Майже половина австралієць працівники були в обід вкрали


Опубликованно 10.10.2018 10:58

Майже половина австралієць працівники були в обід вкрали

Нещодавно сайт Deliveroo провів всеросійський опитування на основі 1000 респондентів показав, що майже половина їх обід вкрали з роботи. З них 88 відсотків були вкрадені з загального холодильника і 12 відсотків від їх реєстрації.

Але як не дивно, та, шокуюче, 9 відсотків повідомили, що їх обід забрали, коли він був нагріваючи в СВЧ — брутальний.

І тримайте ваші очі на людину, що сидить поруч з вами, тому що вони очолюють список потенційних підозрюваних з 24 відсотків стверджуючи, що злодій є їх сусідкою, в той час як 23 відсотки наполягають на його офіс-молодший. Між тим, ще 14 відсотків, вказуючи пальцем на директора.

А сайт Deliveroo для представника бізнесу говорить хоча люди, можливо, не люблять в цьому зізнаватися, "у багатьох із нас є пригощалися молоком або, може бути, навіть якого-небудь соусу або заправки для салату".

“Але ми були дуже здивовані, побачивши, наскільки поширені крадіжки запакований ланч.

Це може виглядати привабливо, але обід красти чуже-це просто не круто.

"Очевидно, що австралійці, які або не задоволені обідом вони приносять з дому або з напружений графік, виявляються мало часу, щоб приготувати обід наперед."

Але не думаю, що вам все сходить з рук — хтось завжди спостерігає.

Один офіцер працівник пішов так далеко, як отримання записи камер відеоспостереження, щоб знайти злодія" той, хто вкрав його креветки з смаженим рисом на обід. Його товариш по службі, навіть жити-цвірінькав після.

Зак Тоскані, в Лос-Анджелесі комік, який працює в продакшн-компанію, сказав, що обід його колега був у холодильнику не менше години, перш ніж він зник.

Співробітник отримав свій обід вкрадений, і вони погодилися дозволити йому дивитися відеозапис. У такому захваті я була на будь-яку роботу, коли-небудь. Коли-небудь.— Зак Тоскані (@zaktoscani) 29 березня, 2018

“Ні креветок залишки запаху в мікрохвильовій печі або кухонною зоною. Це був професійний постріл, без сумніву, одне з його 20 твітів про, що розгортається саги читати.

“Так людина (чий) обід був вкрадений, сидить навпроти мене. Людина, який вкрав його обід сидить поруч зі мною! Вона виїхала за день до початку слідства. Судячи з відео, цей психопат навіть не їж. Вона взяла його з холодильника і кинув і закопав його у смітник."

Так що Так, такі речі трапляються. Часто.

Насправді, один з п'яти повністю перестав приносити обід зі страху, що його вкрадуть і дивно 19 відсотків стверджують, що вони точно знають, хто злочинець.

Але скільки робочих зізнатися, що звичайний обід злодій коробці? За даними опитування сайт Deliveroo, низький восьми відсотків.

Вікторія очолила список з 39 відсотків вважаючи, що хтось викрав обід у них в офісі протягом останніх шести місяців. За ним пішли Тасманії на 36,5 відсотка і Квінсленда на 34 відсотки.Категория: Еда