Замовляє каву австралієць все-таки 'незручно'


Опубликованно 06.10.2018 05:46

Замовляє каву австралієць все-таки 'незручно'

Перш ніж Австралія увірвався на сцену кави і стала однією з провідних країн світу для топ-якість Java, замовивши чашку Джо був простий.

Але тепер, коли австралієць замовляє каву, вони стикаються з сотнями можливостей і варіантів, включаючи різні типи молока, температури, сиропи, рівень кофеїну і кількість піни.

1 жовтня, нове дослідження було випущено, щоб відсвяткувати Міжнародний день кави — і з'ясувалося, що кожен 10 з нас соромляться замовляє каву наших друзів.

Після дослідження прийшов до світла, як бариста і збентежений друзі з'являються з нізвідки, щоб назвати і присоромити безглузді накази вони або підслухав або повинні були зробити самі.

Один бариста з Південної Сіднеї сказав найбезглуздіше кави він повинен був зробити було замовника без кофеїну з соєвим ваніль мокко з двома підсолоджувачів.

"Це було огидно, я зробив для себе після, щоб побачити, що було б, і після ковтка я відчув, як мене знудить," бариста Ентоні Trajcevski сказав.

Так, бариста сміються над вами.

Інші бариста сказав, що це було особливо неприємно, коли вибагливі клієнти будуть просити щось, що б перетворити його в зовсім іншому порядку або щось, що не мало ніякого сенсу.

"У нас люди приходять і просять зробити капучино без шоколаду, тому вони просто хотіли латте, тому що це те ж саме, без шоколаду," Олівія, бариста з міста Новий Південний Уельс Воллонгонг, сказав.

“Ще один чоловік попросив кави еспрессо, як і навіщо? Я думаю, що любив її смак і, можливо, він був завзятим кофеманом і думав, що це психічно роботу? Але справа навіть не в повний рот.

"Так багато людей буде задати просто для більш-Топ, як каву, на три чверті повний з соєвим молоком, дуже гарячий, слабкий, маленький латте".

Австралійці п'ють кожен рік понад 4,5 мільярдів чашок кави-кава — бариста сенс вкладають до своєрідної гарячі напої кожен день.

Інші бариста розповів новини.ком.АУ вони зробили половину своєї сили без кофеїну кава у той час як деякі були змушені змішувати різні типи молока на один ковток.

Але кілька замовлень забрати торт з одного клієнта, який попросив бариста для "великої капучіно, половина гарячої води, наполовину знежиреного молока (збити в піну), дуже гарячий з вісьмома ложками цукру на винос чашку, будь ласка".

Але як австралійці зробити більш швидкими, їх замовлення, їх друзів б'ють не сильно.

Дослідження показують чверть нації, допущених до кави осоромлення.

Як сказав один з коментаторів Facebook: “Якщо ваше замовлення кава має більше, ніж два слова, ви насправді не люблю кави. Вам подобається ця ідея, і ви хочете випити що-небудь солодке, тому слід дотримуватися гарячий шоколад."

Дослідження було замовлено Санбим щоб відсвяткувати випуск своєї нової кави машини.Категория: Еда