Новозеландець Мітч Джеймс запозичує Ед Ширан копірку


Опубликованно 12.10.2018 03:19

Новозеландець Мітч Джеймс запозичує Ед Ширан копірку

Джеймс, 23, було 16, коли він виявив Ширан в № 5 від співпраці ЕР ще в 2011 році.

"Мене виперли з дому, я був у будинку-інтернаті в школі і я був на пошуки в інтернеті нової музики," Джеймс згадує.

“Я натрапив на п. 5 колаборацій ЄР. Я люблю розмовний текст, потім я закохалася в +, свій перший альбом. Що почав мене на моєму шляху приймати всерйоз, а також пісень".

Натхненний музичний шлях Ширан, 17 Джеймс попрямував до Англії в одну сторону-квиток на літак і мінімальні гроші, щоб спробувати свої сили в переходах і серфінг дивані. Його два роки в Європі і Великобританії бачив його спати на вулиці, вам двічі пограбували і став свідком поножовщини.

Нова Зеландія співак/композитор Мітч Джеймс. Фото: Соні

Як сучасний спосіб бути виявленими, Джеймс викладає кавери на Ви пробки (він сам навчився грати на гітарі, дивитися уроки на сайті), який допоміг йому земельної угоду з Sony в Новій Зеландії.

Після цього року низка синглів Ширан підібраних Джеймс, щоб відкрити для нього його три стадіону у Дунедин в березні цього року, поставивши його перед аудиторією 100 000 чоловік.

"Перший концерт був найбільш інтенсивно стимулюючи річ, яку я коли-небудь пережив у своєму житті, тому я була так вдячна було три шоу" говорить Джеймс.

“У перший раз я зіпсував кілька акордів в одній пісні, забув вірш в інший, ніхто б не помітив. Так що я взяв те, що я дізнався від в першу ніч, у другу і був більш спокійним і на третю ніч я ніколи не хотів йти".

Джеймс пішов прямо з третього шоу в студію для запису свого дебютного альбому.

“Не було часу на пост-шоу блюз. Я отримав цілу купу нових шанувальників через піддаючись 100 000 чоловік. Я просто хочу, щоб підійматися на цю драбину".

Записаний в студії круглоголові Ніл Фін в Окленді, Мітч працював з ківі легенди Джі Фрейзер і Ілай Paewai з найбільших діапазону з Нової Зеландії Six60, їх фанкі канавки розширює свій звук.

“Всі мої попередні речі були записані через ноутбук. Цей альбом-величезний закінчення те, що вже випущено. Це більше група-м, але це все-таки переважно акустичний поп-розповідати реальні історії, від втрати місця для падіння в любові, щоб пройшовши через аборт, і друг його боротьба, щоб зачати дитину. Вони всі реальні історії я хочу, щоб люди підключитися. Якщо вони підключаються до пісні їх я роблю свою роботу".

Це був той момент, що Дрю Джеймс Ширан. Тому, коли він закінчив свій альбом першою людиною, якого він послав його, щоб був британського чарту домінатор.

“Два роки тому я був майже бомжем, слухаючи Еда музику, надихаючись, як він почав свою кар'єру. Щоб бути в змозі дати йому мій перший альбом був дивовижний момент повного кола. Я в хорошому контакті з ним".

Настільки, що Джеймс був гостем Ширан в одному зі своїх аншлаг стадіон Уемблі показує, спілкувалася за лаштунками з Найл Хоран і Анн-Марі.

“ЕД-це просто кривава легенда. Я думаю, що він трохи бачить себе в мені. Я намагаюся ніколи не просити будь-яке фото з ним, це не те, що вони справжні друзі, але це був дуже сюрреалістичний момент. Перший крок був для нього навіть чути мою музику, це було просто карколомне для мене.

Мітч Джеймс візуалізація стадіонів і глобальний успіх. Фото: Соні

“У Дунедин показує Ед прийде в роздягальню до і після мого виступу кожен вечір в обов'язковому порядку. Це було професійно, але і дуже особистого. Я ніколи не зустрічав більшість актів, що я відкрив для кажучи вже провів з ними час. Ви дійсно можете зрозуміти, чому він такий успіх. Це не акт.

“Ми були трохи випив на вечірці після другого Дунедин-шоу. Ми провели кілька годин, просто розмовляючи один з одним. Я згадав мимохідь, що я половину вкрав один з його акордів для пісні, яку я написав. Я сказав йому, що любив його музику з 2011 року. Він сказав-чи вірите ви перший художник, який підтримував мене, який відкрито зізнався, що фанат?' Всі, очевидно, поважає його, але це було прекрасно, щоб почути це."

Джеймс (який відкрив Конрад Сьюелл минулого місяця в Австралії) вже є свої плани на завоювання світу.

Подивіться на мій гарний дитинаКатегория: Развлечения