МФТ, каже суддя Карлос Рамос показав "цілісності" у США відкрито остаточної


Опубликованно 28.09.2018 08:38

МФТ, каже суддя Карлос Рамос показав

Міжнародної тенісної федерації підтримав арбітр Карлос Рамос в рядку над його звернення з нами відкритий фінал, сказавши, що він діяв з "професіоналізму і чесності".

Досвідчений португальська чиновник опинився в центрі бурі, пов'язані із звинуваченнями в сексизм і расизм за те як він звертався з Сереною Вільямс. Вільямс був захід у гру у вирішальному другому сеті свого матчу проти Наомі Осака по телефону досвідчені Рамос "злодій" отримавши раніше два порушення кодексу – і вона використовувала наступні післяматчевій прес-конференції називати її страти "сексистської".

Її позиція була швидко підкріплені виконавчий директор Жіночої тенісної асоціації тур Стів Саймон і нам великого Біллі Джин Кінг, обидва з яких також ставить під сумнів первинне порушення кодексу переданий Вільямс на корт тренера. Серена Вільямс був правий щодо лікування жінок, але поганого в суботу | Кевін Мітчелл Детальніше

Спочатку заявив, що не буде коментувати, МФТ, орган, пізніше випустила заяву в підтримку прийняття рішень Рамоса. У заяві йдеться: “Карлос Рамос є одним з найбільш досвідчених і шанованих суддів в теніс.

Рішення “містера Рамоса згідно з відповідними правилами і було підтверджено рішенням відкрити нам на Серена Вільямс у трьох злочинах. Зрозуміло, що це високий профіль і прикрий інцидент повинен провокувати дискусію. У той же час, важливо пам'ятати, що пан Рамос провів своїх обов'язків в якості офіційного, згідно з відповідними правилами і діяв у всі часи професійно і сумлінно."

Колишнього британського тенісу 1 Аннабель Крофт сказав, що, хоча у неї була симпатія до Вільямс, її стверджують, що вона була оброблена по-іншому, тому що жінка вона була неточно. "Я безумовно відчуваю симпатію до неї, тому що я був насправді, коментуючи матч, і я спостерігав все це розгортається, і це було неймовірно драматичним", - сказав Крофт Доброго ранку ITV у Великобританії.

“Але Карлос Рамос не, я не вірю, сексист. Він дуже суворий, дуже рішучий суддя, який не приймає нічого від будь-якого супротивника, будь вони чоловічої або жіночої статі. Я бачив його, даючи час порушення Рафаель Надаль там на суд багато разів, але він той, хто просто грає за правилами."

На WTA, однак, резервна копія претензії Вільямса сексизму щодо того, як лікувалася Рамос зі своїм виконавчим директором, Саймон, випустивши заяву. 'Нова героїня': Японія святкує перший переможець турнірів Великого шолома на тлі Серени поспіль Детальніше

Симон сказав: “вчора висунули на перший план питання про те, застосовуються до чоловіків і жінок у суддівстві матчів різних стандартів. В WTA вважає, що не повинно бути ніякої різниці в рівні толерантності, надані емоції, що виражаються чоловіків у жінок, і прагне до співробітництва зі спортом, щоб гарантувати, що всі гравці однакові. Ми не вважаємо, що це було зроблено".

Серена Вільямс кричить на арбітра Карлоса Рамоса в одиночному розряді Відкритого чемпіонату США жіночі фіналі проти Наомі Осака. Фото: Даніель Parhizkaran/США сьогодні Спорт

Симон також закликав коучинг протягом Великого шолома матчі. Рамос грає Вільямс після того, як її тренер, Патрік Mouratoglou, роблячи жест рукою. Пізніше француз зізнався, що він намагався тренувати свого гравця. "Ми також вважаємо, що питання коучингу повинні бути вирішені і повинні бути дозволені через спорт", - сказав Саймон. "В WTA підтримує коучинг з допомогою суду правило коучингу, але подальший аналіз не потрібно."

Після матчу, Сполучені Штати тенісної асоціації, який проходить в США відкрити, поширив заяву свого голови, Катріна Адамс, родом Вільямс за "клас" і "фізпідготовка". Зареєструйтеся на повторення, нашої щотижневої електронної пошти Редакції.

З'явившись на ESPN, Адамс також заявив, що є подвійні стандарти в плані того, як судді ставляться до жінок і чоловіків. Адамс сказав: “Ми дивимось, як хлопці роблять це весь час, вони тиснути на суддю на переналагодження устаткування. Нічого не відбувається. Немає ніякого рівності. Я думаю, що там має бути якась узгодженість по всіх напрямах. Ці розмови, які будуть введені в найближчі тижні.

“Я знаю, що зробила Серена і її поведінка не вітається. Лінію можна намалювати, але коли ви подивіться на Карлоса в даній ситуації, це рішення-віддати останній штраф за те, що вона назвала його злодієм. Вони назвали набагато більше.

"[Він міг би сказати]: 'Гей, ми виберемося тут, давайте тихше.' Я думаю, що він би сказав, що гравець-чоловік], я думаю, що це Бонд, що у них є і вони їх манеру спілкування, і, можливо, не розуміючи, вони можуть мати той же розмову з жінками". Наомі Осаки визнає, що вона була трохи сумно, як нам відкрити Перемоги завершився в Боос Детальніше

Виступаючи після своєї перемоги, Джокович висловив співчуття Вільямс, але не згодна, що жінки ставляться по-різному у чоловіків. “Я люблю Серену, перш за все. Я дійсно відчував до неї вчора", - сказав він. “Це була жорстка річ на крісло судді, щоб мати справу з, а також. Всі були в дуже незручну ситуацію.

“У мене є моя особиста думка, що, можливо, стілець судді не повинні були натиснути на Серена до межі, особливо в умовах Великого шолома фінал. Він змінити хід матчу. Всі ми проходимо через наші емоції, особливо коли ти борешся за трофей Великого шолома. Але я не бачу речі, як Містер Саймон робить. Я дійсно не знаю. Я думаю, що чоловіки і жінки ставляться так чи інакше в залежності від ситуації. Важко узагальнити всі. Я не бачу, це треба дійсно з цим сперечатися".Категория: Спорт