Стас Михайлов закликав росіян освіжити пам'ять


Опубликованно 09.11.2018 00:18

Стас Михайлов закликав росіян освіжити пам'ять

Російський естрадний співак і актор Стас Михайлов закликав росіян згадати історію країни і розповів про своє ставлення до загальнонаціонального конкурсу «Великі імена Росії». Про це він повідомив «Стрічці.ру».

«Я чув про цей проект. Зараз аеропортів присвоюють імена великих людей. Хороша ідея, молодці», — сказав виконавець. «Не бачу тут нічого поганого, оскільки у всіх країнах вже є такі аеропорти з іменами великих людей, наприклад, міжнародний аеропорт Париж — Шарль-де-Голль», — продовжив співак.

Стас Михайлов вважає, що аеропорти потрібно називати в честь людей, які залишили свій слід в історії, і це точно не повинні бути особистості нашого століття. На думку Михайлова, це повинні бути пов'язані з Великою Вітчизняною війною герої, які насправді внесли свій внесок у розвиток країни. «Імена повинні відповідати місцю. Тобто все має бути розумно і ґрунтується на історичних даних», — пояснив актор.

Він також додав, що основна функція таких проектів — дати доторкнутися до історії нашим нащадкам. «Наприклад, у них буде виникати питання "Тату, а чому аеропорт названий такою людиною?". Батько буде відповідати — і тоді батьки і діти будуть торкатися до історії», — уточнив Михайлов. «Багато дітей, які зараз навчаються у школі, не розуміють всю серйозність Великої Вітчизняної війни. Для них це якась казка, щось нереальне. Такий проект допоможе їм дізнатися про цю подію. Тоді що б не відбувалося, це назавжди залишиться в пам'яті», — додав він.

11 жовтня в Росії запустили загальнонаціональний конкурс «Великі імена Росії», згідно концепції якого назви 47 великих російських аеропортів доповнять іменами видатних співвітчизників.

Вибір імен проходить в чотири етапи. У вівторок, 30 жовтня завершився другий етап конкурсу, в ході якого сформувалися лонг-листи запропонованих імен. Тепер будь-який бажаючий може взяти участь у фінальному етапі конкурсу, який пройде з 12 по 30 листопада.Категория: Новости