Перераховані улюблені курорти російських пенсіонерів


Опубликованно 12.10.2018 00:08

Перераховані улюблені курорти російських пенсіонерів

Російський сервіс бронювання житла Tvil.ru з'ясував, які туристичні напрямки і міста Росії популярні у 60-річних росіян. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов у редакцію «».

Виявилося, що найчастіше люди пенсійного віку вибирають для подорожі по Росії міста Золотого кільця і Підмосков'я, а також курорти Кавказьких Мінеральних Вод.

У топ-10 популярних у російських пенсіонерів міст увійшли Ярославль, Володимир, Кострома, підмосковні Сергієв Посад і Коломна, П'ятигорська і Кисловодська на Ставропіллі, Сочі і Єйськ в Краснодарському краї, а також Ялта в Криму.

За даними Tvil.ru туристи на пенсії в середньому подорожують на два-три дні в екскурсійні тури і на 10-14 днів на курорти і витрачають на проживання до 1,5 тисяч рублів на добу.

Раніше, у вересні, фахівці сервісу Tvil.ru провели дослідження і з'ясували, яке місто Росії туристи вважають самим весільним. Результати опитування в соціальних мережах показали, що росіяни вважають «столицею весіль» Санкт-Петербург. За цей варіант проголосували 47 відсотків опитаних.*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruКатегория: Новости