У Мельбурні досягає все новий рівень хіпстера з продаж кафе чашки 150 $кави


Опубликованно 10.10.2018 13:51

У Мельбурні досягає все новий рівень хіпстера з продаж кафе чашки 150 $кави

"Кава діє точно так само, як віскі, вина і пива," споживач психолог Адам Фер'є сказав Вісник Сонця.

"Є велика кількість людей, які добре знають категорії, хто шукає нових відчуттів і готові платити за них", - сказав Фер'є.

Осторонь від справжніх народів вдячність кави, ми також маємо покоління монстрів соціальні медіа, щоб подякувати за збільшення всі естетично і дорого.

Чашка 150 $кави продається в скляному бокалі

У світі, де в соціальній сфері засобів масової інформації є більш важливим, ніж реальність для деяких, як їжа і вода тарифи на Instagram плитки можна вважати більш важливим, ніж фактична якість або ціна самого продукту.

Будучи практично прохолодний багато в ці дні.

"Як господар кафе сказав мені, 'я повинен зробити це круто; люди готові платити за класне." Володимир Коваль поділився з Вісником Сонця.

Є почуття соціальної очікування додає те, що люди пишуть в соціальних мережах про своє бажання і Мельбурна, щоб зробити речі модні, тільки посилюючи потрібно доплачувати за те, що, якщо він отримує "лайки" будуть після людей.

Кафе чернець Бодхи-це просто один з низки закладів в Мельбурні, яка продає дуже дорогі склянки самогонки

Марс шо, три ексклюзивних Мельбурні кафе чернець Бодхи Дхарма, Адмірал Ченг Хо і bayano не бунтар, каже він продавав щонайменше один 150 $кави кожні два тижні на трьох майданчиках.

Поки правила Instagram наших рішень і Мельбурн прагне бути хіпстером столиці світу, ціни на каву може продовжувати зростати.Категория: Еда