В 9 $який до березня стук-кожен мандрівник повинен


Опубликованно 08.11.2018 13:58

В 9 $який до березня стук-кожен мандрівник повинен

Але які бренди є кращими, і ви повинні витрачати великі гроші, щоб відокремити трусики від ваших дрібничок?

На останні два тижні сімейної поїздки у Фіджі, я випробував п'ять популярних брендів — від уцінених до Роллс-Ройса одягу відсіків.

П'ять чоловік, дві валізи, три літаки, чотири катери, два міні-фургонів, три курорту і транспортно-навантаження клітин пізніше, я выкрест.

Ось таємниця на кожного бренду.

НАЙКРАЩА РІЧ У СВІТІ: $9 ЯКИЙ ДО БЕРЕЗНЯ ПУНКТ МАНДРІВНИКИ ЛЮБЛЯТЬ

ЦЕ 2 $РУБАТИ ВАЛІЗУ ЗАХОПЛЕНІ МАНДРІВНИКИ

ВАЛІЗА СЕКРЕТІВ: ЦЕЙ РАДА ЗМІНИЛА МОЄ ЖИТТЯ

Zoomlite класичний 4-х частин набір. Фото: Катерина Кращою

ZOOMLITE

Ці хлопці верещать довговічність. Насправді, ви могли спокійно поглинати свій Смоллс в них, кидаю їх прямо на багажний конвеєр, і бути розумно впевнені, ваша одяг прибуде в цілості й схоронності в інший кінець, хоча і трохи порошно. Zoomlite-це австралійський бренд, який все про силі і простоті. Класичний чотири-шматок набір поставляється в X-малий, малий, середній і великий клітини. Кожен має міцну кришку сітки (так що ви можете побачити, що там всередині і видавити все, що зайве повітря) і подвійними блискавками. У нас дорога тестували класичний набір, але ви також можете отримати набір туалетного приладдя, сумки для взуття, одягу, папки і подорожі мішки. Чоловік в основному використовував ці і, незважаючи на, всупереч панівному в-ролу не раз, його шорти і футболки подорожували в основному зморшки безкоштовно. Відсіки трохи глибше, ніж деякі, так як клітини не двосторонній, так котиться дійсно є способом піти, якщо ви не хочете копатися в шарах одягу, який вид поразок мета використання клітини. Мені подобається, що ці зберігають свою форму при упаковці у валізу або розпаковується в готельному буфеті.

4 шт набір — $49.95

zoomlite.ком.АУ

Клітини Lapoche включаючи його і її спідню білизну і стільниковий. Фото: Катерина Кращою

LAPOCHE

У Имельды Маркос упаковки клітин, Lapoche має рішення для кожного перебування. Діапазоні доморощені, створені дизайнером Мельбурн Бет Річардс, охоплює все: від традиційної упаковки кубиків і сорочки плоских упакуваннях, ювелірні прикраси організаторів, технологій упаковки та розливу-доказ косметичні мішки. Ці кубики виглядати розумним і мати деякі прекрасні штрихи дівчинка (застереження: вони у мене з його і її спортсмени і клітин білизни; останній має милий бюстгальтер і трусики-подібний вікні сітка). Дивиться в сторону, вони супер функціональна структурована, але компактну форму (щоб тримати речі акуратно на місце), дихаючий напівпрозорої сіткою і двосторонній блискавки. Моя дочка використала двосторонній клітини для згорнутих сукні на одній стороні і шорти і футболки з іншого. Я використав один клітин схожі моди. Я знайшов два кубик білизна трохи стиснути для бюстгальтерів, ще об'ємніше, ніж деякі з інших марок. Ми провели невеликий отвір в сітці на одну клітинку, тому що тканина не настільки жорстко, як Zoomlite або Катманду. Але в цілому, я любив це, хоча б тому, що $1 з кожного продажу перераховується на рахунок проекту Світового голоду.

