Золотий тур Кайлі в WoW шанувальників австралійця


Опубликованно 08.11.2018 08:00

Золотий тур Кайлі в WoW шанувальників австралійця

Хоча вона вже давно королева арени додому, поп-принцеса, нарешті, дати їй австралійські шанувальники спробувати її великий фестиваль-набір стилів, як проведені в лондонському Гайд-парку в цьому році.

Тур стартує у приміщенні театр Сіднея МКС на 5 березня і Аделаидский розважальний центр на 11 березня і Сідні Майєр музика Bowl в Мельбурні на 13 березня.

Поп-зірка Кайлі Міноуг повертається додому на екскурсію на відміну від будь-якої іншої.

Але якщо ви віддаєте перевагу Золоті на свіжому повітрі досвід, Міноуг грає її перший день на Зеленому виноробні показує — Перт сер Джеймс Мітчелл на 9 березня, Bimbadgen в Хантер-Веллі в Новому Південному Уельсі на 16 березня і Sirromet Wines в МТ бавовна Квінсленда 17 березня.

Пресейл почнеться в наступний вівторок з генеральним квитка у продажу відкриттям в 2 години дня на 19 листопада.

"Це дуже складна маршрутизація тур по Австралії, але я просто хотів зробити це трохи по-іншому, як я робив це раніше, який, як правило, у тій же аренах", - сказала Міноуг.

Золотий тур Кайлі побачите її переосмислити деякі з її класичних хітів.

“Австралія не бачили, коли я робив багато відкритих концертів, я зробив їх багато у Великобританії і вони дуже різні і дуже приємним. Тому ми будемо адаптувати шоу в Австралії, чи ми будемо в приміщенні або на відкритому повітрі".

Міноуг, хто буде провести Різдво за кордоном з новим хлопцем і GQ креативний директор Павло Соломона, особливо з нетерпінням чекаю удару ланцюга виноробні.

"Вся концепція звучить дивно, у мене є друзі, які були з ними, які марять про них, тому я не можу чекати", - сказала вона.

Кайлі Міноуг покаже всі про неї повідомили ворожнеча з колишнім коханим, Джейсоном Донованом в це неділю в Зоряних.

Поп-принцеса знаходиться в Австралії штурмом з її тур-2019. Фото: Гетті

Час проведення туру також будуть заважати спекуляції потенційного Міноуг прицільно на Марді Гра, парад і вечірка всього за три дні до її перший концерт.

У той час як обертаються навколо зірки традиційно приїжджає в Австралію раніше, аби потренуватися тур, вона стверджує, що не було ніяких дискусій про її участь у Марді Гра, що вона в останній раз виступала на 2012 рік.

“Я не хочу сказати, що я роблю щось, коли я не але, чесно кажучи, нічого не планував прямо зараз. Ми побачимо".

Міноуг буде зареєстрований на всіх австралійських шоу, Джейк Ширз, колишній фронтмен нас група ножичний сестри.

Час проведення туру також будуть заважати спекуляції потенційного Міноуг прицільно на Марді Гра.

Її добрий приятель ножиці був несподіваний гість на міног 50-й день народження в Лондоні Сім'я і приєднався до неї, щоб співати, Кенні Роджерс і Доллі Партон класичний дует острова в потоці.

Ножиці випустив свій однойменний сольний альбом в цьому році.

"Я просто люблю бути з Джейком, так що він в цьому турі блискуче", - сказала Міноуг.

“У нього є так багато, щоб дати як людина і як друг, я не можу чекати, щоб побачити Його, виконуючи старі і нові пісні в цьому турі. І якщо ми зробили острова в потоці разом це було б чудово".

Поп-принцеса, нарешті, дати їй австралійські шанувальники спробувати її великий фестиваль-стилі.

Міноуг сказала Золотий тур - який переосмислює класичні хіти, як усі закохані, не можу викинути тебе з голови (пюре з Флітвуд Мак , послуги), локомоції і любов з першого погляду новий альбом Країна/поп тема — інформує її наступного альбому.

“Я не думаю, що там буде стільки впливу країни, як золотисте, і це, напевно, зліва свідомості людей небагато, тому що вони просто стають поп-пісні. Звичайно, ніхто з цього досвіду пісні залишили мене. Тур вже показав, як це все вкладається разом, адаптуючи старі пісні вписувався в існуючий звук.

“Маючи, що великий розділ "Студія 54" Золотий тур є відмінним нагадуванням про те, що це для мене природним. Я думаю, що це буде якийсь гібрид досвід Золотого пісень і доставку, але більше диско".

Дізнайтеся, що Кайлі доводиться говорити про неї повідомили ворожнеча з колишнім коханим, Джейсоном Донованом в це неділю в Зоряних.

Спочатку опубліковано як Золотий тур Кайлі вразити шанувальників австралійцяКатегория: Развлечения