Гаррі К'юелл умислу на пронос трохи Франк Райкаард в Ноттс Каунті


Опубликованно 27.09.2018 13:34

Гаррі К'юелл умислу на пронос трохи Франк Райкаард в Ноттс Каунті

Як Харрі Кьюелл namechecks успішних менеджерів, які мають на нього вплив, в тому числі Рафаель Бенітес, Джордж Грем і Франк Райкаард – він каже, що його власні уявлення про футбол зводяться до "люди в потрібному місці". Що пропонує багато наступні питання, особливо: чому він погодився поставити себе на посаду керуючого Ноттс Каунті, внизу дві Ліги?

Він міг, зрештою, зупинявся в Кроулі містечко, де, після вражаючої після того, як Уотфорд до 23 тренера, він почав свою керівну кар'єру в минулому сезоні таким чином, він отримує згадують, коли мова заходить про найбільш молодих і перспективних менеджерів в англійському футболі. В Австралії, яка виповнюється 40 років в цьому місяці, покращилися результати Кроулі представляючи захоплюючому стилі. Що привернуло увагу багатьох шанувальників, у тому числі Ноттс Каунті власник, Алан Харді, який призначений К'юелл як менеджер свого клубу минулого тижня після звільнення Кевіна Нолана. К'юелл подбає про своїй першій грі Ліги з повітом у місто Ексетер в суботу, почавши своє царювання у вівторок з поразки від "Грімсбі Таун" в Checkatrade трофей. Він каже, що у клубу є великий потенціал, і він і його гравці надихає його почати. Футбольні клуби ліги упирати на кредит, що мати надто багато рядків | підлога Макиннес Детальніше

"Це відмінна можливість, щоб мати можливість штампувати свої повноваження на гравців і змусити їх грати правильний шлях", - сказав Кьюелл. “Ці гравці хочуть грати. У нас навіть деякі з них приходять і кажуть: "Це був ковток свіжого повітря, щоб бути в змозі сидіти там і знову, що довіра'. Якщо ми можемо мати час, тоді ми зможемо навести порядок і зробити речі рухатися."

Він не має ілюзій з приводу того, скільки часу він швидше за все отримає. Нолан, навіть молодше К'юелл, зробив яскраве початок своєї управлінської кар'єри в минулому сезоні і очолив округ в Лігу два плей-офф, але це не врятувало його від кинув п'ять матчів у цій кампанії. “Як гравці ми знаємо, що ми в небезпеці, що за номер, якщо ми не будемо виконувати, тому що є інший світ-клас гравця позаду вас, і тоді ви будете на лавці і те ж саме з менеджерами зараз. Люди хочуть швидкі оберти. Ви повинні бути пощастило. Але єдиний спосіб вам пощастило-завдяки наполегливій праці".

Він каже, що давно цікавиться коучингом і користувався вказівками з деяких великих. "Я завжди був гравцем, який грав так, як я хотів грати, але я прислухалася до своїх керівників", - заявив колишній Лідс, Ліверпуль, Галатасарай і Австралії вінгер говорить. “Якщо він сказав мені стояти на одному місці протягом 90 хвилин, я б стояти на одному місці. Я питання, звичайно, але якщо він придумав ідеальний причина, то я б зробив це. Я насолоджувався тактичної сторони. Я завжди був мислителем".

Він хвалить Грем, Бенітес, підлогу Харт і Гус Хіддінк, але залишає особливе визнання за Райкаард, з якими він працював протягом сезону в "Галатасараї". “Його розум просто розширив трохи ширше, і він змусив мене побачити речі, які я не бачив. Я завжди дивлюся на ситуації у футболі і намагаються взяти її два або три ходи вперед або назад. Але він, напевно, чотири або п'ять, щоб отримати інший кут, позиція чи рух у ньому. Я просто хочу, щоб у мене було більше часу, щоб навчилися від нього".

Тепер К'юелл-викладач. Але він буде спиратися на дані, отримані не тільки від помічника, який прийшов з ним Кроулі, Уоррен Фіні, але і від одного з його наставників, тому що Харт був призначений технічним директором округу на цьому тижні. Що зміцнює партнерство, яке почалося, коли К'юелл приїхав в Англію підлітком, входження академії Лідса і перемога молодіжного Кубка ФА 1997 року під Харт. "У нас є дуже близькі особисті стосунки", - сказав Кьюелл. "Він багато чому мене навчив, коли я вперше приїхав в країну ... як адаптуватися і реально поліпшити свою гру."

З'явилися ознаки навіть проти Грімсбі, що нові звинувачення Кьюелл, не відповідаючи на нього – вони були швидше на м'яч, не беручи ярлики у вигляді слабкого поля копит. Як довго він буде приймати для навчання К'юелл плід?

"Це залежить від того, наскільки швидко вони хочуть учитися", - говорить він. “Я маю на увазі, це не складна справа, футбол. Ви сказали, що роль і ви повинні зробити це. Я не хочу обмежувати їх, коли вони йдуть вперед, бо я не думаю, що ви можете сказати людям, як забивати голи або грати в кульки – ви можете дати їм варіанти, але це повинно бути вниз, щоб їх знання, як вони закінчити хід. Ми розміщуємо людей в потрібному місці.

“Але мій час на Кроулі і мій час тут досі показує мені, що кожен гравець хоче вчитися і вдосконалюватися. Якщо ви можете дати їм інформацію і навчити їх кілька речей тут і там, це ідеальний спосіб, щоб отримати кращу команду і кращих гравців.

“Я відчуваю, що зараз я отримую більше задоволення, відправляючи на заняття і отримувати ідеї в загін, і бачити, як вони роблять це у вихідні.

“Я насолоджувався моєї кар'єри в якості гравця], у неї були свої злети і падіння, але тепер я дійсно насолоджуюся наступний етап мого життя. Я кидаю все моє серце і душу в нього, та я з нетерпінням чекаю майбутні завдання".Категория: Спорт