"Досить робити рагу, або я проткну тебе в шлунку".


Опубликованно 02.11.2018 14:52

Але навіть в Італії, звідки сталося це блюдо, наважуючись зробити цей ситний м'ясний соус може виявитися майже смертельним.

Веган жінка в Італії був змушений виплатити їй компенсацію матері після того, як погрожував вбити її для приготування м'ясним соусом Болоньєзе.

Тривожний інцидент стався в районі Емілія-Романья в Італії, після 48-річного переїхали з її 69-річна мати, повідомляє місцева газета Газетта ді Модена.

М'ясні страви, рагу, італійський штапель, але це було досить, щоб відправитися масові заворушення, які закінчилися з матір'ю погрожували кухонним ножем по її веганські дочка, італійський суд почув.

Дочка розповіла в суді, вона б давно вже "ні почуттів, ні нюхового контакту з продуктами тваринного, перш ніж вона пішла жити з матір'ю.

Розбитий запах м'ясний соус до кипіння протягом години в їх маленькій квартирі, веганські жінка схопила ножа і погрожував її матері.

“Якщо ти не зупинишся сам, то я змушу тебе припинити. Годі робити рагу, або я проткну тобі живіт," сказала вона, згідно з Цивільним скарги мами.

Жінку зобов'язали заплатити €400 ($AU633) судовий штраф на €500 ($AU792) плата в якості компенсації її матері.

Упс.Категория: Еда