Літаки роблять Darnold молодший дь для початку сезону НФЛ, як купюри назад Пітерман


Опубликованно 27.09.2018 18:10

Літаки роблять Darnold молодший дь для початку сезону НФЛ, як купюри назад Пітерман

Тодд Боулз, нарешті, показав серйозне рішення, що всі очікували. Сем Darnold почнеться в квотербека в сезон-відкриття в Нью-Йорк Джетс гри в Детройті в наступний понеділок ввечері.

На 21-річного Darnold також увійде в історію НФЛ, ставши наймолодшим квотербеком, щоб розпочати за 1 тиждень з 1970-НФЛ-AFL і злиття. У 21 рік та 97 днів, новачок перевершує Дрю Бледсо, який провів розходження з початком Нової Англії в 1993 році, у віці 21 років та 203 дні.

Оголошення приходить як не дивно, так як Новачок був твердим під час запуску винищувачів другого і третього передсезонного гри. Минулого тижня в Нью-Йорку торгуються Тедді Бріджуотер в Новий Орлеан, і Darnold потім пропустив передсезонного фіналу у Філадельфії чітких сигналів немає 3 загальною драфту буде в центрі проти Львів.

Darnold були всі шанси виграти справу в конкуренції з Бріджуотер та чинного Джош McCown, і він не розчарував. Він пішов 29 з 45 для 244 ярдів і два приземлення з одним перехопленням у передсезонного. Ще більше вражає Боулз і тренерського штабу була можливість Darnold швидко переварити PlayBook і не повторювати помилок.

Між тим, Натан Пітерман буде початківцям квотербеком для суперників "Джетс" АФК Схід, Баффало. Це робота, друге-річний гравець, як очікується, протримається до першого раунді драфту Джош Аллен вважається готовим.

Законопроекти, зробив оголошення на своєму акаунті в Twitter перед тренуванням у понеділок вранці, як команда готується до відкриття сезону в Балтімор в неділю. "Нейт заслужив право", тренер Шон Макдермотт сказав, зазначивши, що він засновував свої оцінки на те, як Петерман виступав і вів себе з весни. "Я був вражений його психічного міцність, його команду правопорушення і як він створюється ярдів і точка в передсезонних матчах."

Пітерман сховав до кращих проходить під час передсезонного, 33 з 41 по 432 ярдів з трьома приземлень і перехоплення у двох передсезонних іграх в минулому місяці. Він брав участь у трьох змаганнях квотербека, який був розрізаний на дві суботи, коли без агентів, крім Адж Маккаррон був обміняний в Окленд. Карім Абдул-Джаббар: якими видами спорту навчили мене про гонці в Америці Детальніше

Рішення про початок Пітерман-це ознака Аллен потрібно більше часу, щоб розвинутися після неузгодженому передсезонного. У трьох матчах, він пройшов 24 з 44 для 210 ярдів і два тачдауна. У 22-річний голкіпер в збиток 26-13 в Цинциннаті в його тільки почала передсезонного.

Буйвол прорахувався п'ять місць у проекті для вибору Аллен з сьомої пік. Пітерман у п'ятому раунді драфту з Піттсбурга, і найкраще пам'ятають для метання п'ять перехоплень в першій половині його перший старт у збиток 54-24 в Лос-Анджелес зарядні пристрої в листопаді минулого року. Він закінчив 24 з 49 для 252 ярдів з двома приземлень і п'ять перехоплень в чотирьох матчах, включаючи два старту. Реакцій на роль Пітерман були змішані, м'яко кажучи, з векселями Твіттері напханий жартами на рахунок захисника. ДанніКатегория: Спорт