Злякалися обвалу рубля росіяни масово вирушили за кордон


Опубликованно 11.10.2018 02:04

Злякалися обвалу рубля росіяни масово вирушили за кордон

Співробітники російського онлайн-сервісу Biletix з'ясували, що росіяни почали заздалегідь скуповувати квитки на новорічні канікули, і пов'язали це з нестабільним курсом валют. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов у редакцію «».

Як вказується в дослідженні, рівень ранніх продажу авіаквитків за кордон на період майбутніх новорічних свят значно зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року і перевищив показники останніх трьох років. У минулому році частка проданих у січні-вересні авіаквитків, на новорічні свята за кордон становила 58 відсотків, у поточному — 67 відсотків. А частка російських напрямків знизилася з 42% до 33 відсотків.

«У цьому році частка ранніх продажу на новорічні свята за кордон значно зросла, на дев'ять відсотків. Швидше за все, це пов'язано з підвищеною волатильністю валюти і бажанням росіян застрахуватися від подальшого подорожчання авіаквитків», — прокоментував комерційний директор Biletix Ігор Константинов.

Також фахівці назвали найпопулярніші у росіян напрямки на період новорічних свят. Ними виявилися Сочі, Тель-Авів, Сімферополь, Бангкок, Прага, Дубай, Делі, Калінінград, Тбілісі та Стамбул.

У серпні онлайн-сервіс подорожей «Туту.ру» визначив, в які міста восени 2018 року можна злітати вигідніше, ніж в аналогічний період минулого року. Найбільш дешевими рейсами в Європу виявилися Москва — Варна (дешевше на 37 відсотків порівняно з осінню 2017 року), Москва — Бургас (дешевше на 32 відсотка) і Москва — Берлін (дешевше на 27 відсотків).*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruКатегория: Новости