Великобританія рибальських флотів навряд чи виграють від вихід Великобританії з ЄС, незважаючи на заяви Гоув, кажуть експерти


Опубликованно 24.09.2018 14:28

Великобританія рибальських флотів навряд чи виграють від вихід Великобританії з ЄС, незважаючи на заяви Гоув, кажуть експерти

Британські риболовецькі флотилії зіткнуться в жорстку боротьбу, щоб вирвати суттєву перевагу вихід Великобританії з ЄС, незважаючи на обіцянки прем'єр-міністра, в силу ключових поступок в уряді рибалка пропозиції і труднощі в тому, щоб переконати інші держави-члени ЄС відмовитися від своїх нинішніх прав у Великобританії і загальний водами, охоронець знайшов.

Майкл Гоув, міністр навколишнього середовища, опублікував "Білу книгу" в середу встановлення британського підходу до рибальства після 2020 року, коли перехідний період вихід Великобританії з ЄС, швидше за все, закінчиться. Він вітав "море можливостей ... ми можемо повернути контроль над нашими водами і оживити прибережні громади".

Але рибальські експерти розповіли Зберігач деталь з білого паперу показує реальність може бути набагато менше сонячного на 11 000 британських рибалок. Одним з ключових заяв приховані в 60-сторінковий документ: "ми не маємо наміру змінити спосіб розподілу існуючих квот."

Іншими словами, переважна велика частина улову у Великобританії будуть оброблені таким же чином, навіть після виходу Великобританії з ЄС. В даний час три великих компанії контролюють дві третини улову у Великобританії, у той час як малі судини знаходяться в несприятливому становищі. Захисники природи кажуть, що даючи більше улову з судів поменше відрізав би переловити.

"Це твердження в білу папір означає немає жодних ознак серйозних змін", - сказав Андрій Клейтон п'ю довіри, який кампанії проти надмірного вилову риби. "Це статус-кво".

Згідно з правилами ЄС, Великобританія вже має і завжди мав владу, щоб змінити спосіб виділена квота, і якщо він побажав би зробити більше квоти доступний для невеликих суден. Змінювали один одного уряду відхилив цю пропозицію, частково із-за складності зміни асигнувань, які можуть зіткнутися з правовими проблемами від власників великих судин, але і з ідеології вільного ринку.

Визнання урядом на сторінці 12 біла папір, що він не буде прагнути зробити радикальні зміни в цей механізм, навіть якщо Великобританія вийде з ЄС, показує обмеження "З" за риболовної політики.

Павло Keenlyside, політичний радник в Грінпіс у Великобританії, додав: “місцеві малотравматичний риболовецьких громад у Великобританії були повішені сушитися протягом багатьох років, і це розчаровує, щоб побачити на білому папері, робить трохи, щоб вирішити цю проблему. Якщо уряд дійсно вважає, що риба-це суспільний ресурс та права, щоб зловити їх громадського активу, [він] має дати набагато більший шматок пирога для місцевого низькою віддачею рибалок. Біла папір суперечить цьому принципу".

Баррі Деас, виконавчий директор Національної Федерації організацій рибалок, перебільшувати проблему. "[Уряд] зробив висновки на основі економічних, соціальних та екологічних критеріїв, що існуюча система виділення повинні тривати, але, що нові квоти можуть бути виділені на різній основі".

Берті Армстронг, виконавчий директор Федерації шотландських рибалок, додавши, що великі судна будуть як і раніше левова частка квот після виходу Великобританії з ЄС: "світ не може бути поданий від виробництва невеликих човнів і садових ділянках: чверть мільйона тонн скумбрії може бути спіймана в прибережній зоні з handlines."

Однак, на білому папері не зрозуміло, де будь-які нові квоти можуть виходити від. Є тільки два способи досягнення великого улову у Великобританії, Рут сказала, що Уесткотт сустейном, альянс, продовольства і сільського господарства адвокатів: репатріювати частина майже 60% британських рибних ресурсів, що виділяються в даний час – в деяких випадках, оренду або продається Великобританія рибалок – у відношенні іноземних суден, або відкрити для себе нові або експлуатованих рибних запасів. Останнє вкрай малоймовірно, якщо уряд готовий воду свої зобов'язання не надмірно експлуатувати видів.

Що стосується репатріації прав на рибну ловлю в водах Великобританії, в даний час утримуються флотів ЄС, міністри зіткнуться з жорсткою опозицією. "Це означає, що ЄС і Норвегія кажу, Та вони щасливі від цього, що це фантазія", - говорить Уесткотт. Одна проблема полягає в тому, що майже всі запаси риби, добутої судами з Великобританії спільно з іншими країнами: Дефра сказав тільки не було оселедця Клайд. Це означає, що ступінь міжнародного співробітництва по реалізації запасів тріски, пікші, скумбрії та інших основних видів, є неминучим.

Європейські лідери рибної ловлі твердо переконані, що вони будуть тиснути на свої уряди та Європейської комісії, щоб зберегти існуючі домовленості, в результаті їх суду можуть слідувати косяки в британських водах. Вони стверджують, що в цьому є сенс, тому що рибу не визнають міжнародних кордонів, в той час як перелов в одній області, справляють істотний вплив на стійкість запасів у межах ареалу виду. Эсбен Свердрупа-Йенсен, виконавчий директор датської пелагічних організація продюсер, сказав: "Ми хочемо чогось, як близько до того, що ми маємо зараз, до статус-кво, наскільки це можливо".

Він також дав зрозуміти, що промисловість ЄС бачить рибалку як частина загального врегулювання, квартал та місяць, в якому якщо Великобританія хоче більше прав на рибну ловлю їй доведеться відмовитися від інших економічних можливостей в інших місцях. “Ви не можете керувати рибальством окремо від торгівлі. Будь-яке збільшення можливостей для рибної ловлі у Великобританії повинні супроводжуватися жертви в інших областях, як частина загального врегулювання".

Знову ж таки, це прямо суперечить цілям Гоув. Він був явно, що "доступ до ринків рибної продукції-це окреме питання для рибної ловлі і доступ до води".

Важко бачити, як Великобританія зможе утримувати цю лінію. Риболовля становить менше 0,5% ВВП Великобританії, і тим не менш гострота промисловість стала в переговорах вихід Великобританії з ЄС, міністри можуть, не вагаючись, жертвувати іншими секторами економіки, щоб отримати невелику перевагу на морі.Категория: Красивые места