Селена госпіталізовані після емоційного зриву


Опубликованно 12.10.2018 03:18

Селена госпіталізовані після емоційного зриву

У 26-річний був прийнятий в медичному центрі Cedars-Синай медичний центр в Лос-Анджелесі минулого місяця після того, як з'ясувалося, у неї був знижений рівень лейкоцитів, ТМЗ звітів.

Гомес, який переніс минулого року операцію з пересадки нирки, потім був доставлений в лікарню, другий раз минулого тижня, як і її клітин не прийшов і не "сказився", коли вона не могла піти.

Співачка була двічі госпіталізована в останні два тижні

Джерела повідомили TMZ, що співак був "криза", намагаючись вирвати крапельниці з руки, з випадку, описаного як "емоційний зрив".

На сайті стверджує, Гомез отримує "діалектична поведінкова терапія" На безіменній психіатричну клініку і отримав те ж лікування в минулому.

Подивитися цей пост на Instagram

Настрій лол (я дивилася на себе в дзеркало -як ідіот!) Оновлення: приймаючи соціальні медіа перерви. Знову. Як я вдячна за голос, що соціальні медіа дає кожному з нас, я в рівній мірі вдячний, щоб мати можливість зробити крок назад і жити сьогоденням в той момент мені було дано. Доброти й підтримки тільки трохи! Просто пам'ятайте - негативні коментарі можуть зачепити чиїсь почуття. Очеви.

Публікацію Селена Гомес (@selenagomez) по 23 вересня 2018 в 4:37 вечора за московським часом

Минулого місяця Гомес, який є одним з найбільш слідують людей на Instagram, сказав їй, що 144 мільйона передплатників, вона буде перерва в соціальних медіа.

"Просто пам'ятай — негативні коментарі можуть зачепити чиїсь почуття", - написала вона в своєму останньому Instagram пост.

Гомес, який зізнався, що негативні коментарі на її екс-бойфренда заручини Джастіна Бібера з моделлю Хейлі Болдуін, а також розповіла в Instagram відео питання-відповідь вона боролася з депресією протягом останніх п'яти років шанувальники.Категория: Развлечения