Кризові переговори пройдуть через напади акул жахи


Опубликованно 08.11.2018 13:58

Кризові переговори пройдуть через напади акул жахи

Д-р Daniel стилю, 33, напали на Сіда гавані в Уїтсанді області в понеділок на початку прогулянки на яхті з друзями.

Незважаючи на всі зусилля з боку його друзів і колег, доктор помер по дорозі в Макей бази лікарні.

Ден стилю помер після того, як він був розтерзаний акулою в понеділок.

Це був третій серйозний акули розривають на угро-Харбор протягом двох місяців після Тасманії жінка, Юстина Барвицк і дівчина Мельбурн Papps Ханна були покусані в окремих нападів у вересні. Ханна, 12, пізніше її довелося ампутувати ногу.

Drumlines були встановлені протягом тижня після атаки Ханни з Департаментом рибного господарства вилов і вбивство ряду акул перед зняттям з наживкою лінії.

До трьох атак в Чид гавань, Уїтсанді не бачив жодного нападу акул на протязі восьми років.

Смерть поновилася дискусія з приводу заходів пом'якшення акула, з урядом штату Квінсленд скликання круглого столу експертів акули, місцеві туроператори і Ради потрібно обговорити кращий шлях вперед.

Ліберальна Квінсленда Національна партія опозиції, яка закликає до повного депутатський запит в програму управління Державної акул і реалізації drumlines в області.

Однак міністр туризму Кейт Джонс сказав, що вони дотримуватися їх рішення у вівторок, щоб не поставити в drumlines.

"(Туроператори) хочуть, щоб була можливість сісти з науковими експертами, щоб вони також більш глибоко зрозуміти науку," пані Джонс сказала в середу.

Влади будуть проводити кризових переговорів, щоб обговорити акул в Уитсандейс. Фото: Деріл Райт

Також у середу державний союз сектор оголосив офіцери рибальства будуть страйкувати в рамках не пов'язаного з поточним платити спору.

Глава держави рибальства Марк Furner наполіг, щоб страйк не вплине на рухи встановити знаки, що попереджають людей акул в Чид гавань, з місцевою радою і навіть поліцейські допомагають з зусиллями.

"Всі установи працюють разом, щоб забезпечити людей попереджають, в цьому районі зараз — не купайтеся в Чид гавані", - сказав він.

Звіти операторів скидаючи недоїдки з боку катери, який може бути загострення активності акул в цьому районі, будуть обговорюватися на круглому столі.

Членів ЛНП в Квінсленді місце Hinkler, в прибережному районі Центрального Квінсленда, Кіт Пітт закликає до основної вилов акул в Північному Квінсленді, стверджуючи, що їх населення в Уїтсанді досягло "масштабів чуми".

Незважаючи на заклики звернутися до професіоналів, по-перше, федеральний депутат Пітт оголосив відкриття сезону полювання на акул в регіоні.

"У мене були місцеві fishos говориш акули під час чуми пропорції," Містер Пітт розповів кур'єром або поштою.

"Вони сверххищником і треба вищипувати, проріджувати."

Вчора рятувальники на північному узбережжі штату Новий Південний Уельс закрито низку пляжів навколо Балліна після того, як серфер був пом'ятий велика біла акула в окремій атаки.

Чи Йонссон, 43, був покусаний на його лівої гомілки під час ранкового серфінгу на пляжі Шеллі-Біч у Балліна.

Прес-секретар швидкої допомоги Новий Південний Уельс, сказав пан Йонссон "зробив Мік Фаннінг" і воювали акули з дошкою для серфінгу його, перш ніж сам добирається до лікарні.

Представник поліції штату Новий Південний Уельс заявив, пляж був закритий і співробітники зв'язалися з Surf рятувальники і Департамент сільського господарства.

Навколишні пляжі в Балліна буде залишатися закритою протягом наступних 24 годин, як Surf рятувальні безпілотники намагається знайти акул. Пізніше експерти визначили Шарк в 2.6 м неповнолітніх білої акули.

Балліна стало відомо як напад акули столиця Австралії ще в 2015 році після того, як японський серфер Тадаші Накахара був у лютому убитий акулою на Черепашковий пляж у цьому році.

У липні 2015 року, bodyboarder мат чи мав обидві ноги-напад великої білої акули на пляжі Маяк поруч з Шеллі-Біч.

З 2014 по 2016 роки було 11 нападів на північному узбережжі Австралії. У листопаді 2016 року, уряд Нового Південного Уельсу встановили п'ять сіток від Балліна. Мережі були зняті в серпні цього року.

— з проводамиКатегория: Новости