Хлопчик стер: значимих і емоційно резонуючий кіно


Опубликованно 08.11.2018 21:12

Хлопчик стер: значимих і емоційно резонуючий кіно

Перетворення гей-терапії звучить як щось з минулого, дивним і дегуманізації практика десятиліть не виходить з моди, як расова сегрегація.

Однак, це все ще відбувається — і в Австралії, і наш прем'єр-міністр Скотт Моррісон відмовляється засудити його варварство.

Тому той факт, що є два фільму в цьому році про гей-перетворення підліток не коштувало оглушити — це більш страшна реальність, що ці фільми досі жахливе ставлення.

Хлопчик стер другий з цих фільмів (у спотворює картину Кемерона пост - інший), нав'язливий і емоційно резонансний фільм з участю Лукас Хеджес, Ніколь Кідман і Рассел Кроу, а режисер Джоел Едгертон.

На основі мемуарів американських Гаррард Конлі, фільм, розгортається на початку 2000-х років, була зорієнтована на Джареда Eamons (хеджування), молодий чоловік, який виріс в люблячій баптистської родини. Його батько (Кроу) є власником автомобіля і проповідник з традиційними уявленнями, у той час як його мати (Ніколь Кідман) є хорошою дружиною і мамою.Трейлер: Хлопчик Стер2:31

"Хлопчик стер" розповідає історію Джареда (хеджування), син баптистського пастора в маленькому американському містечку, який здав своїх батьків - Ніколь Кідман і Рассел Кроу - в 19 років. Джаред ультиматум: участь у програмі перетворення терапії або бути назавжди вигнані і уникають його сім'ї, друзів і віри. 17 липня 20184 місяця тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/розваги - синдиковані/Категория: Развлечения