Один кубики від $22.95

lapoche.com

Середній куб Катманду. Фото: Катерина Кращою

Катманду

Новий трансплантат Зеландії ми любимо називати наш власний, Катманду не легкий (вибачте за каламбур), коли справа доходить до упаковки. Вони мають широкий спектр м'яких клітин і жорсткий (для захисту ваших тендітних бітів на льоту). Схожий по дизайну Zoomlite і Lapoche, класичної клітини мають повітропроникною сіткою і подвійний блискавки, але трохи м'якше за структурою, з обалденным малюнком конструкції. Я використовував середній куб для купальники і пляжні приналежності (вони також мають двосторонню клітин). Видатний упаковка стільникового ультра подвійний, який діє як жорсткий корпус мініатюрний валізу; немає жорсткої одягу відсік папку з одного боку і звичайний стільниковий з іншого, з ременями стиснення мну все це разом. (Примітка: може знадобитися ступінь в геометрії, щоб удосконалити сорочка раз.) Нам не потрібні чіткі корпоративні передач на Фіджі, але це розумний дизайн, тим не менш. Що ми цінуємо був "запах знищують" упаковка комірки, в якій зберігалася яка-небудь взуття фанк з нашого одягу. Катманду отримує бонусні очки для стійкості; класичні клітини виготовляються з 100 відсотків переробленого поліестеру, еквівалент у пластиковому флаконі.

Класичні клітини від $19.98

Катманду.ком.АУ

Клітини скопа упаковані і готові до роботи з дитячої одягу. Фото: Катерина Кращою

Скопа

Я був сумнівним про них в першу чергу. Вони можуть бути зім'ятим в кульку з кулак і трохи більше структури, ніж пластиковий пакет. Однак, це робить їх неймовірно легкий, універсальний і відмінно підходить для стиснення. Що означає здавлювання, що зайва пара Декс у вашому багажі, навіть якщо ви насправді не потрібні. Моя старша дочка і син використовував малих, середніх і великих розмірів (в тому числі двосторонній діапазон) — з колірним кодуванням з дитиною — і ми встановили дивовижне кількість одягу на невеликій площі. Я не фанат двостороння клітини, щоб почати з, але я змінив, тому що вони дозволяють багатоцільових відсіків без стрибнути вгору на кілька комірок. Це особливо зручно для маленьких людей незручні предмети одягу (ви також можете використовувати їх, щоб відокремити чистий одяг з брудної білизни). Наскільки стиснення виходить, вони у виграші, але що шовкова блузка може заплатити ціну, тому що вони не найкращі для зберігання одягу зморшки. Що сказав, скопа США відкритий бренд пригода, і це місце-на їх ринку — думаю, що піші прогулянки рюкзак або сумку більше, ніж валізу. Вони зроблені з міцного нейлону, з одним, наполовину-сумка застібається на блискавку, і рятував місто пуходерки заблукали в пустелі. Ми також знайшли у ручній поклажі на зберігання куртки та зміни одягу окремо від напоїв, закусок і інших бортових анти-нудьга атрибутики.

3-х частин надлегкий комплект — $39.95

osprey.com

Який до березня клітини акуратно укласти Дитячі туфлі. Фото: Катерина Кращою

Який до березня

Якщо ви котите Луї Віттон на ваших подорожах, цими дешевенькими кубики на своєму місці серед ваших дизайнерських шмотках. Але не пишіть занадто швидко. Вони супер легкі, з двох-полосна блискавки і дихаючої сітки, і три пакети (маленький, середній і великий) складає акуратно в маленький тоталізатор. Ми використовували їх для укладання дитячого взуття та запаковані у великий мішок для нашого брудної білизни. Вони не так надійний, як інші бренди, і я не можу поручитися за їх довговічності на навколосвітню подорож, але за $9, вони будуть окремі спортсмени з джемпера і дати стільниковий циніки пробний запуск, не порушуючи банку.

3-частин комплекту — $9

який до березня.ком.АУ

Додаткові поради про поїздки і знак натхнення для втечі бюлетень.

Спочатку опубліковано як блискучий 9 $підробка який до березняКатегория: Новости