Площина майданчики США почали торги невеликим після помилки автопілота


Опубликованно 09.11.2018 09:48

Площина майданчики США почали торги невеликим після помилки автопілота

Деякі 44 пасажири і чотири екіпажу на борту флайби із Аеропорт Белфаст-Сіті в Глазго, коли літак різко впав 152М в 18 секунд, незабаром після зльоту на 11 січня.

Флайби ледь не закінчилася катастрофою після того, як автопілот був випадково встановлений на нуль футів, розслідування, знайшли.

Звіт з розслідування авіаційних подій (AAIB) каже, що автопілот був включений, коли Бомбардьє Деш 8 Q400 турбогвинтовий літак досяг висоти 411 млн.

Літак продовжував підніматися на 457м, але потім "розбили ніс-вниз, а потім швидко зійшов", тому що автопілот був помилково встановлено з метою на висоті нуль.

Кокпіт тривоги попередив капітан і перший офіцер, що відбувалося.

Пізніше вони повідомили, що вони "стають візуально з землі".

Слідчі з'ясували, підбір екіпажу певного режиму автопілота перед зльотом призвели до мети нульовій висоті. Зображення: iStock Не

Капітан вимкнув автопілот і відновлених літаків, які мають різко опустилася до 283m.

Максимальна швидкість спуску 1310m в хвилину під час заходу передбачає, що літак, можливо, впав на землю тільки через кілька секунд, якщо команда не втрутилася.

На щастя, рейс був відновлений і продовжив благополучно приземлитися в аеропорту Глазго.

У AAIB зробити висновок, що підбір екіпажу певного режиму автопілота перед зльотом призвели до мети нульовій висоті.

Автопілоти використовуються для автоматичного керування літаком.

Авіакомпанія Flybe прийняв ряд заходів безпеки у відповідь на цей інцидент, у тому числі зміни до тренажерної підготовки та поправки до попередньо зльоту пілотів контрольні.

Представник авіакомпанії заявив: “авіакомпанія Flybe здійснює жорсткий підхід до забезпечення найвищої політ стандартів.

“Як повідомили в AAIB, авіакомпанія Flybe швидко реалізованих заходів у відповідь на інцидент і наші тренування і процедури були внесені зміни, щоб мінімізувати ризик повторення.

"Авіакомпанія Flybe працює понад 158 000 рейсів в рік і безпека наших пасажирів і членів екіпажу залишається нашим пріоритетом номер один."

Ця історія була вперше опублікована на сонце і опублікована з дозволу.Категория: Новости