Гвинт катера скалічив туристку в Таїланді


Опубликованно 06.12.2018 05:50

Гвинт катера скалічив туристку в Таїланді

Китайська туристка вирішила викупатися на пляжі острова Пхипхи в Таїланді і потрапила під гвинт катера. Жінка отримала серйозні травми, повідомляє Inquirer.net.

39-річна Юнг Сядун (Jung Xiadun) прибула на острів провінції Крабі на швидкісному катері з 19 туристами і гідом. Коли водій Чачаи Хачароен (Chatchai Khacharoen) пришвартовывал судно, жінка стрибнула у воду, не дочекавшись, поки катер повністю зупиниться. В результаті туристка потрапила під гребний гвинт і отримала серйозні травми спини і стегон.

За словами 29-річного водія, він не помітив выпрыгнувшую з задньої частини катера жінку. Туристку негайно доставили в лікарню острова Пхипхи, після чого перевезли в державну лікарню Пхукета.

Хачароену і другому водієві було пред'явлено звинувачення в заподіянні шкоди здоров'ю необережно.

У серпні 2018 року британський турист Річард Чапелоу пропав в Португалії після падіння у воду з надувного банана. Інцидент стався недалеко від регіону Алгарви на півдні Португалії. Всього на водному атракціоні перебували десять британців. Коли банан перекинувся, один з дерев, що впали у воду туристів зник.window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruБільше похмурих і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підписуйтесь!Категория: Новости