Побудована найвища статуя в світі


Опубликованно 08.11.2018 02:06

Побудована найвища статуя в світі

В індійському штаті Гуджарат на річці Нармада звели найвищу статую в світі. Про це повідомляє Independent.

182-метровий монумент присвячений державному діячеві Валлабхаи Пателю (Vallabbhai Patel), який став ключовою фігурою індійського національно-визвольного руху.

Пам'ятка отримала офіційну назву «Статуя єдності», а її будівництво обійшлося в 400 мільйонів доларів.

«Патель хотів, щоб жителі Індії були сильною, впливовою, чуйною і уважною нацією, і зараз ми працюємо над цим», — заявив прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді на церемонії відкриття монумента.

По висоті «Статуя єдності» виявилася майже на 55 метрів вище попереднього найвищого монумента в світі — Чжунъюаньской статуї Будди в Китаї і майже в чотири рази вище статуї Свободи в Нью-Йорку.

Валлабхаи Патель був відомий як «залізна людина Індії». Він усіма силами намагався домогтися незалежності країни і був вірним послідовником іншого відомого політичного діяча Махатми Ганді. Після розділу Британської Індії Патель докладав величезні зусилля для того, щоб Індія зберегла свої кордони і не розпалася на безліч дрібних держав.*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruКатегория: Новости