Клер Фой-це відмінний вибір для дівчинки в павутину


Опубликованно 09.11.2018 02:54

Клер Фой-це відмінний вибір для дівчинки в павутину

Дівчина в павутині - це одночасно сіквел і м'якого перезавантаження, на цей раз з короноюз Клер Фой в якості головного персонажа.

Величезною популярністю Стіга Ларссона книги, сформульованих в Декларації тисячоліття, з мовчазним, мстивий і низкоморальный антигерой Лісбет Саландер, був вперше адаптований для екрану в своїй рідній Швеції з Нумі Рапас і покійний Майкл Никвист.

Серія Рапас охоплює всі три книги Ларссона і був спочатку випущений в якості телесеріалу в Швеції, але і в кінотеатрах по всьому світу.

Потім американський режисер Девід Фінчер прийшов в 2011 році і адаптована перша книга в серії, Дівчина з татуюванням дракона з Руні Мара і Деніел Крейг. Двох запланованих сиквелах фільму Фінчера були поставлені протягом багатьох років з декількома переписує сценарій в майбутньому. Потім вона зупинилася.

Так що коли дівчина в павутині режисер Феде Альварез (не дихати, Зловісні мерці) були найняті, студія вирішила пропустити наступні два етапи і повернувся до четвертій книзі, щоб перезапустити франшизу.Дівчина в павутині трейлер 2:48

Лісбет Саландер (Клер Фой) повертає дівчину в павутині 8 листопада 201814 годин тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/розваги - синдиковані/фільми/Категория: Развлечения