Брудні любителі танців мають часу їх життів


Опубликованно 07.11.2018 09:14

Брудні любителі танців мають часу їх життів

Ласкаво просимо в життя ваші брудні танці сон, живий кінотеатр, який дозволить відтворити світ дитини і Джонні увічнив у культовому фільмі 1987.

Дітище виконавчого директора групи Гриба Метт Gudinski і підземні кінотеатри в Мельбурні, перше занурення кінолекторій буде проходити в домені в Сіднеї і Флемингтонский іподром у березні.

Крім того, показуючи Брудні Танці на масивний підлоговий екран, більше 50 акторів і танцюристів подарують вам і уроки сальса пачанга і мімічних знакових сцен фільму.

Патрік Суейзі і Дженніфер Грей в культових "Брудних танців".

Jarryd хореограф Берн, фіналістом на "Танці з зірками", вже поставивши його ансамбль через їх розпорядок попереду березневі концерти, які були натхненні надзвичайно успішною Секретна програма Кіно в Лондоні.

Щоб отримати брудні танці вболівальників у 60-х дух, телефони в мішках, який говорить Берн "моя улюблена частина концепції".

"Багато людей буде пропустити те, що відбувається з зануренням подія, як це, якщо вони знімали всю ніч, треба користуватися моментом", - сказав він.

Сказав Бірн поява Патріка Суейзі в ролі голлівудського серце битися у фільмі підживлює свою привабливість.

“Там просто щось про нього. Він не був найкращим танцюристом ви коли-небудь бачив з точки зору його навичок, але було щось про його характер, що було так привабливо", - сказав він.

“Він той хлопець, мрія багатьох жінок; поганий хлопець з м'якою стороні.

"І потім цей ліфт!"

Кінематографічна подія принесе культовий фільм.

Ах, ліфт, один з найромантичніших танцювальних рухів в історії кіно. Бірн сказав, що він регулярно звертаються пари, які відчайдушно намагаються відтворити те, що ліфт у їх весільний прийом.

І це не легко. Як сказав Бірн, ви виконуєте повний прес людини над головою.

"Очевидно, ці сцени у фільмі-це єдиний час, коли Дженніфер Грей прибив його, тому що вона була так налякана руху", - сказав він.

Бірн сказав, що він очікує сотні глядачів приєднатися до уроки танців по всьому полю перед початком фільму скринінг на заході.

"Виходячи з мого досвіду, кожен хоче навчитися танцювати, але так багато заборон про те, щоб встати і спробувати його," сказав він.

"На "Брудні танці", я очікую, що багато людей буде даючи їх волосся."

Там буде секретний штаб на сайті Запис до Брудні танці хаб тільки для запрошених. Ось порада: подружитися з одним із членів знімальної групи на концерті.

Захоплюючий покази кіно Брудні танці будуть в домені 15 березня до 17, а потім в Флемингтонский іподром з 22 по 24 березня.

Квитки в продажу з 19 листопада.Категория: Развлечения