Одягнений для успіху: Королівські скачки в Аскоті-це день на скачках, як ніхто інший | Метью Енгель


Опубликованно 26.09.2018 17:08

Одягнений для успіху: Королівські скачки в Аскоті-це день на скачках, як ніхто інший | Метью Енгель

Одна з принад Королівський Аскот, що унікально серед британських скачках, гонках ніколи не спонсорував. І, таким чином, їх традиційні і часто мальовничими назвами – Золотий Кубок, Царський Кубок полювання короля стоять кілки раніше ясною по командам торгівлі. Альфа Центавра марок свого класу на кілки коронації у Королівському Аскоті Детальніше

Однак, не всі неспонсируемые. У 2018 Аскот "гід по стилю" виробляється "в зв'язку з судноплавної компанії Cunard". І можна зрозуміти, чому компанія може хочете шматок цього конкретного дії. Це клепки документ.

Учасники часто доводиться думати про дрес-коді на спортивних заходах: жокеїв зазвичай змінити своє вбрання між кожній гонці; розглянути "майже повністю білі" правило на Вімблдоні. Але це рідко впливає на глядачів. Піджаки і краватки є обов'язковими в павільйоні Господа. Але в основному ви платите свої гроші і ви носите ваш вибір.

Не в Аскоті. Код Для у цьому році за п'ятиденним зустрічі, яка укладає в суботу, переходить в нескінченні подробиці про те, що можуть і не можуть мати в кожній частині іподрому. У Королівській ложі, Господа, повинен бути в чорному або сірому ранковому сукня, жилет і краватка (не галстуки); чорний або сірий верх капелюха; чорні туфлі. Шкарпетки в цьому році стало обов'язковим.

Правила для жінок тим більш складною і мінливою. "Сукні та спідниці повинна бути скромною довжини"; "заставки" можна носити замість шапки, за умови, що вони мають міцну основу в чотири дюйми або більше; комбінезони тепер дозволено, але ремені Бардо були заборонені. Важко уявити собі будь-яке інше іподром наймати когось, хто навіть не знає, які бретельки Бардо може бути, не звертай уваги на них заборону.

В області зовнішньої правила поступово розслабився, поки на корпусі Віндзор, найдешевша частина за два-Ферлонг полюс, там немає ніяких вимог, тільки прохання і рекомендації. Керівництво по стилю завершується загальне попередження, що "ряжений" не допускається.

Любителі перегонів чекає біля входу в Королівський корпус на жіночий день. Фото: том Дженкінс для опікуна

Хто пише цю фігню? Візитки були придумані Бо Браммелл 200 років тому. Аскот тижня 2018 було надзвичайно помірним. В основному, це або гарячої або мокрою. У будь-якому випадку, вбрання-це непрактично і незручно. Що це якщо не ошатне плаття?

Легко глумитися – і тим самим упустити момент. "Традиція-це абсолютно все, що на королівські скачки в Аскоті, що" коментатор ITV і пояснив. Що теж не потрапляє в точку. Слухати: це найкращі змагання в світі. Епсома; Челтнем; Лоншам; Кентуккі; Мельбурн ... ні свята високої якості скакових коней, щоб відповідати цьому. Логіка проявляється тільки повільно. Його успіх відбувається за дрес-коду, а не всупереч їй.

У любителів скачок, як побачити королеву; вони зовсім схожі на коней, хоча в більшості випадків не нав'язливо. Але вони обожнюють вбиратися. І вони будуть досить платити за можливість поповнити призовий фонд, що робить гонки дуже добре. Що, не традицією, абсолютно все. Зареєструйтеся на повторення, нашої щотижневої електронної пошти Редакції.

В четвер був Дамський день, традиція – або маркетинговий пристрою, яка сходить принаймні 1823. Останнім часом більшість британських іподромів приєдналися і самостійно влаштували. "Я був на день Честер Жіночі за останній місяць," я чув, як хтось сказав. “Це був брудний. Дуже брудно." Це було занадто досить сумбурно, ранній стадії. Дві молоді жінки на моєму поїзді було три чверті скоротити на якісь неприємні рожеві речі (щоб відповідати їх наряди) незабаром після 10 ранку.

