Малколм Тернбулл закликав 'очистити' на засіданні, що призвело до $440м Бар'єрний риф грант


Опубликованно 25.09.2018 01:34

Малколм Тернбулл закликав 'очистити' на засіданні, що призвело до $440м Бар'єрний риф грант

Прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл, віджимається по праці і зелень, щоб пояснити, що було сказано на закритому засіданні, що призвело до присвоєння $443.8 м гранту для невеликої не-для-прибуток групи на Великий Бар'єрний риф без проведення тендеру.

Після нових одкровень, що навколишнє середовище і секретар департаменту енергетики, Фін Пратт, не присутній на квітневому нараді між Тернбулл, міністра навколишнього середовища та енергетики, Джош Фриденберга, і Великий Бар'єрний риф голова Фонду, Джон Шуберт.

Зелень сенатор Пітер свистіти-Вілсон, який є головою комісії Сенату вивчення процесу за грант сказав, що він ніколи не чув прем'єр-міністра, що робить здобувача гранту пропозицію більш ніж на $400 млн у фонд раніше.

"Якщо він не захоче зізнатися, я попрошу комітет підтримати мою пропозицію в якості голови даного запиту на виклик прем'єр-міністра і міністра навколишнього середовища, щоб відповісти на питання на наступному засіданні", - сказав він.

"Якщо прем'єр-міністр і міністр екології ігнорувати це прохання, то є й інші варіанти Сенат може переслідувати, щоб змусити їх відповідати на питання." Ніякі чиновники середу на засіданні Тернбулл близько 443 млн. З $грант рифу до крихітних благодійність Детальніше

Комітети можуть запрошувати членів Палати представників з'явитися на слухання Сенату з розслідування і, при Сенаті постійні замовлення, сенатори також можете прийняти резолюцію, запропонувавши їм дати свідчення. Але вони не можуть змусити їх відвідувати.

Трудовий сенатор Христина Кенилли сказав, що на основі доказів, наведених до розслідування, до цих пір її турбує, що там може бути не офіційний рекорд, що сказав на засіданні, що призвело до майже 500 мільйонів доларів бюджетних асигнувань фонду.

“З доказів, які ми маємо на сьогоднішній день – і зауваж, ми не чули від тих, хто був насправді в особистій зустрічі Малкольма Тернбулла, Джош Фриденберга та доктор Джон Шуберт – здається, не було жодного державного службовця в номер. Що мене турбує", - сказала вона.

“По-перше, це може означати, що немає офіційного звіту про засідання. По-друге, це говорить про Малкольм Тернбулл пішов на зустріч без належної консультації.

“Яку пораду Малькольм Тернбулл отримувати від казначейства про фінансові ризики роздавати $444m державних коштів на невеликий, приватний фонд? Що зробив департамент навколишнього середовища, розповісти йому про ризики передачі відповідальності за майбутнє рифу в одній маленькій приватної благодійності? Чи він має якісь поради взагалі?"

Прес-секретар трудової середовища Тоні Берк заявив гранту склала майже $500 млн з грошей платників податків, але "немає ніякого процесу, ніякої політики і ніякої чесності". ТЧ особисто схвалив $443 млн. з фонду для крихітних основу Бар'єрного рифу Детальніше

"Всі дороги ведуть назад до р-н Тернбулл", - сказав він. “Майбутнє риф не повинен визначатися шахтарів і банків. Ми не будемо закривати на це очі".

Фонд також підтвердило особистості своїх засновників і директорів, яких вона раніше не розкрита.

У поширеному в середу, йдеться в повідомленні фонду ідея була задумана сером Сідней Шуберт, який був старшим державним службовцям під Бьельке-Петерсен уряд в Квінсленді і директором Великого Бар'єрного управління морського заповідника.

Нинішній голова, Джон Шуберт – ніякого відношення до Сідней – Бойд Джон Рід, який був останнім із своєї родини, щоб стілець Джеймс Харді, одним з Австралії найбільших виробників азбесту, і Сер Іен Макфарлейн, який прагнув розробляти сланцеву нафту в Квінсленді, були також у першому засіданні, в 1999 році, коли формування благодійного обговорювалося.

Фонд розповсюдив заяву, наступні питання від опікуна Австралії фонду про Поїмо записи, в яких ім'я його чотирьох засновників режисери, як Сідні Шуберт, Рід, Макфарлейн і Девід Віндзор, який був виконавчим директором Асоціації морського парку туроператорів.

Фонд був зареєстрований як компанія в 1999 році.

"Ми розуміємо, що ідея сера Сідні Шуберта для формування фонду було створення благодійних науки і бізнесу спільно з загальною метою захисту Великого Бар'єрного рифу," представник фонду.

Сказав кенили фонду повинні були заздалегідь з парламентом, коли його запитали про його засновників.

Фонд раніше сказав, що його створення прийшла після випадкової зустрічі між бізнесменами в аеропорту, але участь його сайт тепер посилання Сідней Шуберта.

"За 20 років фундамент Бар'єрний риф зберіг особистість їх творців в таємниці від громадськості", - сказав Кенили.

Опікун Австралії зв'язалася неодноразово канцелярії прем'єр-міністра на цьому тижні з питаннями про великого основу Бар'єрного рифу і не отримав відповіді.Категория: Красивые места