Легенда Селтікс Пол Пірс вважає жорстокою різаниною призвели до панічних атак і депресії


Опубликованно 28.09.2018 08:38

Легенда Селтікс Пол Пірс вважає жорстокою різаниною призвели до панічних атак і депресії

Легенда Бостон Селтікс Пол Пірс заявив, що він страждав від депресії і нападів тривоги після того, як вдарили ножем 11 разів.

Напад стався в 2000 році біля нічного клубу, і два чоловіки були згодом засуджені за напад. Пірс була потрібна термінова операція на легені після отримання поранення, один з яких був глибиною сім дюймів. В історії з ESPN орієнтуючись на психічне здоров'я в НБА, опублікованому в понеділок, сказав Пірс інцидент залишив його глибоко травмувало протягом багатьох років після цього.

"Я не можу бути поруч з натовпами," Пірс сказав, додавши, що він найняв 24-годинна охорона, щоб охороняти свої будинки після нападу. “Якщо я в людному місці, я б почала трясти всередині. Мені потрібні були роки, щоб змиритися з цим. Якщо я йшов і хтось налетів на мене і терся об Мене, Я урод".

Сказав Пірс отримав погрози смерті після нападу тільки посилили його занепокоєння. "Тепер я дійсно параноїк", - сказав Пірс. “Я не хочу нікуди йти. Поліцейські сиділи в моєму будинку протягом кількох місяців. Я був у замішанні".

В 10 разів все-Зірка заявив, що його тривоги і депресії було ослаблене, коли він розмовляв з членами родини про свої почуття. "Я зрозумів, що я повинен був зробити це раніше.' Я би сказати всім, щоб отримати необхідну їм допомогу", - сказав він. “Моєї депресії було погано – дуже погано. Я ніколи не хочу знову це відчути". Він також пожертвував $2,5 млн на лікарню, яка лікувала його рани.

Коли Пірс оправився від ран, він продовжував мати видатний сезон і привів Селтікс до чемпіонства НБА в 2008 році. Він сказав, що ESPN зосередитися на баскетболі і допоміг йому відновитися. “Я думаю, ось чому я повернувся на корт так швидко. Мені сидіти вдома і думати про [атака] не працював. Я ходив на всі практики, сидів на узбіччі кілька годин, тому що там я відчувала себе в безпеці. Я не хочу, щоб ці практики до кінця, тому що тоді мені довелося повернутися в цей світ, що дійсно налякала мене".

Кілька гравців НБА говорили нещодавно про їх проблеми психічного здоров'я. Кевін Лав сказав, що йому довелося покинути Клівленд Кавальерс з-за панічної атаки, в той час як DeRozan Сан-Антоніо Сперс' Демар говорив про свою депресію.

Пірс закінчив свою кар'єру в 2017 році, а його Джерсі був відправлений у відставку з Селтікс на початку цього року.Категория: Спорт