в майбутньому вони назрівають є низький вуглецю.

Може бути, в свій час для уряду "зелених" Великобританії в жовтні ми могли б сподіватися побачити деякі керівництва клімату вийшовши з УКРИ?

Еліс Белл був одним із засновників політології блозі. Раніше вчений в галузі пропаганди науки та перспективних досліджень, вона тепер директор в 10:10 кліматичних дій.Категория: Красивые места