Актор Бурунів побачив романтику в імені Шостаковича


Опубликованно 08.11.2018 07:00

Актор Бурунів побачив романтику в імені Шостаковича

Російський актор і пародист Сергій Бурунов розповів «Стрічці.ру» про своє ставлення до конкурсу «Великі імена Росії», який запустила Громадська палата РФ в жовтні 2018 року.

«Про конкурс це почув у контексті пропозиції перейменувати аеропорт Санкт-Петербург Пулково по імені соліста моєї улюбленої групи Ленінград — Сергія Шнурова. Але, чесно кажучи, думав, що це якась качка. Я сам навчався в льотному училищі і розумію, як важливо для авіаційних служб чітке і зрозуміле найменування аеропортів», — поділився пародист.

Бурунів схвалив проект і заявив, що він дозволить додатково увічнити імена важливих фігур в історії. В якості прикладу актор навів назви аеропортів в інших містах світу.

«От у Нью-Йорку — Джон Кеннеді, в Парижі — Шарль-де-Голль, — нагадав Бурунів. — У нас теж є щось схоже. Літаки "Аерофлоту" носять імена письменників і композиторів. В цьому є навіть якась романтика: я лечу додому на "Шостаковича", а не на Airbus 330».

11 жовтня в Росії запустили загальнонаціональний конкурс «Великі імена Росії», згідно концепції якого назви великих російських аеропортів доповнять іменами видатних співвітчизників. При цьому обрані імена будуть додатково присвоєні вже наявними офіційними назвами аеропортів країни. Спочатку в конкурсі брало участь 45 повітряних гаваней, однак пізніше до нього приєдналися Калуга і Пенза. В даний час в проекті значаться 47 аеропортів Росії.Категория: Новости