Що ви не знали про фільм Ельф


Опубликованно 08.11.2018 11:46

Що ви не знали про фільм Ельф

Як любов насправді, Уїлл Феррелл святкової комедії-фільм, який потрібно подивитися хоча б раз у грудні (або листопаді, якщо ви дійсно зацікавлені).

Але навіть ті, хто бачив це з десяток разів, напевно, не знайомі зі всіма закулісними історіями — в цьому році Ельф сезону, ось деякі з кращих.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ДРУЖЕ

Сценарій для Ельфа здали в Голлівуді протягом десяти років, перш ніж він зробив. Коли почалися переговори у 90-х, Джим Керрі був одним з найбільших комедійних зірок на планеті, і здавалося ідеальним вибором, щоб грати приятель.

Джим Керрі був оригінальний вибір. Картина: Багатий Лють/Getty Зображення

Але він був все Різдво, що потрібно. На початку нульових, коли виробники, нарешті, замок в гіпсі, Керрі вже знялася в Різдвяній історії і Грінч, що вкрав Різдво, тому він відмовився Ельф.

Звичайно, це означало вести ролі дісталися Уїлл Феррелл — і він мене не підвів.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ДЖОВІ

Ельфз іншого головній ролі, Зої Дешанель — відносним новачком у свій час — теж був не з виробників першим вибором.

Любовний інтерес Бадді, Джові, спочатку повинен був грати хтось інший, хто витягнув в останню хвилину.

"Я пішов в якості резервного," Дешанель розповіла про своїх пробах.

“Людина кинули вони не могли цього зробити. Багато деталей у мене на початку моєї кар'єри, я заміняю когось, хто впав в останню хвилину".

Феррелл і Дешанель на кадрі з фільму.

Це була удача для Дешанель, хто ще не думав більша частина до тих пір, але був один мінус — зачіска Джові це.

"Що цікаво, я фарбувала волосся на кінопробах для фільму, який ніколи не траплялося", - сказала вона. “У мене була зустріч для эльфийки, коли я була блондинкою, і я запитав їх, якщо я міг би пофарбувати мої волосся коричневі. Вони сказали, що Ні, ми хочемо, щоб ви подивіться, як ви робили у ваш кастинг.'"

ЯМИ ЗАВДАННЯ

Об'ївшись розглядає характер як Бадді ельф може розглядатися як робота мрії, але для Феррелла, він насправді заподіяв багато болю.

У результаті весь цукор-упаковані продукти, він знущався у фільмі, актор переніс жахливі головні болі.

“Я з'їв багато цукру в цьому фільмі, і я не отримував багато сну. Я постійно залишався. Але що за фільм, я там" Феррелл розповів про розваги.

"Якщо це займе багато кленового сиропу, тоді я — якщо це те, що робота вимагає."

Мене після їжі занадто багато цукру.

СТРІЛЬБИ НЕМОВЛЯТ

Голлівуд може бути важка промисловість, схоже, навіть для немовлят. Виробникам довелося звільнити близнят хлопчиків під час зйомок, тому що вони не переставав плакати, в той час, коли передбачалося, що вони будуть повзати навколо і посміхаючись.

Вони були швидко замінені щаслива трійня дівчаток.

НЕМАЄ

Здавалося неминучим, що хіт фільм буде дано продовження лікування, але це було Феррелл, хто торпедував ідею.

Повідомляється, що він був запропонований US29 мільйонів доларів (А39.8 мільйонів), щоб бути частиною Ельф 2, але категорично відмовився.

"Абсолютно не," він сказав США сьогодні , коли його запитали про плани на сіквел. "Я просто думаю, що це буде виглядати трохи убого, якщо б я спробував протиснутися назад в колготки ельф: друже середнього віку ельф".

Вибачте, хлопці, ми повинні просто продовжувати переглядати оригінал Ельфійка кіно.

ОЛДСКУЛЬНЫЕ ЕФЕКТИ

Режисер Джон Фавро прагнув уникнути з допомогою CGI (комп'ютерної графіки) в кіно, тому екіпажу довелося проявити творчі здібності, намагаючись донести наскільки більше приятель, ніж інші ельфи.

Замість цього, вони використовували покадрову анімацію в певних точках, а також зайнятих примусовим точки зору, яка була використана Володар кілець трилогія, щоб показати, наскільки менше гобіти були, ніж всі інші.

Щоб зробити цю роботу в Ельф, Фавро мав два комплекти побудований на Північному полюсі сцени — одна в більш широкому масштабі для акторів, які грають ельфів, і інший менший, щоб приятель і Санта-Клауса, виглядають більшими.

Це сталося в результаті вимушеної перспективна технологія. Фото: Додається

Отримати стрибати на знаменитість Госс всі будуть говорити про завтрашній день. Підпишіться на нашу щоденну розсилку Арво розваги тут...Категория: Развлечения