Вони зробили щось божевільне, щоб наш улюблений золотий Gaytime


Опубликованно 02.11.2018 14:14

Вони зробили щось божевільне, щоб наш улюблений золотий Gaytime

На вулицях морозиво запустила сьогодні новий золотий Gaytime і це litttttle різних.

Описаний як "дуже смачна брати на Австралії улюбленого морозива" (ми будемо судити про це), солоний Золотий Gaytime має Тоффі і ванільного морозива, шоколаду, ванілі крихти і "несолодкі, світло окропленням солі".

Це дійсно може піти в будь-яку сторону ...

Це їх спін на солоної карамелі і чесно кажучи, це може піти в будь-яку сторону. Ви безумовно хочете бути в курсі, що ви отримуєте новий солоний варіант — якщо ви випадково вибрали його з морозилки за помилку і не попереджали, що може бути найжахливіше, що може статися, щоб ваші смакові рецептори.

Генеральний менеджер морозива Unilever в Австралії та Новій Зеландії пол ' Коннелл сказав: “Ми знаємо, що австралійці люблять Золотий Gaytime тому не було жодних сумнівів, вони будуть сходити з розуму по солоним одна. І з солоним Золотий Gaytime доступний в одиночному і чотири пакети, ви можете насолоджуватися самі, але чому б не захопити кілька друзів і грайте разом! Зрештою, це важко мати Gaytime на свій власний."

Ми бачимо, що ти тут робиш, Павло.

Готель Golden Gaytime. Річ краси.

"Так як ми запустили наш Gaytime крихту пролиту в 2017 році, солоний Золотий Gaytime була дуже популярною доповнення до сімейства Gaytime і це здорово, щоб дати австралійців, що вони хочуть", - сказав Павло.

Вулиці також представила Golden Gaytime лихоманка Чок — подвійне морозиво ескімо завантажується з шок крихтою.

Це останній спін вулиці, поставила на Gaytime — з морозивом вперше випущена в 1959 році бренд представила Golden Gaytime ванни, Золотий Gaynetto в Golden Gaytime крихти в жерстяній банці (зараз у єдинорога смак) і Golden Gaytime Санга.Категория: Еда