Американський коментар тварини: воістину электризующий кіно


Опубликованно 10.10.2018 00:32

Американський коментар тварини: воістину электризующий кіно

Це повстати проти звичайного виховання? Щоб відсунути на нормальну роботу, будинок в передмісті, універсал і абонемент в спортзал?

Це прагнути до чогось значне трапиться з вами, щоб дати вам дивовижну історію розповідати?

Є мільярди людей, молодих і старих, ганяючись за якийсь слави і популярності, поставивши себе в соціальних мережах, завантажувати відео і фото на YouTube і Instagram, сподіваючись, що хтось помітить їх за те, що більш, ніж одним із зграї.

Чотири середнього класу білих хлопців з коледжу в 2004 році, перш ніж Джастін Бібер, перед впливовими людьми, бути особливим мав на увазі щось інше, а історія, розказана в захоплюючий стиль у фільмі Американські тварини.

Дія фільму розгортається реальна історія і перетворює його в один з найбільш вражаючих фільмів 2018 кинув досі.

Дуже переконливо.

Одягнені в старі-людина маскується, затхлий перуки, об'ємні плащі і грим, вони кинулись грабувати Кентуккі університет Трансільванії бібліотеки спеціальні колекції рідкісних книг, включаючи перше видання Джон Джеймс Audubon у Птахи Америки. Все вгору, з $750,000.

Студент мистецтв Spencer Райнхард (Баррі Філ) хоче мати так званий реальний досвід, який він може використовувати у своєму мистецтві, як Моне і Ван Гога. Так як Ван Гог зробив з цим пістолетом в останні хвилини свого життя, Спенсер вирішує встановити своє життя на багатті, хоча, мабуть, він ще про це не знали.

Після екскурсії по бібліотеці, в якій він зауважує, єдине, що стоїть між кого і ті цінні книги самотній бібліотекар, він згадує, що його друг Уоррен Липка (Еван Пітерс), а незадоволених студентів на стипендії легкої атлетики.

Що репліка-це буття 18 місяців складної інтриги, зустрічі з потенційними паркани в Амстердамі і найму двох інших, аспірант ФБР Ерік Борсук (Джаред Абрахамсон) і годину Аллен (Блейк Дженнер).

Всякий раз, коли здається, дурна ідея буде скасовано, це не так, і те, що починалося як юнацькі фантазії, народжені частково від перегляду Оушена і фільм-нуар фільми-це реальність.

Океан три.

Тривожний послідовності Хейст направлено з упевненістю, судорожні рухи камери, швидкого редагування і великих звершень продаж розгубленість і жаль прошита моменти.

Режисером виступив британець Барт Лэйтон (самозванець), Американські тварини - це захоплюючий, захоплюючий фільм, який досліджує ідею про бажання бути кимось особливим, відмовитися від запропонованого шляху привілей, і не бачу цей привілей.

Якщо Лейтон вирішила зробити фільм, як чисто драматизації, він буде ефективним і ситно. Але що робить його більше, ніж його інноваційна гібридна модель злиття драми з документальним конвенцій.

Американські тварини ріже на шматки-для-камери в реальному Рейнхард, Липка, Борсук і Аллен, чиї відгуки наведемо розповідь серйозний підтекст — це сталося, ці люди зробили це.

Але справа не тільки в відгуки, Лейтон іноді вставляє реальному житті колег сцени з акторами, так що Еван Пітерс сидів би поруч з фактичним Липка в машині, як підріс, справжній чоловік розмірковує мовчки, як той конкретний момент юнацької дурниці знищили своє майбутнє.

Актор Еван Пітерс, яка грає Уоррен Липка режисер Барт Лэйтон і реальні Уоррен Липка

Такого роду четверте-зламати стіну-це метод сміливий, що могло піти не так — запрошую тебе в кіно — але замість цього підстав каперсів з гравітацією. Це експеримент в авторстві, помилки пам'яті і ретроспекції, що фільм знімає сенсаційно.

Лейтон обробляє переходи між документальний фільм і драма з приголомшливою навик, і він ніколи не відчуває, як розширений епізод з Америки найбільш розшукуваних.

Американські тварини - це зовсім інший вид кіно, по-справжньому запальним історії з метою і змістом, але і дав нам нову форму оповіді.

Рейтинг: ?????

Американські тварини в кінотеатрах зараз.

Поділіться своїми фільмами і ТБ нав'язливості з @wenleima в Twitter.Категория: Развлечения