- Вона негативна: Гай Себастіан плескає Косима Де Віто


Опубликованно 05.12.2018 08:08

- Вона негативна: Гай Себастіан плескає Косима Де Віто

Себастьян вдарив тому на претензії Де Віто виступив у минулі вихідні, що було під час першого сезону реаліті-шоу в 2003 році боротьба між конкурсантами.

Де Віто, який випав з топ-три з-за проблем в горлі, розповідали новини.ком.АУ співаків на шоу були "під тиском", що в свою чергу викликало розбіжності між ними.

"Це не легко налагодити дружбу, коли ви перебуваєте під великим тиском, і ви намагаєтеся виграти телевізійне шоу", - сказала вона.

Себастьян і Де Віто під час австралійського ідола. Фото: Том Холланд/Журнал Хто

Де Віто стверджував, учасники шоу не отримали за лаштунками. Картина: Хлопець Уилмотт.

“Для мене не було достатньо часу, щоб прив'язатися до людини, що, можливо, я міг би з'єднуватися з ним.

“Може бути, з-за наших сильних особистостей, ми також не отримали таку можливість. Іноді це було непорозуміння, тому що хтось взяв чужу пісню, або деякі інші дрібниці, які створили розкол між людьми".

Але Себастьяна, який продовжував бити Шеннон Нолл і виграти конкурс, розповів 9Honey знаменитості він пам'ятає австралійський ідол дуже по-різному.

Маркування Де Віто "дуже низьким", Себастьян стверджував особистість "їздило багато людей" в ідола будинок.

Австралійський ідол фіналістка Косима Де Віто знявся зі змагань через стан горла.

У той час як кар'єра Де Віто в глухий кут, Себастьян-один з кращих виконавців у Австралії. Картина: Люк Звернув

"Я просто думаю, що вона може бути трохи негативним", - сказав Себастьян. “Люди люблять, щоб мати тріщини на ідола , але він змінив моє життя, тому я ніколи не сама зачиню її. Це був мій джерело життя".

На відміну від Де Віто, Себастьян сказав, що він не просто одержати професію кумира , але і познайомився з майбутніми друзями, в той час як конкуруючі.

"Вона, очевидно, поставити конкурсі стороні першого, а там були справжні дружні відносини", - сказав Себастьян.

“Як я і Шеннон Нолл друзі, і у мене був дуже близький приятель в шоу, Леві (Kereama), який, на жаль, помер — він був мені як молодший брат. І там було так багато інших, як Paulini Curuenavuli, які я отримав разом з так добре".Категория: Развлечения