Повій Амстердама захотіли переселити


Опубликованно 08.11.2018 02:06

Повій Амстердама захотіли переселити

Влада Амстердама запропонували перемістити повій з кварталу червоних ліхтарів в інші райони, щоб туристи не заважали їм працювати. Про це повідомляє голландське видання Dutch News.

«В якості альтернативи "району червоних ліхтарів" можна відкрити бордель у вигляді готелю: з номерами, оснащеними сейфом для грошей і камерами безпеки», — запропонувала член ради політичної партії Нідерландів GroenLinks Фемке Роусма (Femke Roosma) .

«Це дозволить повій працювати далеко від снують під вікнами туристів з фотокамерами. "Район червоних ліхтарів" перестав бути ідеальним місцем для секс-індустрії», — підтримав ідею радник ліво-ліберальної політичної партії D66 Олександр Хаммелбург (Alexander Hammelburg).

Експерти також відзначили, що повіям необхідно переселитися на нові території, так як багато клієнтів воліють замовляти повій через інтернет або в готелі, замість відвідування району червоних ліхтарів Де Валлен. Отже, багато вікна публічних будинків пустують протягом дня.

У лютому муніципалітет Амстердама випустив постанову, що посилює умови відвідування «кварталу червоних ліхтарів» для екскурсійних груп. З квітня 2018 року групам більш ніж з п'яти чоловік доведеться отримувати в мерії спеціальний дозвіл на візит до працівниць секс-індустрії.*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruКатегория: Новости