Віган призупинити Джоел Томкінс за матюки тиради в буфетниці


Опубликованно 26.09.2018 17:08

Віган призупинити Джоел Томкінс за матюки тиради в буфетниці

Віган призупинили форвард Джоел Томкінс протягом чотирьох тижнів і оштрафував його брат Сем після того, як з'явилися кадри, на яких образливим по відношенню до персоналу бару в місцевому пабі. Тайрон Робертс диски Уоррінгтон минулому Віган в Кубку Виклику півфінал Детальніше

Брати, які грали за Англію, і показаний у суботу Кубок Виклику поразку Уоррінгтон, був сильно отруган Суперліги клуб зі свого боку в порушення яких, попри появу в інтернеті тільки в минулі вихідні відбулося кілька тижнів тому.

Джоел, який також представляв Англію в регбі в 2013 році був стояв вниз на Віган з негайним вступом в силу в протягом місяця і був оштрафований на ?10,000 у той час як Сем був оштрафований на ?5,000. Він, однак, залишається доступним для вибору. Їх директор, Кріс Radlinski, марковані кадри "свинство" в підтвердженні покарання.

У відео Джоел можна побачити не вдається дістатися за барну стійку, перш ніж повторно відмовляється покинути приміщення, коли його запитали співробітники. Коли 31-річний футболіст усвідомив, що його знімають, він почав лають попало у буфетниці, позначаючи її "придурок", перш ніж називати її "найсумнішою пизда я коли-небудь бачив". Сем постійно намагається знайти свого брата, щоб піти, але без успіху .

Віган тепер діяв, щоб покарати пару, з заявою в неділю, що підтверджують санкції за братів. Довгостроковий Джоел майбутнє у Віган теж під питанням і буде визначена після проведення внутрішнього розслідування. Він має 18 місяців, які залишилися на його поточну операцію. Зареєструйтеся на повторення, нашої щотижневої електронної пошти Редакції.

"Я був досить противний на відео, що я бачив в суботу", - сказав Radlinski. “Наші гравці знають і в повній мірі зрозуміти, яку роль вони повинні відігравати в суспільстві і бачити два наших гучних, старші гравці ведуть себе таким чином, сильно розчарували мене.

"Поспілкувавшись з обох Джоел і Сем ранку вони обидва висловили жаль і розкаяння з приводу їх поведінки і впливу, яке воно зробило на всіх зацікавлених осіб. Обидва вони повністю усвідомлюю, вони не поважають клуб і місто".Категория: Спорт