Забруднення навколишнього середовища відбувається уповільнення танення арктичних льодів, зараз | Джон Абрахам


Опубликованно 25.09.2018 00:38

Забруднення навколишнього середовища відбувається уповільнення танення арктичних льодів, зараз | Джон Абрахам

Арктика є одним з "канарейки у вугільній шахті" для зміни клімату. Давним-давно, вчені передбачали б тепло швидше, ніж інші частини планети, і вони були праві. В даний час Арктика є одним з найшвидших-потепління місць на планеті. Частина з причин є те, що Арктика нагрівається, лід тане і вода океану оголюється. Океан темніше, ніж лід, тому вона, у свою чергу, поглинає більше сонячного світла і збільшує його потепління. Це петля зворотного зв'язку.

Іншою причиною є те, що Арктика не отримує стільки сонячного світла, тому збільшення енергії з атмосфери має більше впливу, ніж це було б в іншому місці.

Вчені заглянули в Арктику на підказки і натяки для людини зміна клімату за останні десятиліття. Той факт, що в Арктиці потепління призвело до скорочення 70% обсягу морського льоду в літній період – колосальна втрата льоду.

Зниження у вересні арктичного льоду (не за обсягом). Ілюстрація: НАСА

Нещодавнє дослідження тільки що опублікував в журналі клімату Американського метеорологічного товариства приймає в глибокий погляд на те, як швидко арктичний лід тане і чому. За даними видання, автори завершили виявлення і дослідження атрибуції скорочення Арктичного морського льоду з 1953 по 2012 роки. Тобто 60 років даних, які розповідають картини зміни клімату. "Виявлення" частина цього дослідження був про те, як визначити, що довгострокові тенденції помітні протягом цих шести десятиліть. У "атрибуції" частини дослідження є з'ясування того, що є причиною тенденції.

Чому шість десятиліть? Також автори хотіли повертатися, як далеко, як вони могли при цьому доступ до високоякісної запису з льоду. Вони використовували три різні набори даних, які фіксують обсяг льоду в регіоні.

З точки зору атрибуції, автори шукали "відбитки" діяльності людини. Люди викидають парникових газів, які утримують тепло. Ми знаємо, що ми знаємо, що протягом тривалого часу. Парникових газів Арктика тепліше. Але інші речі теж відбуваються. Є природні зміни в Арктиці. Є й інші людські забруднюючих речовин, що впливає на лід. Наприклад, люди випускають невеликі частинки, звані "аерозолі", які можуть потрапити в атмосферу і сонячне світло. Таким чином, ці викиди аерозолю людини може викликати охолодження.

Автори прийшли до висновку, що сукупний ефект охолодження від людини аерозолів було зафіксовано у всіх трьох наборах льоду. Це означає, що неважливо, вимірювання якого ви використали ефект охолодження аерозолю був присутній.

Так як більшу частину ефекту аерозолі? Виходить 23% від потепління, викликане парниковими газами компенсується охолодження від аерозолів. На жаль, це не гарні новини. Це означає, що якщо/коли люди зменшують наші аерозольне забруднення, потепління в Арктиці і танення льоду буде гірше.

Це ставить нас у фаустовскую угоду. Ми хочемо зменшити забруднення повітря, як і сірки, аерозолі. Але, якщо ми зробимо це, це робить ефект гірше парникових газів.

Охолоджуючий ефект аерозолів була відома протягом тривалого часу. Ми бачимо це, коли деякі вулкани вивергаються. Деякі вулкани впорснути тонн аерозолів у стратосферу, який тимчасово блокувати сонячне світло протягом декількох років. Людини аерозолі працюють в чому таким же чином. Вони залишаються в повітрі протягом декількох років, відбиваючи сонячне світло, перш ніж вони прибрали з атмосфери. Цей процес привів деяких людей, щоб припустити, що ми могли б повернути назад глобальне потепління, просто впорскувати забруднення в атмосферу. Ця недалекоглядна гео-Інжиніринг рясніє непередбачені ризики.

Отже, ми знаємо, що ці аерозолі приховали деякі ефекти парникових газів в Арктиці. Що це означає в довгостроковій перспективі (крім гео-інженерний марення)? Я запитав Арктичного письменник Невен Curlin, що його думки були. Він веде на сайт, щоб дізнатися останні новини про Арктику і її лід. Він сказав мені,

Танення арктичного морського льоду-це вже погані новини, і це дослідження приходить на вершині. Дивно думати, що втрати могли б бути ще швидше, якщо б не це пригнічувальну дію. Якщо зниження викидів аерозолів призводить до ще більш швидке потепління в Арктиці, це призведе лише до подальшого зниження градієнта температур між полюсом і екватором, ймовірно, додавши до дестабілізації Північного моделей погоди півкулі. Не звертайте уваги на довгострокові ризики, пов'язані з підвищенням рівня моря, викид метану та зміни океанських течій. Не знижуючи аерозолі не варіант, і так ми опинимося в дуже скрутному становищі. Сподіваємося, що майбутні дослідження покажуть, що насправді нижче.

Він також підтвердив важливість цієї теми. Він сказав мені, що нам потрібно більше молодих умів до вивчення кріосфери; нам потрібно більше даних, щоб допомогти нам зрозуміти довгострокові тенденції. Для збору цих даних, нам потрібно більше і краще обладнання. Це відмінний приклад того, як невеликі інвестиції можуть платити величезні дивіденди в майбутньому.

Отже, що дає нам певний контекст про те, аерозольне забруднення-це добре чи погано для нас. Незважаючи на це, "канарейка в шахті" говорить і ми повинні слухати. У людей є пальці на вирішення проблеми зміни клімату – нам тільки не вистачає волі.Категория: Красивые места