Маршрут від Аскот станції в гору по спеціальній доріжці, байдуже підтримував, як і більшість британських тротуарів, і зрадницьки на високих підборах. Він працює на принципі авіакомпанії: праворуч віяло на дешеві місця, лівій пош. Але poshness є частиною ілюзії: воно засноване, як на площині, виключно на гроші. Якщо ви купили новий духопелити, в день гонки – підрахунок поїздок, прийом, обід, чай і все інше – запросто може коштувати ?1,000 до ставки.

Королівський корпус-це не одне простір, а різноманітність окремих святилищ, як бічні каплиці в соборі. Всі носять бейджики. Я кидав в місце відоме ім'я, але я не знайшов жодного. У будь-якому випадку він сказав, що теги не завжди ставляться до людини, що носить їх. І якщо людина в Королівському корпусі були ті люди, які ходили в Королівський корпус, вони б не вийшли з Королівської ложі, щоб сфотографуватися перед написом З Королівської ложі, чи не так? Я припускаю, що гниль почалася в 1955 році, коли були розлучені можуть бути покарані, що пощастило, враховуючи нинішній стан царської сім'ї.

Поліція є менш нав'язливою, ніж було. Я не помітив, щоб хтось дорікав за те, що носив головний убір з базою менше чотирьох дюймів. І під'їзди охороняються менш запекло. Є ще кілька чоловіків у казанках, останні залишки колись могутньої клас колишніх офіцерів армії, які звикли залишати в манежі вступити в Національний союз Jobsworths. І навіть деякі з них посміхалися. Аскот модернізації британської гоночної публікуючи дані про час Детальніше

Я пішов на довго блукати курс на Віндзор. Це стало несподіванкою. Для початку вона стала дуже багатонаціональної, яких я раніше не бачив на британському іподромі. Незважаючи на те, що тільки прохання і рекомендації, жінки були більш елегантний тут, у їхню вдачу, як і їхні сукні. Що за звернення, я задав один звичайний, Патрісія валлійська, Ілінг через Гренаду. “Це королева. І я люблю, щоб побачити сукні і капелюхи. Я вам деякі хороші ідеї. І я люблю коней."

Але коней майже не видно тут. Дійсно, за всіма відмовлено в допуску до верхів'їв Дубай-розміру терміналу авіакомпанії, яка зараз функціонує як головний стенд, Аскот-це паршиве місце, щоб подивитися скачки. Вона покращилася з 2006 року, коли новий стенд відкрився, і людей, які намагаються спостерігати за першою гонкою з нуля-етапи виявлений він був невидимий.

Новини знадобилося деякий час, щоб проникнути вгору і набагато довше, до двоствольну функціонер вважає відповідальними за це дорого облом був доставлений в башту і потонула в бочці марки "Будинок Періньон". Але, чесно кажучи, тільки меншість було, що набридло.

Біля Королівської ложі на місце тільки дійсно ожив після гонки, коли співають-пісня стала круглою естради. Були розподілені Союз домкратами. А ми тільки що про кожну пісню, став кліше сходить до Бо Браммелл, може бути, це тому, що я лондонець Даліди і мій шлях. Це було схоже на караоке в мішок o Nails.

Тепер "шкодує, у мене було кілька" доречно в більш ніж один шлях. Я питав фельдшера, якщо він був зайнятий. "Так, це так". "Звичайна справа?" - Так, - він зітхнув. "Звичайні". Прогулянка вниз на станції було більш напруженим, ніж в гору. Стилети повинні бути видалені. Я здала одна жінка, помочився в рожевий, наполовину-здійснюється.

Але їй-богу, у них все було весело. Королівський Аскот-це геніально. Як країна, яка може прийти з такою блискуче нелогічним способом поширення щастя вам себе в такий безлад?Категория: Спорт