З 1970 меню Піца Хат Продається 2 пляшок вина, 1.70 $великі піци


Опубликованно 06.12.2018 11:14

З 1970 меню Піца Хат Продається 2 пляшок вина, 1.70 $великі піци

невеликого розміру піци були лише в 1,05$, а великі-як 1.70$.

Це було задовго до веганства, без молочних продуктів і без глютену були звичайною справою і замість того, гнів був все-ви маєте з'їсти, м'яса, важкої їжі подається з пивом, тут же послідувала поїздка на десерт-бар.

Поки що справи не сильно зміниться — ціни, звичайно, є — але це було в 1970-х роках, коли ціни на бензин в середньому склала 25 центів за літр.

Жінка Вікторія опубліковано ностальгічне меню в групу Facebook 'старі магазини Австралія' демонстрація оригінальних страв.

"Ранні шматок ефемерною Піца Хат ми зустріти і справжній артефакт з популярних кулінарних історії Австралії", - написала вона в інтернеті.

Справа дійшла до кухні, але з паприкою піца була просто 1.35$, креветка різноманітті $1.45, великий лук піца $1.95, в той час як анчоус б вам просто 2.20$.

Перенесемося в 2018, де любителі шинки піци становить $9.95 або барбекю чізбургер $13.95.

Але ще більш вражаючим був вартість алкоголь з розливне пиво обходиться всього в 25 центів і пляшку червоного вина $2. З якоїсь причини, пляшку білого був на 10 центів дешевше, за $1.90.

Перша австралійська "Піца Хат" пообідати в ресторан відкрився в Белфілд, 1970. У травні цього року він отримав бульдозером для блоку квартир. До побачення дитячі спогади.

Старе меню Піца Хат розміщені у старих магазинах Австралії обліковий запис Facebook. Картина: Старі Магазини Австралія/Facebook

Мережа магазинів, відома своїм оригінальним червоними дахами, відкрила свій перший австралійський пообідати в ресторані на пуншем RD в Хорнсбі (Сідней) ще в 1970 році. Він був знесений в травні цього року, забравши з собою спогади дитинства — для блоку квартир, які ще належить розкрити.

Одним з найбільш пам'ятних елементів в меню, за словами тих, хто коментує жіночий пост в старому меню була "піца-Піта" Колобок (10 центів) продається в магазині спочатку.

Подорож вниз провулок пам'яті. Стара Піца Хат ресторан на талі в Бервуд Hwy в Мельбурні в 1979 році. Фото: Додається

Казуаріни Піца Хат. Зображення: Сюзан Баун

"У дитинстві я любив отримувати піцу, Піту, щоб забрати додому," один чоловік пояснив.

Кент Броудхед, - сказав анчоус був його улюблений думав, що він "ненавидів роблячи їх, коли я там працював деякий час у 80-ті роки".

Інші згадували про "Піца Хат пахне" як тільки увійшовши в ресторан, в той час як інші ділилися спогадами самоподачи свободи постійно заповнювати склянки кока-коли та навантаження їх конусів з ванільним морозивом.

Стара Піца Хат Белфілд став корейський ресторан на деякий час, перш ніж він був знесений. Картина: Джон Эплярд

Для багатьох він викликає спогади про дні народження, посаду в суботу спортивний ланчі та створення стратегій для вирішення всі популярні все-ви маєте з'їсти робіт інтернет.

Був проблиск надії, коли з'явилися чутки про можливе "всі ви можете з'їсти" повернення, але цього не сталося.

На сайті Белфілд знявся в незначній ролі в 1987 арешт Артур Стенлі (Нетті) Сміт за різанину, вбивство людини в КУГИ, коли поліція використовувала гараж для координації акцій і рейд будинку біля ресторану.

Спасибі за всі спогади, Піца Хат.Категория: Еда