Якщо я отримую більше питань про моє водінні я головою хтось, каже Ферстаппен


Опубликованно 27.09.2018 12:28

Якщо я отримую більше питань про моє водінні я головою хтось, каже Ферстаппен

Макс Ферстаппен: "Ред Булл" відкинув припущення, що він повинен змінити свій підхід водіння після сезону, протягом якого він був залучений у інциденти в кожній гонці досі. Підготовка до Гран-Прі Канади в ці вихідні він залишався зухвало і зневажливо висловився про критиці помилок, які скомпрометували його виступу.

Ферстаппен ще тільки 20 років, але тепер в його четвертий сезон Ф1. Він завжди був бичачий у відстоюванні свого стилю водіння, але це був найгірший старт у своїй кар'єрі. Шостий в чемпіонаті він фінішував на подіумі ще й 27 очок відстає від "Ред Булл" його напарник по команді Даніель Ріккардо, який в третій. Правила Формули 1 Даніель Ріккардо дав жодних шансів у Канаді, незважаючи на перемогу Монако Детальніше

Після аварії на практиці в останньому турі в Монако голландець пропустив кваліфікації. Він був майже ідентичний своєму краху 2016 Монте-Карло і той факт, що він, здається, не буде вчитися на помилках викликало питання про його наближення.

Коли його запитали, на автодромі імені Жиля Вільньова, щоб пояснити, чому він був залучений до так багато аварій, Вер" він saidstappen оголосив, що він мав достатньо навіть розмова на цю тему. “Я втомився від всіх питань. "Якщо я отримую трохи більше, я буду удару головою когось".

Як правило, злющий відповідь, але Ферстаппен знає, що у нього є питання, щоб відповісти. У всіх шести зустрічах гонки йому ще належить перетворити в чисту вихідні. Засмучений через втрати місця для Кевіна Магнуссена в Австралії він був перестаралися, намагаючись повернутися і пошкоджено підлогу своєї машини. Він розбився у кваліфікації в Бахрейні і в гонці отримав прокол намагався пройти Льюїса Хемілтона. Незграбні звинувачення, що змусило його вдарити Себастьяна Феттеля в Китаї вартість обох водіїв, в той час як в Іспанії він пошкодив переднє антикрило доведення Ленс прогулянка Вільямс після безпеки автомобіля період. Льюїс Хемілтон закликає до змін, щоб оживити Гран-Прі Монако Детальніше

Ферстаппен, однак, наполягав, що він буде дотримуватися своїх гармат на трасі. "Я отримую дуже втомився від всіх коментарях кажуть, що я повинна змінити свій підхід", - сказав він. “Я ніколи не зроблю цього, тому що він привів мене туди, де я зараз. Я впевнений, що я можу перетворити речі навколо. Швидкість є, у мене завжди була швидка кожні вихідні. Було б набагато більше проблем, якщо я був повільним, тому що це критична проблема".

В минулому сезоні команда підтримати його, підписавши з ним до кінця 2020 року, але після Монако, керівник команди "Ред Булл" Крістіан Хорнер попередив, що він очікував більшого від свого водія. "Він повинен вчитися від нього і перестати робити ці помилки", - сказав він.

Хемілтон, між тим, побоюється, що він не зможе боротися за перемогу в Канаді. Його команда Mercedes були викликані, щоб принести оновлення двигуна з ними, але це не буде готовий до наступної гонки у Франції в кінці цього місяця.

"Якщо інші команди отримали нові двигуни, враховуючи, наскільки близько ми перебуваємо, ми не будемо в змозі боротися за перемогу", - сказав Хемілтон. “Це ланцюг живлення, тому це була наша мета, щоб використовувати новий двигун, котрий напевно міг би бути корисним. Дуже шкода, але нам доведеться обходитися без нього, а це значить, наш спектакль не буде великим".Категория: Спорт