Всі ми співали цей культовий Спайс Герлз ліричний неправильно


Опубликованно 09.11.2018 05:10

Всі ми співали цей культовий Спайс Герлз ліричний неправильно

Бомба майже загубився на тлі хвилювання за їх анонс туру (шість стадіону проводилися у Великобританії), але тепер, коли пил осів, настав час, аби переорієнтувати.

Докладніше: шикарний зробити "мільйони" з прянощів дівчата — незважаючи на не роблять

Докладніше: скільки кожен з Спайс Герлз варто

Раніше на цьому тижні, Джері поділилася відео про себе, Мелані "Скэри" Браун, Емма "Бебі спайс" Бантон та Мелані "Спорт" Чисхолм розкриваючи їх велика новина, і додав трохи шану одному зі своїх найвідоміших пісень: приправте вашу життя.

Разом з кліп, вона написала: "Хай Си ја тримайся!"

Хай Си ја тримайся! https://t.co/44Ys4HEwrf https://t.co/1tE3pm3jvE SpiceGirls ##GirlPower #FriendshipNeverEnds— Джері Хорнер (@GeriHalliwell) 5 Листопада, 2018

Вибачте, що?

Більшість з нас були співати якусь варіацію "ха, я бачу, тримайся міцно" з хітом трек був вперше випущений в 1997 році, що робить це відкриття ще більше вартим.

Спайс Герлз в 1997 році. Фото: Додається

(До речі, "хай", "Сі" та "ja" - це японська, іспанська та німецькі слова для "так" — значить "Спайс Гьорлз", в основному говорять "так, так, Так, тримайся!")

Я сьогодні років, коли я дізнався, що текст не "ха, побачимося, тримайся"Тепер я зрозуміла, та на різних мовах. Геній.Категория: Развлечения