Жінка в сльозах після того, як змусили показати груди в аеропорт


Опубликованно 11.10.2018 08:53

Жінка в сльозах після того, як змусили показати груди в аеропорт

Ліліт Керролл, 34, сказала, що їй наказали працівникам-чоловікам, щоб зняти з неї ліфчик, залишивши її, тремтячи і хапаючись за її незахищеною грудей.

Вона їхала з Лондона в Дублін, коли вона поставила металошукач, як вона переживала вильоту. Після того, як тіло обшукали співробітники-чоловіки, які за Ліліт провів руками по її грудей, вона стверджує, що її змусили пройти через більш інвазивної перевірки.

Приймаючи в Twitter вона написала: “у мене був дуже травматичний досвід проходження огляду перед вильотом 20.05 з Лутона в Дублін. Спрацював автомат так змушені робити сканування тіла. Хлопець шукав мене і торкнувся моєї грудях у громадських місцях."

Вона сказала, що після того, як він відчув її бюстгальтер під топ, він запитує, що під бюстгальтер — на що вона відповіла: "мої груди".

Ліліт, хто з Дубліна, то, мабуть, проводжають в окрему кімнату і запитали щодо безпеки, який сказав їй, що вони повинні побачити, що було під її бюстгальтер.

Тепер вона боїться літати.

Говорячи виключно на сонці, вона сказала: “я не міг дивитися йому в обличчя. Я відкрив свою сорочку, щоб показати йому ліфчик. Я думаю, що вони щось приховує.

“Він наказав мені зняти, що я і зробив, намагаючись прикрити свою груди. Я відчував, що повинен виконувати, тому що я боявся, що вони можуть обшукувати мене або затримати мене не співпрацюють".

А також суцільне приниження, вона стверджувала, що охоронці посилалися на неї як чоловік, який Ліліт завжди доводилося виправляти. Вона була МІС підлоги стільки разів, що вона намагалася показати свій паспорт, щоб довести, що вона була жінкою.

Вона сказала: “я не думаю, що він зрозумів неприємності, які він викликає. Він вибачився, коли він назвав мене "сер", але продовжувала робити це. Він не визнати, що мені говорять мої займенники вказують на те, що я жінка".

Незважаючи на її стать, вона сказала, що вона не була запитав, якщо вона буде як жінка, щоб бути присутнім при інтимних пошуку.

Вона додала: “Я вже турбувався про моєму тілі сканування. У мене не було тілесної автономії. Я відчував, що мені не дали ніякого вибору, і якщо б я відмовилася, мене б покарали.

Жінка каже, що вона залишилася трястися і плакати.

“Я все ще плакала і трясло після того, що сталося. Я не хочу бути видно. Я не хочу їсти. Я не хочу, щоб хтось дивився на мене або залиште свій номер.

"Тепер я буду дивитися на майбутні рейси з Великобританії з жахом".

Вона каже, що їй довелося мати терапії, щоб впоратися з нею поневіряння.

Після обміну досвідом на Twitter, вона була успокоена з співчуттям і підтримкою.

Багато поділяли її обурення, як вона лікувалася, з деякими іншими членами ЛГБТ спільноти співчуваючи власним досвідом.

Аеропорт вибачився.

У Лондоні прес-секретар аеропорту Лутон сказав: “Нам дуже шкода чути, що Міс Керролл відчував страждання, як вона пройшла через обов'язкові перевірки безпеки.

“Ми повинні вибачитися перед нею прямо і негайно розпочали внутрішнє розслідування. В майбутньому ми будемо більш тісно працювати з місцевими ЛГБТ-спільноти, щоб поліпшити наше навчання для всіх співробітників безпеки".

Ця історія вперше з'явилася на сонце і була перевидана з дозволу.Категория: Новости