Названі кращі пляжі Росії


Опубликованно 06.12.2018 08:26

Названі кращі пляжі Росії

Аналітичне агентство «Турстат» проаналізувало російські курорти і склало рейтинг кращих пляжів Росії.

Фахівці агентства оцінювали пляжі за кількома критеріями: чистота води в морі і чистота самого пляжу, наявність зручностей (душ, туалет, лежаки), робота рятувальників, віддаленість від міської інфраструктури та відгуки відпочиваючих.

Таким чином, найкращим виявився Масандрівський пляж у місті Ялта (Крим). За ним слідує пляж в Джемете (Анапа), а потім Золотий пляж у Феодосії (Крим).

У десятку також увійшли Суджукская коса в Цемеської бухті Новоросійська, пляж Імеретинський в Адлері (Сочі), Довга коса (Краснодарський край), Куршская коса в селищі Лісовий Калінінградській області, пляж Чайка в Лазаревському (Сочі), Посольський сміття на Байкалі (Бурятія) і пляж Бурштиновий в селищі Бурштиновий Калінінградській області.

1 грудня найбільше в Канаді турагентство Flight Network опублікував список 100 кращих у світі пляжів. Перше місце в 2018 році зайняв пляж Затонулих Кораблів (Shipwreck) на грецькому острові Закінф. За ним пішла Біла гавань (Whitehaven Пляж) в штаті Квінсленд, Австралія. На третє місце потрапив Загублений пляж (Hidden Beach) у Ель Нідо, Філіппіни.window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruКатегория: Новости