Всі ми знаємо про Нові фільм Месники


Опубликованно 06.12.2018 12:58

Всі ми знаємо про Нові фільм Месники

Але шанувальники можуть очікувати, щоб мати принаймні деякі відповіді на свої запитання, коли трейлер до наступної месники кіно падінь на цьому тижні.

Поки ніяких офіційних заяв не було зроблено, в Disinsider повідомляє попереднього перегляду Месники 4 вийде в п'ятницю, час.

Попереду причепа реліз тут все, що ми знаємо до сих пір про чергове Месники фільм.

Месники: нескінченність війни закінчився на клиффхэнгере до кінця всіх кульмінацій

ЯК НАЗИВАЄТЬСЯ НАСТУПНИЙ ФІЛЬМ МЕСНИКИ?

Під час наступної партії в даний час числиться як Безіменний Месники фільм на iMDb, ходять чутки про те, що фільм буде називатися.

Шанувальники припустили, на форумах, як Reddit, що назва буде включати в себе або 'нескінченності' або 'війну' з кіно буде зосереджено на наслідках того, що сталося в нескінченності війни.

Але сайт Cnet повідомляє, назва, можливо, вже оприлюднені ще в липні, коли Месники оператор Трент опало перерахованих четвертий фільм як Месники: Кінець гри на своєму сайті.

Після того, як опало це промах був виявлений, назву було змінено на його сайт, щоб Месники 4.

Мало що відомо про таке фільму "Месники"

ЩО МЕСНИКИ БУДЕ РЕПРИЗА ЇХ РОЛІ?

Супергерої, які не були знищені Танос і можливо буде продовження своєї ролі в Месниках 4 Залізна Людина (Роберт Дауні-молодший), Капітан Америка (Кріс Еванс), Тор (Кріс Хемсворт), Чорна вдова (Скарлетт Йоханссон), військова машина (Дон Чідл), Халк (Марк Руффало), ракета (Бредлі Купер), м'які Baku (Уїнстон Дьюк), Небула (Карен Гіллан) і Окойе (Данай Гурира).

Тих, хто може, помер, може просто тимчасово зник розділ, ака ті, хто були знищені Танос, є Людина-Павук (Том Холланд), Чорна пантера Чедвік Босман), Доктор Стрендж (Бенедикт Камбербетч), Грут (Вин Дизель), Червона відьма (Елізабет Олсен), Пітер Квилл (Кріс Претт), Баки Барнс (Себастіан Стен), Сокіл (Ентоні Макі) і Богомол (пом Klementieff).

Супергерої, які були вбиті до знищення Танос' — і, отже, менш імовірно, щоб повернутися — були Локи (Том Хіддлстон), Віжн (Пол Беттані), Гамора (Зої Салдана) і Хеймдалль (Ідріс Ельба).

Що супергероїв повертається, залишається в сумніві.

КОЛИ ВИЙДЕ МЕСНИКИ 4 ВИЙДЕ?

Месники 4 має США Дата виходу травня 2019. Поки що немає австралійського дата оголошена, це, швидше за все, або за тиждень до або після дати, у відповідності з попередніми Marvel кіно-релізів.

ЩО ІСТОРІЯ БУДЕ ПРО?

Це найбільша загадка до сих пір мало відомо про сюжет, крім того, що Танос повернеться, завдяки після кредитів сцена в нескінченності війни.

Крім Капітан Марвел (у виконанні Брі Ларсон) на Месників 4 литих, обов'язково струсити і може випливати з ізольованогоКапітан Марвел фільм, який вийшов у березні.Категория: Развлечения