Тома круїз-контроль гармату на топ


Опубликованно 11.10.2018 00:07

Тома круїз-контроль гармату на топ

Чудово, тепер 56-річний круїз не виглядаєш на 25, як він розірвав навколо на $42,000 обмеженим тиражем мотоцикл Кавасакі як стрільба на кращий стрілець: Блукач зайшов в Каліфорнії. (Ми можемо почути майже Кенні Логгинса небезпечної зони вибухових робіт у фоновому режимі.)

Мав повернувся! Том Круз підходить в якості пілота військово-морського флоту персонажа на зйомках "Топ Ган" у Каліфорнії. Фото: Backgrid

Це не перший погляд, який ми мали більш "зрілих" мав; круїз-написав у Twitter 31 травня, а зйомки стартували, щоб розмістити приховану фотку себе в повному льотному обмундируванні, сказавши лише "день 1."

Оригінальний топ гармата, звичайно, була світовим хітом і вивела тоді 24-річний круїз на megastardom.

#День1 pic.twitter.com/7jjPL277Es— Том Круз (@TomCruise) 31 Травня 2018 Року

Круїз грав лейтенант Піт "Меверік" Мітчелл, досвідчений, але непередбачуваною морський льотчик з татком. ПопередньоЕр зірка Ентоні Едвардс, спортивні нескінченно більше волосся, знявся, як блукач приречений кращим другом, гусака.

Хто може забути цю сцену? Фото: Додається

Вел Кілмер був жирної підійде в якості суперника у блукача, чудово причесаної "Айсмен", і Келлі Макгілліс, який був у кожному хорошому фільмі в 1980-х роках, був блискучий, як Чарлі, інструктор помилками пілота і любовний інтерес.

І хто може забути одне з кінотеатру найбільших моментів, коли круїз - в повноцінному морському плаття білі - співали ви втратили що Lovin' почуття до ухмыляющаяся Макгілліс? Кінематографічне золото, прямо там.

Том Круз і Келлі Макгілліс і повернення до верхньої сіквел пістолет. Фото: Додається

В благом для вболівальників, Кілмер і Макгілліс буде повернутися для сиквела.

Майлз Теллер ( одержимість ) буде грати Гуски син, Бредлі, льотчик на тренуваннях.

Глен Пауелл, Дженніфер Коннеллі, Джон Хемм і Ед Харріс У ролях.

Місця з волейболу, швидше за все, не були забуті ніким, хто любив оригінал. Фото: Додається

Продовження має кілька уривками, не в останню чергу, на жаль, після початкового кінорежисер Тоні Скотт, який звів рахунки з життям у 2012 році.

Як повідомляє Deadline, фільм був спочатку запланований до випуску у липні наступного року, але був відкладений до 2020 року, тому кінематографісти зможуть проводити більше часу на складні сцени польоту.

Том Круз і Вел Кілмер знову йти голова до голови в продовженні. Фото: Додається

Через кілька гикає в останні роки — спори Опра дивана, Кеті Холмс шлюб і РП, Саєнтологія — круїз повернувся на піку форми.

Його останній фільм Місія нездійсненна: Фоллаут, hasgrossed $1,1 млрд по всьому світу до сих пір.

Ми щасливі, що він повернувся. Фото: АПКатегория: Развлечения