Сенат зонд Великий Бар'єрний риф грант у розмірі $444m в невеликій благодійності


Опубликованно 25.09.2018 00:38

Сенат зонд Великий Бар'єрний риф грант у розмірі $444m в невеликій благодійності

Депутатський запит буде вивчати, як 444m $грант для роботи на Великий Бар'єрний риф був вручений невеликої не-для-некомерційна благодійна організація, Великий Бар'єрний риф фонду, без конкурсних торгів.

Праці, зеленню і crossbench сенатори підтримали запит, яка була перенесена з сенатором зелень, Петро свистіти-Вілсон.

І прес-секретар робочої середовища Тоні Берка, і запитала, чому не було ніякої листування між Великим Бар'єрним управління морського заповідника та канцелярії міністра навколишнього середовища та енергетики, Джош Фриденберга, протягом декількох тижнів до гранту буде оголошений у квітні. Зареєструйтеся, щоб отримувати кожен день кращі розповіді в Австралії опівдні

Запит на працю під закон Про свободу інформації для повідомлень, що стосуються фонду між владою і міністра у квітні місяці дали жодних документів, лист від відомства.

"Не віриться, що рекордна пожертвування в приватний фонд пройде без міністра шукає будь-які поради від морського парку Великого Бар'єрного рифу орган, який стягується у відповідності з австралійським законом як принцип радника з питань про Великому Бар'єрному Рифі," Берк сказав у середу.

“До цих пір не ясно, що Великий Фонд Бар'єрний риф навіть здатний впоратися з грант такого розміру. Їх попередніх доходів на 2015 і 2016 роки склав $9,6 млн і $8 млн відповідно. Фонд має шість штатних і п'яти тимчасових членів".

Запит Сенату буде розглядати потенціал фонду для реалізації компонентів плану риф 2050, будуть інші організації та установи були б в кращому становищі, щоб управляти такої роботи, управління Фонду та процесі надання субсидії. Іноземні пожертвування підтримати зникаючі відповідь австралійського папугу Детальніше

Громадські слухання можуть відбутися в Канберрі і Квінсленда, і Сенатський комітет повідомить у липні.

Свистіти-Вілсон заявив, що слідство було проведено дослідження, справа в тому, як уряд аутсорсингу, його основні екологічні зобов'язання в приватному секторі.

"У цьому випадку ми бачили, як вони перенесуть контроль витрат на риф наука і ремонту та в інших випадках ми бачили, уряд вишукувати кошти з приватного сектору для збереження зникаючих видів або допомогти керувати своїм власні національні парки", - сказав він.

"Немає більш важливого завдання для уряду Австралії, ніж бути керуючим Великого Бар'єрного рифу, одного з справжніх чудес світу, і з цим Сенат запит, ми доберемося до суті того, що значить мати ці кошти перенаправлені на виїзді з існуючих державних установ."

Фонду стала предметом пильної уваги, оскільки уряд оголосив у федеральний бюджет в травні, що він отримає рекордний грант.

Він сказав, що це не поширюється на фінансування і зв'язався з урядом Австралії до початкового оголошення в Кернс на 29 квітня.

"Фонд знаходиться в унікальному становищі робітників у всієї наукової громадськості і всіх рівнів влади, з провідними вченими з різних інститутів, і Великий Бар'єрний управління морського заповідника – менеджери риф," сказала представниця раніше.Категория: Красивые места